Beh managera pri odlogovanom pocitaci

Diskusia ohľadom inštalácie, riešenia problémov, nových verzií, optimalizácie atď.

Moderátor: Moderátori

shark82
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Mar 31, 2011 12:53 pm

Beh managera pri odlogovanom pocitaci

Príspevok od používateľa shark82 »

Ahoj, chcel by som vediet, ci manager bezi aj na PC, kde nie je nikto prihlaseny a ci je mozne ho tak nastavit. Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Beh managera pri odlogovanom pocitaci

Príspevok od používateľa Palo M. »

Manager nebezi ked nikto nie je prihlaseny a nie je dovod, aby vtedy bezal, pretoze Manager je len na ovladanie klienta. Ked nikto nie je prihlaseny, tak nema kto ovladat klienta...
Klient samozrejme moze bezat stale, samozrejme aj projektove aplikacie (tie su spustane prave klientom) a teoreticky este moze bez prihlasenia bezat aj screensaver...

Predpokladam, ze tvoja otazka smerovala skor k tomu klientovi, pretoze to je prave zaujimave, aby BOINC pocital aj ked nikto nie je pritomny. Automaticke spustanie BOINC pri starte systemu (teda predtym, ako sa niekto vobec prihlasi) sa lisi podla OS - vo Windows vtedy bezi BOINC ako service a to sa musi instalovat pocas instalacie celeho BOINC. Bohuzial instalator navyse niekolkokrat prerobili, takze aj tam su podla verzie rozne sposoby, ako vybrat tuto moznost...
Kedysi sa to myslim volalo priamo "run BOINC as service", ale teraz je to myslim schovane pod nejakym "protected execution" alebo tak nejako (nie som si celkom isty, clovek to kazdy den neinstaluje...)
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Beh managera pri odlogovanom pocitaci

Príspevok od používateľa gabberattack »

Alebo pre Windows mozes pouzit instalacny rychlobalicek, kde len nakopirujes adresar do C;/Program files/BOINC a potom spustit jeden alebo dva subory registra co tam su s koncovkou .reg a boinc sa spusti pri starte systemu, pricom ho vobec nebude vidiet. Nevyhodou je, ze mam len velmi staru verziu balicka, kde sa nedalo nastavit zatazenie CPU. Ak ma niekto link na novsi rychlobalicek, tak budem velmi vdacny.
Prílohy
BOINC.zip
BOINC rychlobalicek - stara verzia
(4.24 MiB) 397 stiahnutí
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
shafa
Príspevky: 391
Dátum registrácie: So Nov 08, 2008 1:11 am

Re: Beh managera pri odlogovanom pocitaci

Príspevok od používateľa shafa »

http://www.boinc.cz/download/boinc-6-10-60.zip

Kdyztak dejde vedet esli to facha jak ma... mam nejak na svem PC/Win mensi trable s instalacemi boinc a nevim cim to je, jinde to jede OK.
Nevim jestli to nejak mohlo ovlivnit i ten rychlobalicek. Muzu ho pak eventualne predelat hned, pac win normalne nepouzivam.
If someone asked me to choose between Metallica and Megadeth, I would say SLAYER...
Napísať odpoveď