Komunikacia na fore/time a pravidla

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Hadra »

gabberattack napísal:
MeX napísal:Tema bola rozdelena, prispevky offtopic boli presunute do novej temy.
Vdaka mexx. Inak celkom dobre funguje al definovanie nepriatelov, len smola je , ze to nefiltruje aj odpovede s citaciou dotycenj osoby.
No tak je mi jasné jak můj příspěvek skončí, možná ho i nějaký "všemocný" admin smaže, kdyby uzamknutí nestačilo, že? (a to zde někdo z Vás byl pohoršen z uzavřenosti při práci na článku např...) Myslím, že já jsem v tématu byl dost in, ale ted to vypadá na známé konstatování adminů boinc.sk - OT, nechceme tě tady... Když už tady definujete nepřítele, tak to vypadá, že vedete válku.
Já jsem v seti od r. 2001. Aktivně v ostatních projektech od r. 2006 - těsně po rozdělení CNT. A jak jsem se bavil s kolegou, ublížení a plní averze by mohlo být spousta počtářů v CZ, nebo Honza, dejvidek atd... Ja přišel na fórum boinc.cz a dlouho tam byl, poradili, vše ok - byl jsem na "conu" jako nečlen a přijali mě perfektně - a to jsem odmítl od jednoho z nich panáka, protože se slušným odmítnutím nemám problém, to si kolega musí vyřešit sám :wink: .
Jsem na fóru CNT - a že sme PRUDILI foresta i záměrně!! a jiné taky dost, stačí se podívat na naše stránky - neumím si představit, že bychom si udělali WC papír z bionc.sk, podle toho co tu předvádíte, by se Vám zhroutil svět! Jste hodně zahledění do sebe a nechce se mi věřit, že nenávist! vůči jednomu člověku ze světa DC s Váma takhle zamává, to vypovídá spíše o slabosti. To musí být forest opravdu gauner prvního řádu a divím se, že nesedí....ale já zabudol, zde jde asi o etiku, morálku, hrdost, ne? Myslíte, že máte vůbec sílu podívat se na to jinak?
Z Vašeho fóra sálá sterilnost, chlad a přehnaná snaha věci mít pod kontrolou.
Velmi pozorně jsem zde přečetl celou presentaci pana foresta a máte smůlu, že nejsem zaujatý. Pokud byste byli v pohodě, zamyslíte se nad tím.
Zavíráte si dveře jakékoliv normální komunikaci s dalšími - ti pomalu nebudou mít kam psát, hrajete si svoji hru na oběť a přitom vy sami konstruktivní komunikaci zametete jednou větou a zamykáte témata. Je mi Vás trochu líto, na SLovensku - Spišská Nová Ves jsem maturoval a dodnes mám mnoho aktivních přátel a krásné zážitky.
Jedině, že bych přehlédl podstatnou věc - Váš ZÁMĚR se izolovat a utvrzovat se neustále dokola špatnou zkušeností z historie - potom se veřejně omlouvám.
Rád bych, aby se to zpravilo - ale protože vím jak je těžké rozdýchat chytrolínské vsuvky, nechávám to otevřené. Přítele nemusíte poznat jen podle toho, že Vám jde neustále do "noty".

S pozdravem počtář stále za SK Daniel Štach - Hadra
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa MeX »

Na tomto fore sa prispevky nemazali, nemazu a ani sa nebudu mazat. To mozno funguje/fungovalo inde ale tu take fungovat nebude. Rovnako to plati o pravidlach, myslim ze sme nechali zbytocne off-topic flame debatu zajst moc pod uroven komunikacie, na ktoru sme tu zvyknuti. Niektori ludia, ktori sa pasuju za nezaujatych, ako napr. Ty Hadra nerespektuju nic a vedome rozpitvavaju veci tam kde nemaju a pritom by stacilo tak malo na zalozenie novej temy. Ja myslim, ze tu nikto s nikym vojnu nevedie, v kazdej komunite sa najdu rozdielne nazory - aj diametralne odlisne a BOINC komunita v tomto ohlade nie je nicim vynimocna. Rovnako sa najdu sympatie aj asympatie, tak ako inde. Ja na tom nevidim nic nezvycajne.

Nastastie, take veci ako sa udiali v CNT/boinc.cz sa u nas neudiali, nikto si tu podrazy nerobi, nemaze prispevky, "nekradne" konta ani sa neosocuje navzajom, atd atd. Taketo veci su podla mna "sterilnost, chlad a přehnaná snaha věci mít pod kontrolou.". Takze je na uvazeni, kto si ma z koho brat priklad a koho ma kto lutovat. Prepac, ale vetu typu "Je mi Vás trochu líto" si trochu prehnal, nemyslis? Rovnako to plati o averzii a nesympatiach, toto by ste si mali predovsetkym riesit na vlastnom priesocku, najma pokial sa jedna o veci, ktore nemaju nic spolocne s BOINC.SK ani s (medzi)timovou strategiou/spolupracou ani s nicim dalsim.

EDIT: a este jedna vec, ked sa tu ideme pasovat kto, kedy, ako a s kym: ja som v SETI@home od roku 1999 (kto tym chcel co povedat?)
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Hadra »

MeX napísal:Na tomto fore sa prispevky nemazali, nemazu a ani sa nebudu mazat. To mozno funguje/fungovalo inde ale tu take fungovat nebude. Rovnako to plati o pravidlach, myslim ze sme nechali zbytocne off-topic flame debatu zajst moc pod uroven komunikacie, na ktoru sme tu zvyknuti. Niektori ludia, ktori sa pasuju za nezaujatych, ako napr. Ty Hadra nerespektuju nic a vedome rozpitvavaju veci tam kde nemaju a pritom by stacilo tak malo na zalozenie novej temy. Ja myslim, ze tu nikto s nikym vojnu nevedie, v kazdej komunite sa najdu rozdielne nazory - aj diametralne odlisne a BOINC komunita v tomto ohlade nie je nicim vynimocna. Rovnako sa najdu sympatie aj asympatie, tak ako inde. Ja na tom nevidim nic nezvycajne.

Nastastie, take veci ako sa udiali v CNT/boinc.cz sa u nas neudiali, nikto si tu podrazy nerobi, nemaze prispevky, "nekradne" konta ani sa neosocuje navzajom, atd atd. Taketo veci su podla mna "sterilnost, chlad a přehnaná snaha věci mít pod kontrolou.". Takze je na uvazeni, kto si ma z koho brat priklad a koho ma kto lutovat. Prepac, ale vetu typu "Je mi Vás trochu líto" si trochu prehnal, nemyslis? Rovnako to plati o averzii a nesympatiach, toto by ste si mali predovsetkym riesit na vlastnom priesocku, najma pokial sa jedna o veci, ktore nemaju nic spolocne s BOINC.SK ani s (medzi)timovou strategiou/spolupracou ani s nicim dalsim.

EDIT: a este jedna vec, ked sa tu ideme pasovat kto, kedy, ako a s kym: ja som v SETI@home od roku 1999 (kto tym chcel co povedat?)
No a takhle to tady funguje, přečti si po sobě odpověď. Já vyjádřil svůj pohled na věc - a pokud by si to respektoval, tak ok. Jak muzes potom napsat, ze na rozdielnosti nazorov neni nic nezvycajneho. Silne slova tady padaly predevsim ze strany clenu boinc.sk. Take jsem se na konci "ospravedlnil" za pripadne nepochopeni vasich cistych zameru. A selektivní vnímání typu "kto sa ide pasovat" radeji nekomentuji. To vypovida o Tobe, ne o me...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa gabberattack »

Hadra napísal:
gabberattack napísal:
MeX napísal:Tema bola rozdelena, prispevky offtopic boli presunute do novej temy.
Vdaka mexx. Inak celkom dobre funguje al definovanie nepriatelov, len smola je , ze to nefiltruje aj odpovede s citaciou dotycenj osoby.
No tak je mi jasné jak můj příspěvek skončí, možná ho i nějaký "všemocný" admin smaže, kdyby uzamknutí nestačilo, že? (a to zde někdo z Vás byl pohoršen z uzavřenosti při práci na článku např...) Myslím, že já jsem v tématu byl dost in, ale ted to vypadá na známé konstatování adminů boinc.sk - OT, nechceme tě tady... Když už tady definujete nepřítele, tak to vypadá, že vedete válku.
Já jsem v seti od r. 2001. Aktivně v ostatních projektech od r. 2006 - těsně po rozdělení CNT. A jak jsem se bavil s kolegou, ublížení a plní averze by mohlo být spousta počtářů v CZ, nebo Honza, dejvidek atd... Ja přišel na fórum boinc.cz a dlouho tam byl, poradili, vše ok - byl jsem na "conu" jako nečlen a přijali mě perfektně - a to jsem odmítl od jednoho z nich panáka, protože se slušným odmítnutím nemám problém, to si kolega musí vyřešit sám :wink: .
Jsem na fóru CNT - a že sme PRUDILI foresta i záměrně!! a jiné taky dost, stačí se podívat na naše stránky - neumím si představit, že bychom si udělali WC papír z bionc.sk, podle toho co tu předvádíte, by se Vám zhroutil svět! Jste hodně zahledění do sebe a nechce se mi věřit, že nenávist! vůči jednomu člověku ze světa DC s Váma takhle zamává, to vypovídá spíše o slabosti. To musí být forest opravdu gauner prvního řádu a divím se, že nesedí....ale já zabudol, zde jde asi o etiku, morálku, hrdost, ne? Myslíte, že máte vůbec sílu podívat se na to jinak?
Z Vašeho fóra sálá sterilnost, chlad a přehnaná snaha věci mít pod kontrolou.
Velmi pozorně jsem zde přečetl celou presentaci pana foresta a máte smůlu, že nejsem zaujatý. Pokud byste byli v pohodě, zamyslíte se nad tím.
Zavíráte si dveře jakékoliv normální komunikaci s dalšími - ti pomalu nebudou mít kam psát, hrajete si svoji hru na oběť a přitom vy sami konstruktivní komunikaci zametete jednou větou a zamykáte témata. Je mi Vás trochu líto, na SLovensku - Spišská Nová Ves jsem maturoval a dodnes mám mnoho aktivních přátel a krásné zážitky.
Jedině, že bych přehlédl podstatnou věc - Váš ZÁMĚR se izolovat a utvrzovat se neustále dokola špatnou zkušeností z historie - potom se veřejně omlouvám.
Rád bych, aby se to zpravilo - ale protože vím jak je těžké rozdýchat chytrolínské vsuvky, nechávám to otevřené. Přítele nemusíte poznat jen podle toho, že Vám jde neustále do "noty".

S pozdravem počtář stále za SK Daniel Štach - Hadra
Neviem, co je spatne na definovani nepriatelov - je tu ta funkcia, tak ju vyuzivam. Myslim, ze problem je iba s jedinym clovekom, ktory sa prezentoval dostatocne a nemam naladu sa o comkolvek s nim bavit. S kymkolvek inym je diskusia otvorena a vitana. Myslim, ze je to lepie, ako viest s forestom nejake zabomysie vojny - ja si ho proste odfiltrujem a je to - kazdy moze odfiltrovat moje prispevky rovnako, nebudem urazeny kvoli tomu. Ohladne toho Seti som to tiez nepochopil - tym, ze je niekto dlhsie/kratsie v DC, tak to meni nieco na veci ? Ja som v Seti od maja 2002. Som viac, alebo menej ako ostatni ?
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa MeX »

Hadra napísal:No a takhle to tady funguje, přečti si po sobě odpověď.
Mozno by nezaskodilo citat moju odpoved od zaciatku do konca. Neviem co myslis pod tym "takhle to tady funguje" - ak to, ze priestor ma kazdy a bez cenzury pokial respektuje zaklade pravidla s ktorymi napr. aj suhlasil pri registracii - kazdy ma dvere otvorene.
Hadra napísal:Já vyjádřil svůj pohled na věc - a pokud by si to respektoval, tak ok. Jak muzes potom napsat, ze na rozdielnosti nazorov neni nic nezvycajneho.
Ja nazor kazdeho respektujem a nevidim nic protirecive na tom co pises v tejto vete. Prave naopak.
Hadra napísal:Silne slova tady padaly predevsim ze strany clenu boinc.sk. Take jsem se na konci "ospravedlnil" za pripadne nepochopeni vasich cistych zameru.
Tie slova pokial som sledoval diskusiu, a sledoval som ju myslim podrobne boli pokracovanim nezmyselej debaty, ktora zacala byt nielen offtopic ale aj uplne scestna. Kazdy by sme mali vazit slova a Tebe som konkretne vytkol par veci a chapem, ze sa k nim dalej nechces vyjadrit. Preto by som to z Tvojej strany nejak velmi nerozmazaval.
Hadra napísal:A selektivní vnímání typu "kto sa ide pasovat" radeji nekomentuji. To vypovida o Tobe, ne o me...
Mozes mi vysvetlit co si myslel pod tymto: "Já jsem v seti od r. 2001. Aktivně v ostatních projektech od r. 2006 - těsně po rozdělení CNT"? Alebo skor nie je co komentovat, kedze sa jednalo o vykrik do tmy? :(
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Hadra »

gabberattack napísal:
Neviem, co je spatne na definovani nepriatelov - je tu ta funkcia, tak ju vyuzivam. Myslim, ze problem je iba s jedinym clovekom, ktory sa prezentoval dostatocne a nemam naladu sa o comkolvek s nim bavit. S kymkolvek inym je diskusia otvorena a vitana. Myslim, ze je to lepie, ako viest s forestom nejake zabomysie vojny - ja si ho proste odfiltrujem a je to - kazdy moze odfiltrovat moje prispevky rovnako, nebudem urazeny kvoli tomu. Ohladne toho Seti som to tiez nepochopil - tym, ze je niekto dlhsie/kratsie v DC, tak to meni nieco na veci ? Ja som v Seti od maja 2002. Som viac, alebo menej ako ostatni ?
Jasně, tomu rozumím... a pokud se někdo bude nadále neštastně chytat seti, tak tedy vysvětlím...chtěl jsem tím jen říct, že na DC jsem si nezaložil account včera a přišel tady prudit - toť vše. Není za tím víc ani míň. Mějte se.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

A ja som v SETI od juna 2000 a tak sa aj spravam ;) :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa MeX »

Chcelo by to nejaku tabulku, aby kazdy vedel svoju "hodnost" lahko porovnat :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ano, urcite by tam mali byt tieto parametre:
- roky kolko je zapojeny
- v kolkych projektoch
- na kolkych kompoch
- kolko prispevkov napisal vo forach
- velkost topanok
A potom to vynasobit nejakou konstantou aby vyslo cislo od 0 po 1 a tym nasobit naznost kazdeho prispevku.
Používateľov profilový obrázok
Merlin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 3:14 pm

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Merlin »

slavko.sk napísal:A ja som v SETI od juna 2000 a tak sa aj spravam ;) :mrgreen:
8-[ 8-[ já od konce 2006 8-[ už ani nepípnu 8-[ 8-[ jako bych tu nebyl :| 8-[
SPACE FAMILY
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Kiwi »

Myslim, ze bolo urobene dobre, ze sa vytvorila samostatna tema a la forest, lebo
sa plietla s temou timova strategia.

Dalej je urcite dobre, ze sa tu nic nemaze, ze vsetko bude zachovane, aby sme
sa na vsetko mohli pozriet s odstupom mesiacov, rokov a znova prehodnotit
nase vlastne nazory. :)

Urcite nie je dobre, ze sme tu viaceri mozno predpojati voci forestovi. Lenze
nase spravenie ovplyvnuju ini, a vacsinou to je tak, ze ak na nas niekto utoci,
tak sa clovek brani, hoci by to mohlo byt aj tak, ze nepriatela zavolame k sebe,
prestrieme stol a dame mu to najlepsie, co doma mame. Ale taketo spravanie
nie je implicitne u vsetkych ludi na zemi.
Na druhej strane je tiez mozne, ze nepriatel sa naje, bude sa u nas citit prijemne,
a napriek tomu, este dostaneme znova po hube. Potom znova mame dve moznosti,
vysvetlit si reakciu a zmierit sa, alebo znova bojovat v ramci obrany atd. :)

Chcem vsetkych ludi dobrej vole uistit, ze minimalne z mojho pohladu, su tu
vsetci vitani, bez akychkolvek rozdielov.

Predpokladom komunikacie je snaha nejakeho ekvilibria medzi egom a altruizmom.
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa Hadra »

Kiwi napísal:Myslim, ze bolo urobene dobre, ze sa vytvorila samostatna tema a la forest, lebo
sa plietla s temou timova strategia.

Dalej je urcite dobre, ze sa tu nic nemaze, ze vsetko bude zachovane, aby sme
sa na vsetko mohli pozriet s odstupom mesiacov, rokov a znova prehodnotit
nase vlastne nazory. :)

Urcite nie je dobre, ze sme tu viaceri mozno predpojati voci forestovi. Lenze
nase spravenie ovplyvnuju ini, a vacsinou to je tak, ze ak na nas niekto utoci,
tak sa clovek brani, hoci by to mohlo byt aj tak, ze nepriatela zavolame k sebe,
prestrieme stol a dame mu to najlepsie, co doma mame. Ale taketo spravanie
nie je implicitne u vsetkych ludi na zemi.
Na druhej strane je tiez mozne, ze nepriatel sa naje, bude sa u nas citit prijemne,
a napriek tomu, este dostaneme znova po hube. Potom znova mame dve moznosti,
vysvetlit si reakciu a zmierit sa, alebo znova bojovat v ramci obrany atd. :)

Chcem vsetkych ludi dobrej vole uistit, ze minimalne z mojho pohladu, su tu
vsetci vitani, bez akychkolvek rozdielov.

Predpokladom komunikacie je snaha nejakeho ekvilibria medzi egom a altruizmom.
Díky za normální příspěvěk i přes můj "útočný" :) vstup do tématu. V podstatě souhlasím. Jsem zde sám za sebe, ale kyberprostor má několik zvláštností, a jestli jsem to dobře pochopil, někteří se s forestem ani setkali, ani nebyli v teamu atd. - jen zprostředkovaně v čase emocí si udělali "imprint" který se přetavil a přetrvává. Pokud někomu záměrně ukradl kredit, nebo osobně ublížil (pro šikuly to je z nadsázkou ano, ale můžete klidně s tabulkou začít :D ), ta k prosím.
jak to ale bývá, druhá strana má také vliv na to, co se bude dít. Proto jsem se rozhodl napsat článek: "úvod do psychologie vztahů mezi počtáři" - (nejde o soukromou aktivitu, ale mírně recesistický, ale odborný po všech stránkách článek, který nejde splácat jen tak)...a bude v nejbližších dnech doufám dokončen a publikován. Já doufám, že se konečně všichni pobavíme a zasmějeme, zvítězí zábava... ale popravdě..."hnátky do ohňa by som za to nedal", pokud se nic nezmění, nevadí. Určitě tady nebudu chodit Vás znevažovat a pokračovat v debatě kdo je king v seti. Svoje jsem řekl a to stačí.

Přeju Vám, SK a teamu pohodu, stabilní compy a slovo dodržím - turnaj - nějakych 60t\k jedu za SK ptž je to moje rozhodnutí, "nic víc, nic míň za tím není třeba vidět...

Čau
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa forest »

MeX napísal: Nastastie, take veci ako sa udiali v CNT/boinc.cz sa u nas neudiali, nikto si tu podrazy nerobi, nemaze prispevky, "nekradne" konta ani sa neosocuje navzajom, atd atd.
Opět to nemohu považovat za nic jiného než nepřímý útok na moji osobu, který je nepodložený a to od dalšího člověka z boinc.sk týmu. Možná jsem naivní, ale pokud se není schopný vyjádřit slavko, žádám tedy tebe Maxi aby jsi mně vysvětlil kdo komu co udělal a jakej podraz a kdo komu udělal!

To že se z fóra smaže příspěvek který porušuje jeho jasně daná pravidla je si myslím normální a není to nic co by bylo negativního a ojedinělého. Dělo se to někdy v prvních týdnech nového fóra CNT a jako admin jsem těm vulgárnostem a urážkám chtěl zabránit, jelikož porušovaly jasně daná pravidla, která byly uveřejněna na našem fóru ihned po jeho spuštění. Po prvním upozornění následoval jen další obdobný a ještě více sprostý, tak jsem to prostě smazal a udělal bych to znovu. Na to jako admin a moderátor mám právo dohlížet na daná pravidla, na tom není si myslím nic špatného a zodpovím si to.

Pokud vím tak jsem se zde jen vždy jen bránil urážkám a osočování, já jsem jikoho zde nikdy neurážel, takže nechápu za co jsem zde některými odsuzovám, když ani daní členové nejsou ochotni své výroky jakkoliv obhájit a tváří se že vědí oni sami nejlépe co a jak bylo a nehodlají se o své poznatky podělit.

Mně z toho vyplývá jen jedno, nejste ochotni a schopni přiznat že jste se pletli a osočujete mně neprávem. Pokud tomu tak není, tak předložte důkazy že jsou vaše urážky na mou osobu oprávněné, nebo s tím laskavě přestaňte, to nikomu a ničemu nepomůže.

Díky Hadrovi a Kiwimu za jejich vyjádření, které jsou přesně v duchu mezitýmových vstahů. Nemusíme se milovat, chodit spolu na pivo a psát si denně maily, ale na druhou stranu bysme se měli trochu respektovat a spíše budovat, né se jako málo lidí z těch tisíců zapojených do výpočtů v ČeskoSlovensku co více než jen počítají, mezi sebou urážet.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Forest ty to fakt nechapes alebo si z nas robis srandu?
My ti nic vysvetlovat nemusime, mne osobne staci to co viem a to som prezentoval a nebudem minat energiu stale dookolo otacat to co povies ty o 180 stupnov aby si to potom ty zas otocil o 180 stupnov a boli sme tam kde pred 2 prispevkami.
To fakt nema vyznam.
A ze niekto utoci na tvoju osobu, napriklad ja? S tym sa budes musiet zmierit a dokazat s tym zit. Vies su veci ktore clovek urobi a potom sa s nim tahaju dni, tyzdne, mesiace, roky a niekedy este aj dlhsie ako clovek zije. Ci uz su to veci pozitivne alebo negativne. A jedna zla vec casto musi byt vyvazena vela vela vela dobrymi vecami aby si sa dostal tam kde si bol predtym ako si pochybil. Cim horsie zacnes, tym dlhsie sa to s tebou taha. A jeden z tvojich nedavnych prispevkov na tomto fore bol ze nam klesa kredit a prepadavame sa ... to fakt nebol dobry napad. A pritom islo o projekt SETI@home kde sme mali tahuna a ten sa premiestnil na iny projekt. Celkovy RAC nam od tvojej vtedajsej poznamky vzrastol z cca 200.000 na dnesnych 260.000 co je za par mesiacov si myslim velmi slusne. Napisal si len polovicnu pravdu tak ako ti to vyhovuje, tak ako to furt robis. A polovicna pravda = klamstvo = politika. Preto si pre mna luhar.
Nebudem konkretizovat lebo ma to stoji vela casu a mne staci to co mam v lebke, nemusim si to refreshovat studovanim nejakych clankov a vzniku CNT ktore si pisal ty a tak ako ti to vyhovuje.
Tot' vsjo a uz mi daj pokoj a klud nech mozem Kiwi-mu vybavit display nech ho ma doma cim skor.

Na zaver pripominam ze aj toto je tema o komunikacii na fore a aj moj prispevok tak ako tvoj je off-topic.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Komunikacia na fore/time a pravidla

Príspevok od používateľa PavolR »

off-topic

Foreste, je vidiet, ze u Teba asi nie je nieco v poriadku. Neustale sa vracias k veciam, ktore nas tu na foru vobec nezaujimaju. Ja mozem povedat, bol som clenom tymu Hrusice, (a dostal som od Teba email, kde si pisal (doporucoval), ako sa da ziskat credit podvodom). Bol som clenom CNT (Ako to dopadlo vsetci vieme, bohuzial si si ho privlastnil) a dokonca kvoli statistikam so bol i clen Tvojho fora (vzhladom k utokom na toto forum z Tvojej strany som zrusil clenstvo) a mazal si prispeky ako Ta napadlo. To co sa Ti nehodilo si proste vymazal, i ked to nebolo ani sproste, ani vulgarne. Mozem potvrdit zo svojej skusenosti. O tom, ze to je skutocne Tvoje forum niet pochyb, lebo si tam robis co chces. (priklad: zalozil som tema Statistiky, signatury, bannery a grafy a dnes tam figuruje tvoje meno, ako keby si to zalozil Ty.)
To je odomna prvy a posledny prispevok ku Tebe. Prajem vsetkym krasny den. :)


off-topic
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď