Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Diskusia ohľadom inštalácie, riešenia problémov, nových verzií, optimalizácie atď.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Príspevok od používateľa Kiwi »

Konecne mi ide Collatz s Catalystami 9.9 + 6.10.10 a zrazu mi WIN 7 urobil downgrade Catalystov
z 9.9 na 9.7, pricom to popisal ako Important Update. :D Ako to zakazat ?
Je tam je odporucany update, ten sa da unchecknut, ale ako zakazat Important updaty ?
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Príspevok od používateľa Honza »

Na Win 2008 R2 mi nic podobného nedělá, nevím.
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ja napriek tomu, ze som mal nastaveny automaticky update, tak mi to nehodilo nove ovladace automaticky, ale v systrayi bola ta ikonka, ze su updaty. A pre Shutdown ponukalo, ze zaroven so Shutdownom to vsetko nainstaluje. Ale ja mam este Win7 beta, nie RC.
Ale otravovalo to v kuse, aj po restartoch (kedze som to nikdy nedal nainstalovat). Uz som tiez trocha penil. No a potom ma napadlo, skusit kliknut s pravym tlacidlom. Ako je dole ta ikona o updatoch v systray, klik na to, otvori sa okno, ze su updaty. Tam treba dat zobrazit detaily o updatoch... no a tam v tom zozname kliknut pravym tlacidlom na Update Catalyst Driver (alebo co to tam bolo) a nejake "Uncheck this update" (alebo co to tam bolo). A potom sa tie boxiky zneviditelnili a prestalo to opruzovat v systrayi a uz je s tym pokoj.
A automaticky update som pre istotu vypol, dal som, ze nech ma len upozorni...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Príspevok od používateľa gabberattack »

Palo M. napísal:Ja napriek tomu, ze som mal nastaveny automaticky update, tak mi to nehodilo nove ovladace automaticky, ale v systrayi bola ta ikonka, ze su updaty. A pre Shutdown ponukalo, ze zaroven so Shutdownom to vsetko nainstaluje. Ale ja mam este Win7 beta, nie RC.
Ale otravovalo to v kuse, aj po restartoch (kedze som to nikdy nedal nainstalovat). Uz som tiez trocha penil. No a potom ma napadlo, skusit kliknut s pravym tlacidlom. Ako je dole ta ikona o updatoch v systray, klik na to, otvori sa okno, ze su updaty. Tam treba dat zobrazit detaily o updatoch... no a tam v tom zozname kliknut pravym tlacidlom na Update Catalyst Driver (alebo co to tam bolo) a nejake "Uncheck this update" (alebo co to tam bolo). A potom sa tie boxiky zneviditelnili a prestalo to opruzovat v systrayi a uz je s tym pokoj.
A automaticky update som pre istotu vypol, dal som, ze nech ma len upozorni...
toto by si mal postnut do flame windows vs linux :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Ako zakazat downgrade Catalystov vo WIN 7 ?

Príspevok od používateľa Palo M. »

gabberattack napísal:toto by si mal postnut do flame windows vs linux :-)
To keď sa budem chcieť pohádať sám so sebou. Win7 mám betu, "satarmo" a dobrovoľnekeď sa mi nepáči môžem ju poslať do preč... Navyše, také veci sa mi stávajú v každom systéme, že musím zrazu riešiť nejakú somarinu, ktorá len tak zrazu vypláva. Toto som vybavil pomerne rýchlo, dokonca bez gúglenia...
Napísať odpoveď