Komunikacia na fore/time a pravidla

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa forest »

PavolR napísal:off-topic

Foreste, je vidiet, ze u Teba asi nie je nieco v poriadku. Neustale sa vracias k veciam, ktore nas tu na foru vobec nezaujimaju. Ja mozem povedat, bol som clenom tymu Hrusice, (a dostal som od Teba email, kde si pisal (doporucoval), ako sa da ziskat credit podvodom). Bol som clenom CNT (Ako to dopadlo vsetci vieme, bohuzial si si ho privlastnil) a dokonca kvoli statistikam so bol i clen Tvojho fora (vzhladom k utokom na toto forum z Tvojej strany som zrusil clenstvo) a mazal si prispeky ako Ta napadlo. To co sa Ti nehodilo si proste vymazal, i ked to nebolo ani sproste, ani vulgarne. Mozem potvrdit zo svojej skusenosti. O tom, ze to je skutocne Tvoje forum niet pochyb, lebo si tam robis co chces. (priklad: zalozil som tema Statistiky, signatury, bannery a grafy a dnes tam figuruje tvoje meno, ako keby si to zalozil Ty.)
To je odomna prvy a posledny prispevok ku Tebe. Prajem vsetkym krasny den. :)


off-topic
Velmi hezké, ovšem trochu nepravdivé. Pokud vím tak jsi při svém zrušení registrace požadoval smazat všechna příspěvky, takže se nediv že jsou smazané a že se jméno zakladatele některého z tématů přepsalo automaticky a na toho kdo napsal hned ten příspěvek po tobě. Nevím co víc k tomu dodat, protože vytahuješ další věci které již byly řešeny a vyřešeny a dodáváš že se o tom nebudeš dál bavit, to je asi standardní morálka členů boinc.sk týmu jak tak zjišťuji, někoho napadnout a dál se o tom nehodlat bavit.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa forest »

slavko.sk napísal:Forest ty to fakt nechapes alebo si z nas robis srandu?
My ti nic vysvetlovat nemusime, mne osobne staci to co viem a to som prezentoval a nebudem minat energiu stale dookolo otacat to co povies ty o 180 stupnov aby si to potom ty zas otocil o 180 stupnov a boli sme tam kde pred 2 prispevkami.
To fakt nema vyznam.
A ze niekto utoci na tvoju osobu, napriklad ja? S tym sa budes musiet zmierit a dokazat s tym zit. Vies su veci ktore clovek urobi a potom sa s nim tahaju dni, tyzdne, mesiace, roky a niekedy este aj dlhsie ako clovek zije. Ci uz su to veci pozitivne alebo negativne. A jedna zla vec casto musi byt vyvazena vela vela vela dobrymi vecami aby si sa dostal tam kde si bol predtym ako si pochybil. Cim horsie zacnes, tym dlhsie sa to s tebou taha. A jeden z tvojich nedavnych prispevkov na tomto fore bol ze nam klesa kredit a prepadavame sa ... to fakt nebol dobry napad. A pritom islo o projekt SETI@home kde sme mali tahuna a ten sa premiestnil na iny projekt. Celkovy RAC nam od tvojej vtedajsej poznamky vzrastol z cca 200.000 na dnesnych 260.000 co je za par mesiacov si myslim velmi slusne. Napisal si len polovicnu pravdu tak ako ti to vyhovuje, tak ako to furt robis. A polovicna pravda = klamstvo = politika. Preto si pre mna luhar.
Nebudem konkretizovat lebo ma to stoji vela casu a mne staci to co mam v lebke, nemusim si to refreshovat studovanim nejakych clankov a vzniku CNT ktore si pisal ty a tak ako ti to vyhovuje.
Tot' vsjo a uz mi daj pokoj a klud nech mozem Kiwi-mu vybavit display nech ho ma doma cim skor.

Na zaver pripominam ze aj toto je tema o komunikacii na fore a aj moj prispevok tak ako tvoj je off-topic.
Také zvláštní napsat že nebudeš mrhat energii na vysvětlení a pak napsat tak dlouhý příspěvek =D>

Pokud jediná ta lež je že jsem upozornil na pokles vaší pozice na projektu Seti@Home což byla pravda, tak to jsem klidnej že je to jediné co ti na mě vadí. Nepsal jsem o poklesu výkonu celého týmu v globále na všech projektech, psal jsem to v Sekci Seti@Home a jednalo se o pokles na daném projektu, takže jestli jsi to pochopil špatně, tak to je tvoje věc. Někoho za podobnou věc nazývat lhářem je myslím trochu neoprávněné.
Reagoval jsem tam na tenhle příspěvek, klidně si to najde a přečti znovu:
Zerkof12 napísal:Takze pani, dnes je to uz RAC 71k+ v S@H co je cca 34 miesto
Gratulujeme si

=D>
Mohu tě také nazývat lhářem, napsal jsi zde několikrát že jsem něco ukradl a nechceš říct co komu a kdy, takže slavko.lháři, prober se a nechovej se jako pětileté děcko.

Jestli je to zase OT, tak to přesuňte, přejmenujte, ale nazymykejte a odpovídejte, jinak to nebude možné brát jinak než jako cenzůru obhajoby zde napsaných nařčení a urážek.
Naposledy upravil/-a forest v St Feb 06, 2008 8:32 am, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

=D>
Konecne mi to doslo. Niet ti pomoci.

EDIT:
Mne je uplne ukradnute co o mne napises lebo to aj tak nie je pravda co pises.
Ja necham na inych nech posudia kolko pravdy a klamstva prislo z mojej klavesnice.
Ale ty s tym mas zjavne problem. No niet ti pomoci chlapce, niet.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa forest »

U nás v republice jsme zvyklí že když někdo někoho z něčeho osočí, tak nemá problém to podložit a odůvodnit. Tím tomu totiž dá i váhu.
To co děláš ty je pouhé osočení a opíráš to o to že lidi to prostě takhle vezmou proto že jsi to napsal ty, ale pokud to nedokážeš obhájit, tak je to z mého pohledu jen lhaní a zhazování někoho kdo se tobě osobně nezamlouvá, či ještě horší narušené ego které odmítá přiznat že se v úsudku někoho či nějaké události spletl.
Je mně tě líto, ale jak pak můžeme věřit dalším věcem které zde píšeš?

Ano mám problém a to s tím když o mě někdo veřejně prohlašuje věci, které nejsou pravdivé a odmítá to vysvětlit.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa PavolR »

Hmm, zijem v cesku viac nez 30 rokov, takze neviem o akej republike to vlastne pises :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:U nás v republice jsme zvyklí že když někdo někoho z něčeho osočí, tak nemá problém to podložit a odůvodnit. Tím tomu totiž dá i váhu.
To co děláš ty je pouhé osočení a opíráš to o to že lidi to prostě takhle vezmou proto že jsi to napsal ty, ale pokud to nedokážeš obhájit, tak je to z mého pohledu jen lhaní a zhazování někoho kdo se tobě osobně nezamlouvá, či ještě horší narušené ego které odmítá přiznat že se v úsudku někoho či nějaké události spletl.
Je mně tě líto, ale jak pak můžeme věřit dalším věcem které zde píšeš?

Ano mám problém a to s tím když o mě někdo veřejně prohlašuje věci, které nejsou pravdivé a odmítá to vysvětlit.
Never, mne na tom nezalezi ci mi ty veris alebo nie.
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa marpes »

Vazeni pani,
nestacim sa divit, ba ani cudovat, kolkou energiou dokazete mrhat. Pripisujem to vsak mladickej nerozvaznosti, ktora nedokaze rozpoznat, co je dolezite, co je podruzne, a co uplne zbytocne, ale reaguje na kazdy podnet, a cim je podnet drazdivejsi, o to vasnivejsie reaguje.

Nerad sa opakujem, pretoze uz som sa raz na tomto fore zmenil, ze keby sa energia, vlozena do tychto planych debat vlozila do tvorby clankov, uz davno mame "vystarane" a clanky mozeme ponukat do vsetkych svetovych stran.

Moj pohlad je asi takyto:
Ked chcem robit nieco uzitocne, robim to a ked tak sa opytam, ci sa na tom niekto nechce podielat. Ked sa nechce, robim ako viem, kedy mam na to cas, vysledok je taky, aky som urobil.
Po citani prispevkov posledneho tyzdna mam dojem, ze sa mi uz robit nechce nic. Naco. Ved hadam by stacilo, zapojit sa do vasnivych diskuzii, "narubat" hromadu disk. prispevkov (tym nie som apaticky), a zit s pocitom, kolko ze som toho pre nase zoskupenie urobil.
Ale toto predsa nie je nasim cielom ani ulohou.
Nezabudame takto nahodou, preco sme sa do BOINC zapojili (a mnohi este pred jeho vznikom do DC)? Ja urcite nie preto, aby som plano diskutoval. Ja som sa do DC dal preto, ze v nom vidim isty zmysel pocinania a jeho vysledkov. Ked viem a chcem pomozem, ale ked neviem, alebo nechcem, nevytvaram zlu atmosferu!!
Nechajte prosim navstevnikov fora, aby si i nadalej mysleli, ze "tento spolok" je zdruzeny pre spravnu vec, a nie preto, aby sa v nom ludia vzajomne osocovali.

Este raz Vas vsetkych prosim, SPAMATAJTE SA KONECNE!!!

A vobec vsimli ste si vo vire vasni, ze napr. dnes mame az dvoch User of the day???????????? Co sa nam nestalo hadam za celu historiu????

Celkovy zaver: Uz sa vobec nedivim, ze nikto nema cas ani energiu na uzitocne veci, ked vsetko vycerpa v tychto "debatach".
Prajem vela entuziazmu vo vypoctoch.
Pre seba by som si prial precitat nove clanky od tych "co stale nemaju na nic cas", ale takychto diskuzii sa zucastnuju stale.
Naposledy upravil/-a marpes v St Feb 06, 2008 5:46 pm, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa matob »

marpes napísal:Vazeni pani,
nestacim sa divit, ba ani cudovat, kolkou energiou dokazete mrhat. Pripisujem to vsak mladickej nerozvaznosti, ktora nedokaze rozpoznat, co je dolezite, co je podruzne, a co uplne zbytocne, ale reaguje na kazdy podnet, a cim je podnet drazdivejsi, o to vasnivejsie reaguje.

Nerad sa opakujem, pretoze uz som sa raz na tomto fore zmenil, ze keby sa energia, vlozena do tychto planych debat vlozila do tvorby clankov, uz davno mame "vystarane" a clanky mozeme ponukat do vsetkych svetovych stran.

Moj pohlad je asi takyto:
Ked chcem robit nieco uzitocne, robim to a ked tak sa opytam, ci sa na tom niekto nechce podielat. Ked sa nechce, robim ako viem, kedy mam na to cas, vysledok je taky, aky som urobil.
Po citani prispevkov posledneho tyzdna mam dojem, ze sa mi uz robit nechce nic. Naco. Ved hadam by stacilo, zapojit sa do vasnivych diskuzii, "narubat" hromadu disk. prispevkov (tym nie som apaticky), a zit s pocitom, kolko ze som toho pre nase zoskupenie urobil.
Ale toto predsa nie je nasim cielom ani ulohou.
Nezabudame takto nahodou, preco sme sa do BOINC zapojili (a mnohi este pred jeho vznikom do DC)? Ja urcite nie preto, aby som plano diskutoval. Ja som sa do DC dal preto, ze v nom vidim isty zmysel pocinania a jeho vysledkov. Ked viem a chcem pomozem, ale ked neviem, alebo nechcem, nevytvaram zlu atmosferu!!
Nechajte prosim navstevnikov fora, aby si i nadalej mysleli, ze "tento spolok" je zdruzeny pre spravnu vec, a nie preto, aby sa v nom ludia vzajomne osocovali.

Este raz Vas vsetkych prosim, SPAMATAJTE SA KONECNE!!!
100% súhlas.. aj ked som tu relativne novy..mal by som zaujem sa na niecom konstruktívnom podielat
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Kiwi »

Ak sa forest tak zaujima o nas tym a chce mu naozaj pomoct, tak by mohol
presunut vsetky masiny napr. na rok k nam a to by urcite pomohlo k zmieru. :)
Chcel by som, aby ste ma chapali ako mediatora, ktory vidi oba podlady z inej
perspektivy. Forest urcite urobil chyby, ktore si mozno nechce priznat a snazi
sa ich vo svojom svedomi nejak ospravedlnit, co sa mu urcite nepodari, ak su
to chyby, ktore sa objektivne stali, aj z pohladu inych ludi. Zase ti, co ho
kritizuju, maju pravdu v tom, ze mu pomahaju zistit, kde tie chyby urobil
a ma moznost sa z nich poucit a v buducnosti sa spravat inak. A kedze uz mu
bolo povedane dost, tak by mu vsetci, co ho kritizuju, mali dat cas, lebo
zmierenie sa s chybami je dlhodoby proces, niekedy trvajuci aj dekady.
Kazdy ma mat sancu zacat odznova, hoci by urobil aj ten najhorsi cin vo vesmire.
Používateľov profilový obrázok
Jenik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 1:53 am

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Jenik »

PavolR napísal:Hmm, zijem v cesku viac nez 30 rokov, takze neviem o akej republike to vlastne pises :D
Obrázok
marpes napísal:Vazeni pani,
nestacim sa divit, ba ani cudovat, kolkou energiou dokazete mrhat. Pripisujem to vsak mladickej nerozvaznosti, ktora nedokaze rozpoznat, co je dolezite, co je podruzne, a co uplne zbytocne, ale reaguje na kazdy podnet, a cim je podnet drazdivejsi, o to vasnivejsie reaguje.

Nerad sa opakujem, pretoze uz som sa raz na tomto fore zmenil, ze keby sa energia, vlozena do tychto planych debat vlozila do tvorby clankov, uz davno mame "vystarane" a clanky mozeme ponukat do vsetkych svetovych stran.

Moj pohlad je asi takyto:
Ked chcem robit nieco uzitocne, robim to a ked tak sa opytam, ci sa na tom niekto nechce podielat. Ked sa nechce, robim ako viem, kedy mam na to cas, vysledok je taky, aky som urobil.
Po citani prispevkov posledneho tyzdna mam dojem, ze sa mi uz robit nechce nic. Naco. Ved hadam by stacilo, zapojit sa do vasnivych diskuzii, "narubat" hromadu disk. prispevkov (tym nie som apaticky), a zit s pocitom, kolko ze som toho pre nase zoskupenie urobil.
Ale toto predsa nie je nasim cielom ani ulohou.
Nezabudame takto nahodou, preco sme sa do BOINC zapojili (a mnohi este pred jeho vznikom do DC)? Ja urcite nie preto, aby som plano diskutoval. Ja som sa do DC dal preto, ze v nom vidim isty zmysel pocinania a jeho vysledkov. Ked viem a chcem pomozem, ale ked neviem, alebo nechcem, nevytvaram zlu atmosferu!!
Nechajte prosim navstevnikov fora, aby si i nadalej mysleli, ze "tento spolok" je zdruzeny pre spravnu vec, a nie preto, aby sa v nom ludia vzajomne osocovali.

Este raz Vas vsetkych prosim, SPAMATAJTE SA KONECNE!!!
Jestli se ani po tomto příspěvku hlavní aktéři aspoň trošku nezastydíObrázok, tak už jim nic nepomůže.
A tady, je nejkrásnější a nejrychlejší MEZITÝMOVÁ STRATEGIE.
Bez keců, bez urážek, bez napadání a PLODNÁ.
To co předvádíte v tomto threaduObrázokje ostuda.
Pěkný den VŠEM.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Marpes, uplne suhlasim.
Ak vas to ukludni ci potesi, ja som sem do tohto flame topicu prispieval minimalne (aj ked pred dvoma rokmi este na fore CNT som udalosti okolo konfliktu Forest-Dejv aktivne komentoval).
Namiesto toho som radsej napisal zbrusu novy clanok (nie preklad a nie clanok co som uz niekde zverejnil) o jednom z projektov, ktory je tesne pred dokoncenim. :-)
Naposledy upravil/-a Duro Kotulic Bunta v St Feb 06, 2008 6:57 pm, upravené celkom 1 krát.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Palo M. »

Mam potrebu Hadrovi par veci vysvetlit - ako to vidim ja.
Hadra napísal:Když už tady definujete nepřítele, tak to vypadá, že vedete válku.
Ja za to nemozem, ze sa ta funkcia v phpBB tak vola. Keby sa volala "filter uzivatelov", tak by som onej pisal ako o "filtri uzivatelov". Nech sa vola ako chce, sluzi mi perfektne.
Hadra napísal:Jsem na fóru CNT - a že sme PRUDILI foresta i záměrně!! a jiné taky dost, stačí se podívat na naše stránky - neumím si představit, že bychom si udělali WC papír z bionc.sk, podle toho co tu předvádíte, by se Vám zhroutil svět! Jste hodně zahledění do sebe a nechce se mi věřit, že nenávist! vůči jednomu člověku ze světa DC s Váma takhle zamává, to vypovídá spíše o slabosti. To musí být forest opravdu gauner prvního řádu a divím se, že nesedí....ale já zabudol, zde jde asi o etiku, morálku, hrdost, ne? Myslíte, že máte vůbec sílu podívat se na to jinak?
Nuz vies, ja som o forestovi vobec nepocul a nijako som ho neriesil. Pocul som sice o nejakom chaose v CNT, ale to iba kvoli tomu, ze nam od isteho casu vyrazne nerastol RAC. Na stranku CNT som nechodil ani nechodim, na to mi nezostava cas. Ked sa na nasom fore objavil forest a zacal prudit, nespajal som si ho hned s osobou, ktora sa do velkej miery podpisala na tych velkych sporoch v CNT. Ale pozeral som sa nanho ako na osobu, ktora prisla k nam na forum a zacala rypat a az potom som sa dozvedel "ved to je ten forest". Aj som nanho tu vo fore parkrat reagoval, kym som nezistil ze to nema vyznam.
Hadra napísal:Velmi pozorně jsem zde přečetl celou presentaci pana foresta a máte smůlu, že nejsem zaujatý.
Nie si zaujaty proti forestovi, ale to vobec nie je nasa smola. Ale teraz ti tu odprezentujem jeden z moznych pohladov na vec:
Je jeden BOINC-tim A, ktory nema ziadnu hierarchicku strukturu a ziadneho "veduceho". A na fore tohoto timu sa zrazu aktivizuje nejaky clovek, ktory nie je clenom tohto timu, ale je clenom ineho BOINC-timu B a dokonca jeho "veducim". No a tento clovek na fore timu A zacne kritizovat co sa len da na time A kritizovat. A popritom obcas nenapadne spomenie "to u nas v time B...", "citali ste clanok na stranke timu B?"...
Nie je to samozrejme nic trestne, ale je to manipulacia. Nikto sudny predsa neuveri, ze veduci jedneho timu pride nezistne s konstruktivnou krititkou do konkurencneho timu, len preto aby konkurencny tim vylepsil. Nie ked ide o sutaz kreditov.
Samozrejme clenovia timu A na tuto manipulaciu reaguju rozne. Niekto otvorene protiutokom (styl "zavri hubu, ty nemas co hovorit"), niekto mlcanim (styl "nech sa vykeca, so mnou to nic nerobi"), niekto spravi reklamu funkcii phpBB "definovanie nepriatelov" (styl "nech si hadze hrach na stenu").

Tymto netvrdim, ze forest je uplne nepouzitelny a treba ho poslat do prec. Urcite moze spolu s nim vzniknut par dobrych veci. Ale jeho prispevky do tohto fora ma otravuju, nahodil som si nanho filter a musel by som o nom pocut vela-vela dobreho, aby som ten filter zrusil.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa forest »

Kiwi napísal:Ak sa forest tak zaujima o nas tym a chce mu naozaj pomoct, tak by mohol
presunut vsetky masiny napr. na rok k nam a to by urcite pomohlo k zmieru. :)
Chcel by som, aby ste ma chapali ako mediatora, ktory vidi oba podlady z inej
perspektivy. Forest urcite urobil chyby, ktore si mozno nechce priznat a snazi
sa ich vo svojom svedomi nejak ospravedlnit, co sa mu urcite nepodari, ak su
to chyby, ktore sa objektivne stali, aj z pohladu inych ludi. Zase ti, co ho
kritizuju, maju pravdu v tom, ze mu pomahaju zistit, kde tie chyby urobil
a ma moznost sa z nich poucit a v buducnosti sa spravat inak. A kedze uz mu
bolo povedane dost, tak by mu vsetci, co ho kritizuju, mali dat cas, lebo
zmierenie sa s chybami je dlhodoby proces, niekedy trvajuci aj dekady.
Kazdy ma mat sancu zacat odznova, hoci by urobil aj ten najhorsi cin vo vesmire.
Promiň ale úplně jsem tvůj příspěvek nepochopil.
O jakých chybách to mluvíš? To je to na co celou dobu poukazuji. Několik lidí zde poukazuje na nějaké mé chyby, lži, podvody atd. a přitom je odmítají konkretizovat, aby běžní čitatelé žili jen v blamáži že já jsem špatný a oni vědí úplně všechno nejlépe, i když o ničem konkrétním se nezmíní abych se náhodou nemohl obhájit a neukázalo se nakonec že jsou jen lháři kteří se snaží někoho zhodit.
Netvrdím že jsem nikdy žádnou chybu neudělal, to asi nikdo z nás, ale zde na žádnou moji chybu nikdy konkrétně poukazováno nebylo a tak nemám ani nad čím přemýšlet a co si ospravedňovat. Byly zde uvedeny jen nepřímé urážky na mou osobu a to by si měli ospravedlnit ti co je napsali a to veřejně.

Palo M.
Je škoda že se ti tento můj příspěvek nezobrazí. Já jsem sem přišel na konci minulého roku pomoct, protože to tu bylo úplně mrtvé a na webu rovněž. To že jsem poukázal na chyby jsem bral jako impulz lidem co na tomto týmu záleží aby se probudili a něco začali dělat. A i se tak stalo, debaty zde na fóru se rozjely, zvolili jste si logo, byl vytvořen popis projektů, to jsou přesně ty věci na které jsem poukazoval a staly se najednou za pár týdnů.
To že jsem uvedl nedostatky přece není nic špatného i když samosebou mně bylo jasné že né každému se to bude zamlouvat. To že uvedu odkaz na článek na našem webu beru jako přínos pro lidi kteří si chtějí o projektu načerpat informace. Je přeci jedno kde si je přečtou a když né u vás, co je špatného že jdou si je přečíst na jiný web? Kolik z nás chodí na web BOINCStats? Kolik na BOINCSynergy? Jsou to přeci také konkurenční weby a co je na tom proboha špatného?

Nikdy jsem neměl zájem o jakékoliv lanaření vašich členů k nám jak si to vykládáš. Ano jsem vedoucí jiného týmu, ovšem Czech National Teamu, což by mělo být jednoznačné že by nemělo smysl lanařit do národního týmu někoho z jiného státu a ani mě to nenapadlo. Nejsme tým mezinárodní a ani jím nikdy nebudeme, i když několik členů ze zahraničí u nás je. Většinou jsou to ale krajané, kteří jsou momentálně v jiném státu. Fakt nechápu že si mou přítomnost zde může někdo vykládat jako snahu o přetahování lidí, myslím že na to není jediný důvod, alespoň si toho nejsem vědomej. To bych jako vedoucí týmu nemohl nikam jinam nic napsat a někomu jinému pomoct? Koukněte na Space Familáky. Chodí po fórech, docela i občas rzaprudí, udělají nějaký hec a nikdo je za to přeci taky neodsuzuje. Mně se jejich přístup dokonce líbí a občas rejpnou přesně do toho do čeho je potřeba rejpnout aby se s tím něco začalo dělat. Já to beru jako přínos, i když zase i to se nelíbí určitě každému.

Taky raději vkládám čas do něčeho užitečnějšího, ale nemohu zavírat oči před urážkami na moji osobu, to prostě nemám v povaze.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Palo M. napísal: a musel by som o nom pocut vela-vela dobreho, aby som ten filter zrusil.
Bingo!
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Hadra »

Palo M. napísal:Mam potrebu Hadrovi par veci vysvetlit - ako to vidim ja.
Hadra napísal:Když už tady definujete nepřítele, tak to vypadá, že vedete válku.
Ja za to nemozem, ze sa ta funkcia v phpBB tak vola. Keby sa volala "filter uzivatelov", tak by som onej pisal ako o "filtri uzivatelov". Nech sa vola ako chce, sluzi mi perfektne.
Hadra napísal:Velmi pozorně jsem zde přečetl celou presentaci pana foresta a máte smůlu, že nejsem zaujatý.
Nie si zaujaty proti forestovi, ale to vobec nie je nasa smola. Ale teraz ti tu odprezentujem jeden z moznych pohladov na vec:
Je jeden BOINC-tim A, ktory nema ziadnu hierarchicku strukturu a ziadneho "veduceho". A na fore tohoto timu sa zrazu aktivizuje nejaky clovek, ktory nie je clenom tohto timu, ale je clenom ineho BOINC-timu B a dokonca jeho "veducim". No a tento clovek na fore timu A zacne kritizovat co sa len da na time A kritizovat. A popritom obcas nenapadne spomenie "to u nas v time B...", "citali ste clanok na stranke timu B?"...
Nie je to samozrejme nic trestne, ale je to manipulacia. Nikto sudny predsa neuveri, ze veduci jedneho timu pride nezistne s konstruktivnou krititkou do konkurencneho timu, len preto aby konkurencny tim vylepsil. Nie ked ide o sutaz kreditov.
Samozrejme clenovia timu A na tuto manipulaciu reaguju rozne. Niekto otvorene protiutokom (styl "zavri hubu, ty nemas co hovorit"), niekto mlcanim (styl "nech sa vykeca, so mnou to nic nerobi"), niekto spravi reklamu funkcii phpBB "definovanie nepriatelov" (styl "nech si hadze hrach na stenu").

Tymto netvrdim, ze forest je uplne nepouzitelny a treba ho poslat do prec. Urcite moze spolu s nim vzniknut par dobrych veci. Ale jeho prispevky do tohto fora ma otravuju, nahodil som si nanho filter a musel by som o nom pocut vela-vela dobreho, aby som ten filter zrusil.
Ahoj! Díky za Tvůj pohled na věc. Jen dodám, že bych se také obával manipulace, kdybych z ní měl sám obavy. To znamená, že když apriori podle nějakého obrazu o někom (a to není špatné, prostě to tak je) předpokládám jeho "zlé" úmysly, podle toho vypadá komunikace i z mé strany. Tady je jeden z faktorů, který se zde uplatňuje. Zapracovat musí na tom obě strany. Dokud nenastane změna v chápání "omezenosti psaní slov na fóru", nikam se to nepohne. A já tady nechci vytvářet dojem, že by se to mělo někam hýbat - také nebudu plýtvat energií. Jen mě to napadá a píšu, aby si měl zpětnou vazbu, že jsem to četl. Tedy díky a omlouvám se, pokud nebudu reagovat na některé další. Taky dělám článek a mám malého "hadráka" doma a chodím do práce :lol: a další...
Tak ať máme radost z toho, že PC nezahálí a maká... a já bych třeba rád někdy dorazil osobně na setkání a pivko, pokud bych mohl :lol: - to je pro mě nejlepší cesta... Mějte se fajn
Napísať odpoveď