Meeting minutes

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Meeting minutes

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Zakladam temu - Meeting minutes, nazov hovori za vsetko.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

21. januar 2008

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ucast - menovite: marpes, Juraj, slavko.sk
1. uprava clanku o gravitacnych vlnach od Juraja - urobene, bude publikovany na stranke 22. alebo 23. januara
2. timova strategia - nie je problem, forum k nej bude public bez obmedzeni, casom sa ukaze ci tam vznikaju prispevky ktore tam nemaju co hladat. ak ano, prispievatel bude upozorneny, pripadne budu jeho prispevky "zmoderovane" a ak to nebude udrzatelne tak sa debata zavtre a nebude moct ktorykolvek registrovany clen priespievat ale len clen timovej strategie
3. diskusne forum v globale - nemame moderatorov, asi by bolo dobre par ludi povysit do tohoto stavu
4. dlhodoby ciel - zatial nezverejnime, ide o projekt ktoremu by sme sa chceli venovat viac ako ostatnym (dovod vid poznamka) a posnazit sa vniest ho do povedomia verejnosti
5. novy web - update od MeX-a - nemame
Poznamka:
Zaujimava bola diskusia o ludoch ktori o BOINCe nic nevedia, mali sme tam 1 laika (zenskeho pohlavia) a 1 skeptika (neveriaci Tomas). Je jasne ze tito ludia nas maju za hladacov UFO. Stale pretrvava vo verejnosti nazor ze vsetci ratame len SETI@home.
V skratke tolko.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Meeting minutes

Príspevok od používateľa Kiwi »

Som proti akemukolvek moderovaniu nad ramec Ustavy EU, SR, a Charty ludskych prav.
Ak sa niekto chce nad kohokolvek povysovat, tak od takeho clovek na 5 Gly prec :)
Predsa ma kazdy prirodzenu inteligenciu, ze co moze a co nie, ak tu bude niekto,
kto bude porusovat princip slobody, za ktory som ja v 89. bojoval, tak tu nemam
co hladat. :) Treba sa v mysleni pohnut dopredu, otvorene systemy maju buducnost,
uzavrete s restrikciami, kontrolou, mocou, trestami namiesto pomoci su odsudene
na zanik. :)
Ten dlhodoby ciel, to je to iste ako timova strategia. Ale ked sme sa nedokazali
dohodnut za niekolko mesiacov na jednom projekte, ktory je nasim primarnym,
tak ako dalej ? Dufam vsak, ze to bude nieco uzitocne, nie hladanie niecoho,
co v horizonte 100 rokov nikto nenajde, lebo to fyzikalne a v suvislosti s citlivostou
nasich pristrojov nie je "zatial" mozne. :) Zakladom vsetkeho, aj jazyka, je
matematika, keby nie jej, tak este doteraz nerozpravame, nemame ekonomiku,
nemame stavby, pocitace, satelity atd. Dalsim zakladom na pochopenie veci
je princip fungovania hmoty na najnizsej urovni, teda LHC, Cosmo a QMC,
a samozrejme musime nieco dychat a niekde zit, cize CPDN. Ale sak nech
napise kazdy, co si mysli. :)
Napísať odpoveď