Stránka "Projekty"

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa PavolR »

forest napísal:Já problémy rozhodně nemám a s našima stránkama už vůbec ne. Myslím že jsem se vyjádřil konkrétně, věcně a k tématu.
Neviem preco napadas na tejto stranke forum boinc.cz. Nikoho nezaujima tvoje ego. :evil:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:Nemáte žádného vedoucího týmu
Konecne si to pochopil.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa forest »

PavolR napísal:
forest napísal:Já problémy rozhodně nemám a s našima stránkama už vůbec ne. Myslím že jsem se vyjádřil konkrétně, věcně a k tématu.
Neviem preco napadas na tejto stranke forum boinc.cz. Nikoho nezaujima tvoje ego. :evil:
Nenapadám fórum boinc.cz. Porovnával jsem vlastníky webů a jejich odváděnou práci. Myslím že na konstatování že na to dejvidek léta naprosto kašle je pravdivé a každý si jej může kouknutím na tu doménu ověřit. Proč by tento fakt měl někoho urážet nechápu, když je to pravda.
Za další jsem nepsal o fóru, ale celém webu. Na jejich fóru se mluví jen jednou za půl roku o srazu a jinak krom Honzových příspěvků o vzdálené správě BOINC se tam člověk ničeho jiného moc nedočte. Na webu je poslední novinka skoro půl roku stará a články na celém webu 2, tedy přesněji návody, ze října 2007. To je konstatování, né urážení nebo pomlouvání, což je velký rozdíl.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa Honza »

Thread na Docking jsem nenasel, tak zde.
Zitra budou mit otevreno na zakladni uctu, tam kdo nema a chce, at tam bezi...treba se pak pridam do BOINC.SK
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Honza napísal:Thread na Docking jsem nenasel, tak zde.
Zitra budou mit otevreno na zakladni uctu, tam kdo nema a chce, at tam bezi...treba se pak pridam do BOINC.SK
Ja este pridam linku projektu.
Malo by byt otvorene dneska od 14:00 UTC co je 16:00 nasho casu (CEST).
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka "Projekty"

Príspevok od používateľa gabberattack »

Honza napísal:Thread na Docking jsem nenasel, tak zde.
Zitra budou mit otevreno na zakladni uctu, tam kdo nema a chce, at tam bezi...treba se pak pridam do BOINC.SK
BOINC.SK je zalozene, mozes honza prihodit zopar masin. :-) Je aplikacia len na Win/Linux, takze moj Mac musi chvilku cakat este.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Napísať odpoveď