Nový web - RC1

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu

Tešíte sa na nový web BOINC.SK?

Hlasovanie ukončené So Feb 21, 2009 8:01 pm

Áno, chcem intenzívne prispievať (rôznymi článkami alebo redaktorskou prácou).
4
33%
Áno, chcem prispievať, hlavne obsahom k môjmu obľúbenému projektu.
1
8%
Áno, možno budem aj prispievať.
6
50%
Áno, ale chcem nový web len čítať.
1
8%
Je mi to jedno, či bude nový web.
0
Žiadne hlasovania
Nový web nechcem.
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 12

gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa gabberattack »

slavko.sk napísal:
Palo M. napísal:
slavko.sk napísal:Chyba na stranke counter.
Mam taku otazku: Naco ma primarne sluzit ten counter?
a) Jedno cisielko vystavene na hlavnej stranke (viac-menej aby sme sa predviedli)?
b) Informacia hlavne pre nas, aby sme mali nejaku statistiku pristupov (a nie je uplne nutne cisielko vystavovat, pripadne sa moze dat niekde "bokom")?

A inak kazdy obsah (clanok, blog, novinka atd.) ma svoj vlastny counter, z ktoreho je vidiet, kolkokrat bol precitany...
Sak kazda poriadna stranka ma svoj kaunter, nie?
Aj http://www.slavko.sk ma kaunter ved'!
P.S.: Len kus humoru aby sme nezaspali.
Sak hej, tak jak kazda hurka musi mac chvoscik, tak sicke webstranky by mali mac kaunter. Sak jak by to bulo bez kaunteru. Co by sebe ludze pomisleli - aha - tota webstranka a nema kaunter. Sak stranka bez kaunteru je jak pivo bez soli, jak vodka bez octu, jak vino bez citronu. :mrgreen:
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa Kiwi »

Ne, hurky nemusa mac chvoscik, su aj toroidne hurky. :D
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Cooo? Counter? Dalsia zbytocnost na stranke? Vsak nam to odradi novacika!
Co si o nas pomyslia profesionalni tvorcovia webov?
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa gabberattack »

V noci z piatka na sobotu sa bude prevadzat hardwarovy upgrade nasho serveru (konecne bude poriadna masina) a preto bude RC1 nedostupny niekolko hodin. Pripadne staznosti posielajte na Lamparen. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa Palo M. »

gabberattack napísal:V noci z piatka na sobotu sa bude prevadzat hardwarovy upgrade nasho serveru (konecne bude poriadna masina) a preto bude RC1 nedostupny niekolko hodin. Pripadne staznosti posielajte na Lamparen. :-)
V ktorych hodinach? Zamyslam ukoncit fazu RC1, dat novu verziu zo zapracovanymi zmenami a frcat do dalsej fazy... Kvoli casovemu posunu teraz neviem, kde bude ta noc? V EU alebo v US? (Tu v CN asi nie... :-)). Ci ma zmysel, aby som to planoval upkradnut v sobotu, alebo az v nedelu...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa gabberattack »

Palo M. napísal:
gabberattack napísal:V noci z piatka na sobotu sa bude prevadzat hardwarovy upgrade nasho serveru (konecne bude poriadna masina) a preto bude RC1 nedostupny niekolko hodin. Pripadne staznosti posielajte na Lamparen. :-)
V ktorych hodinach? Zamyslam ukoncit fazu RC1, dat novu verziu zo zapracovanymi zmenami a frcat do dalsej fazy... Kvoli casovemu posunu teraz neviem, kde bude ta noc? V EU alebo v US? (Tu v CN asi nie... :-)). Ci ma zmysel, aby som to planoval upkradnut v sobotu, alebo az v nedelu...
Piatok 23:00 SEC - Sobota 04:00 SEC (GMT +1). Su ale mozne odchylky +/- 1 hodina.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa Palo M. »

Kua chuapi, nevydalo. Este som to neupdatol.

Nie ze by som na to nemal cas. Ale mal som dost roboty to vycistit... Este som vylepsil sablony pre rozne typy obsahov: ku kazdemu projektu moze byt priradeny obrazok (logo) v taxonomii a tak Novinky, Downloady a Popis projektu budu toto logo zobrazovat automaticky (bez toho, ze by to tam autor dohadzoval).
A napisal som svoj prvy drupalovsky modul (ale som dobry, co?). Takze by malo fungovat automaticke posielanie mailov, ktore urychli spravu webu (napriklad ak autor da nieco na review, vsetkym redaktorom automaticky pride e-mail s udajmi).
A este bude aj jedno prekvapenie - myslim, ze vacsine sa tato vychytavka bude pacit.

Tak snad niekedy v priebehu tohto tyzdna by som to mal nahodit na verejnu verziu. Prinajhorsom cez vikend. Stay tuned...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - RC1

Príspevok od používateľa gabberattack »

Nastali technicke potiaze s obnovou databazy pri prechode na novy server - nefunguje prihlasovanie, preto kym poriesime problem, pozastavte vase usilie o tvorbu novych clankov na webe a presunte to zatial do textovych editorov. :-) Za problemy sa ospravedlnujem.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Napísať odpoveď