divné WU

Problematika správania sa kvapalín v prostredí mikrogravitácie

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
numlock
Príspevky: 113
Dátum registrácie: So Júl 05, 2008 11:06 pm

divné WU

Príspevok od používateľa numlock »

- v poslednej dobe mi kazda jednotka spraví prvých 30% za 1 minutu :shock: , potom uz pocita normalnou rychlostou... robi to aj vam ?
EDIT: ... teraz dokonca bezia vsetky iba na 15% (60% na 1 jadro)... nicim niesu brzdene... nechapem
Obrázok Q6600 @ 3600MHz , 4GB Ram , HD5850 , win7 x64
Používateľov profilový obrázok
numlock
Príspevky: 113
Dátum registrácie: So Júl 05, 2008 11:06 pm

Re: divné WU

Príspevok od používateľa numlock »

- no, na ich fore som sa docital, ze viacerí uzivatelia maju problemy na 4-jadrovych CPU, WU im tiez nebezia naplno...
- Edit: tak nakoniec moje pokusy rozbehat to zlyhali... zatial odpajam uFluids, neskor sa knemu vratim...dufam ze to daju doporiadku..
Obrázok Q6600 @ 3600MHz , 4GB Ram , HD5850 , win7 x64
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: divné WU

Príspevok od používateľa Hefto99 »

uFluids je snad najhorsi projekt do ktoreho som bol kedy zapojeny. Najvacsim problemom je absolutny nedostatok komunikacie projektoveho timu z crunchermi. Nikto nevie co presne sa teraz pocita, ani ake su vysledky a ci vobec su nejake vysledky. Projektovy tim nedava ziadnu spatnu vazbu o reportovanych problemoch, takze nikto nevie ci sa vobec pracuje na ich odstraneni.

Dalsie fakty ktore mi na tomto projekte vadia:

- nie su schopni ani nastavit spravny datum na hlavnej stranke v novinkach - novinky pridane tento rok maju v datume 2007
- windows aplikacia je stara viac ako 2 roky - nechce sa mi verit ze je taka dokonala ze nepotrebuje dalsi vyvoj (nielen z hladiska optimalizacie, ale aj z hladiska algoritmov pouzitych na vedecke vypocty)
- absencia aplikacii pre non-windows platformy

Cudujem sa ze napriek tymto nedostatkom (najma v komunikacii) sa projekt tesi pomerne velkej oblube. Ludia dalej veselo pocitaju, hoci nevedia co a ani ci to prinasa nieco zmysluplne....
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
numlock
Príspevky: 113
Dátum registrácie: So Júl 05, 2008 11:06 pm

Re: divné WU

Príspevok od používateľa numlock »

- no ved prave preto som presunul vypoctovy vykon na Magnetism. (...ktorý má mimochodom podstatne menej aktívnych členov, RAC, aj TC...) :?
Obrázok Q6600 @ 3600MHz , 4GB Ram , HD5850 , win7 x64
Napísať odpoveď