Navrhy na stranku, prispevky

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Aby sme v tom urobili trochu poriadok, asi by bolo dobre keby sme komunikaciu o prispevkoch na samotnom webe a k webu riesili prave v tomto fore.
Preto by som kazdeho poprosil kto ma konkretne nieco nech to publikuje tu ako novu temu.
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa marpes »

Tak som si listoval na nasich strankach a chcel som si odskocit na ofiko stranku BOINC. Ledva-ledva som odkaz na nu nasiel (v navode pre zaciatocnikov).
Nebolo by vhodne, aby na karte BOINC bol aj odkaz na BOINC stranky? Myslim ze v opise by mohol byt prilepeny :roll:
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Hlopi, ta som instaloval novy komp. A ked som dal fo google ze boinc tak na prvom mieste bolo:
www.boinc.sk
ta som klikol
a potom ... ze treba nieco stiahnut ta som klikol ze:
Stiahnite si
a dostal som:
SurveySimulator_1.32_opt03.tar.bz2 Optimalizovaný Orbit@home 17.64 MB 31.01.2009 - 14:39
enigma-0.76-P3.tar.gz Optimalizovaná Enigma@Home 497.61 KB 31.01.2009 - 12:59

...

ak sa nemylim na toto som uz poukazal.
Toto je podla mna hruba chyba typu:
"Chces sa zapojit? ALE KDE TO STIAHNUT???"
Cely analytics je kokotina voci tejto chybe podla mna.
To musi byt PRIAMA cesta.
Jak do neba.
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ak sa nemylim, tak o tom som uz pisal ja tu a Hefto tu (pricom Hefto to velmi pekne a strucne popisal).

A opat sme sa dostali k tomu, ze kritizuje kazdy, ale neurobi to nikto...

Tak som ukradol dve hodiny zo svojho pracovneho casu firme. Snad to teraz vyzera lepsie, ale hned tu poukazujem na nasledujuce veci:
  1. Povodne (ked sa o tom naposledy debatovalo, teda zaciatkom februara) som to vobec nechcel len tak bastlit. Ale ako vidim, ani ponechanie sekcie v takom zlom stave nikoho nevyburcovalo k tomu, aby urobil nieco konstruktivne, aby nielen kritizoval, ale aj tvoril. Aby som nebol za BOFH, tak som to teraz predsa len trocha upravil... tento moj update ale vnimam ja sam kontraproduktivne, pretoze si myslim, ze teraz uz vobec nikto nebude mat snahu s tym este nieco robit.
  2. Opakujem, ze som tam na zaciatku (ked sa vytvaral web) svacol len tak "nieco" s tym, ze toto je predstava, ako to ma vyzerat. A bohuzial to v podstate stale zostalo tak, iba som to popresuval. Vsetci by len downloadovali, ale nikto tam nic nepridava. To nie je len manager, ale aj rozne optimalizacie, teraz aj GPU (mozno aj linky na rozne drivery grafik a tak), na vela veci by sa hodili aspon linky inde. Ale za cely cas co je tento web, tak do sekcie Stiahnite si nepridal nikto nic.
    A opat pripominam: sekcia Statistiky detto.
  3. Pred nejakym casom som to updatol na verziu 6.10.58, ktora v danom case bola aktualna. Teraz uz celkom aktualne nie je, pre Windoze pise 6.10.60. To som teraz ale uz nezmenil... a toto by mal niekto updatovat - nielen teraz, ale priebezne, raz za cas to skratka updatnut treba. Kto sa hlasi?
  4. Momentalne nemam vela casu nazvys (a v najblizsej dobe to tiez dobre nevyzera). Takze tento posledny update je kreativne maximum, co som zo seba vedel dostat. Nabuduce prosim spatnu vazbu nie stylom "to Stiahnite si je nejake nedobre, treba to zlepsit", ale radsej stylom: "navrhujem, aby hlavne menu Stiahnite si viedlo na stranku /stiahnite-si/oficialny-boinc-manager", pripadne "vyrobil som uplne novy uzol, ktory by mal byt standardne zobrazeny po kliknuti na hlavne menu Stiahnite si, pretoze obsahuje omnoho lepsie a vystiznejsie informacie, ako ten stary".
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ovela lepsie. Dikes.
Sorry chlapi, ani ja nemam cas, vcera, teda dneska som koncil 3:00 rano a zacinal 7:00 rano.
Je tu niekto kto ma na to cas? Nech sa ozve, urcite to nejako poriesime!!!
Ja len ze sa tu riesi pocet clenov a preco a clanky a aj tak sa nikto nepripaja a toto je podla mna hlavna pricina.
Čo na to Broňa?
Sľubujem: Akonáhle zavesím na klinec robotu v HP a budem sa venovať len PC Službe a zamestnám 4-6 ľudí čo budú na mňa makať tak jedného zaúkolujem aby robil správcu boinc.sk. To teraz sľubujem!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Navrhy na stranku, prispevky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Super Palo, diky moc.

Trochu ma mrzi, ze som to nespravil sam uz davno - napisanie jedneho clanku mi trva v priemere 30 az 40 hodin cisteho casu, takze tato uprava by bola zlomkom toho casu..

Ale slavkovi musim trochu oponovat - aj ked nepochybne to bola velmi dolezita chybajuca vec, nemyslim, ze ma nejaky velky vplyv na ucast. Ten kto pride na web, zisti si aj nebodaj co boinc je, ale nezapoji sa lebo po kliknuti na "stiahnite si" nema vsetko naservirovane pod nosom, by ani v pripade ze by to naservirovane mal a vdaka tomu sa aj zapojil, nezostal ratat dlhsie ako par tyzdnov.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Napísať odpoveď