Nový web - pilot

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Palo M. napísal:Drupal Aggregator rulezzz! Pozrite na web, co sa mi podarilo. Mame aj prehlad, aj samostatnu stranku (resp. stranky ;-)) a ani som sa velmi nenarobil.
Trosku blbe je to, ze projekty maju nazov novinky vacsinou "Project News April 1, 2009" a nic viac - nie je tam vidiet hned nazov projektu a ani o com vlastne novinka je...
Skusal som sa hrat aj s Views, tam sa sice nazov feedu da zobrazit, ale to je nedomyslene, lebo to zase nevie oddelit rozne kategorie... Tak som radsej nechal standardne zobrazenie Aggregatora.
Dal som to napravo a aby sa to trocha vyvazilo, pocitadlo som dal nalavo pod prihlasovaci blok...

Co vy na to?
Neda sa teda zobrazit aj nazov projektu? Trebars by tam bol nazov a pod nim nadpis? Takto sice mame novinky, no nie je jasny zdroj, teda projekt. Je to lepsie ako nic, no treba otvorit nove okno a pozriet o ktorom projekte je rec...

Edit: Az teraz som si vsimol, ze je tam aj samostatna stranka s novinkami, co znacne vylepsuje situaciu, aj tak by ale nazov projektu spolocne s novinkou na hlavnej stranke bol funkcnejsi. Inak je to ale fakt dobra vec, setri cas. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Palo M. »

V Drupale sa da vsetko :mrgreen:. Bohuzial, neda sa len nejakym nastavenim supnut nazov feedu do prehladoveho bloku. Ked postojis s myskou nad linkou, v status bare sa da vidiet, odkial to je...
Ako permanentne riesenie moze byt:
- Cakat, az to poriadne vyriesia vo Views. Hmmm... to sa mozno nacakame.
- Pohladat, ci na to nie je nejaky ekstra modul.
- Napisat vlastny modulcek, ktory by upravoval to zobrazenie. (Toto je fakt challenge, ale momentalne to nevidim u seba realisticky.)

Okrem toho, vsimol som si este jeden problem - niektore feedy nemaju korektne casove znacky, takze tam nefiguruje cas, kedy bola novinka postnuta na projekte, ale cas, kedy bol naposledy stiahnuty RSS z projektu. Kedze vsetky feedy maju update nastaveny na 1 hodinu, tieto nekorektne polozky "unesu" prve pozicie. Takze stare somariny uplne prekryju dolezite novinky... Napriklad RALPH "Project News Febuary 1, 2009". Myslim, ze to robia prave tie polozky, kde je nenastaveny cas publikovania (takze je tam zaciatok epochy - 1.1.1970, 00:00). Chvilku pockame, ci to novsie polozky predsa len neprekryju (predsa len, vcera som tam nahadzal vsetky projekty a stiahlo to v podstate naraz - ak si ale Drupal pamata, kedy co stiahol, mozno tieto stariny nakoniec odfrcia do prec). Keby to nezmizlo, budeme aj s tym musiet nieco urobit... Myslim, ze moderatori maju pravo mazat aj polozky Aggregatora, len neviem, ci sa po dalsom update zase nestiahnu...
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa miloso »

3x+1.gif
3x+1.gif (8.26 KiB) 14050 zobrazení
logo som nenašiel, tak neviem či to môže byť
Obrázok Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Logo pre SZTAKI Desktop Grid.
Prílohy
szdg_anim_small.gif
szdg_anim_small.gif (16.35 KiB) 14005 zobrazení
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Nasiel som takyto chubny preklad:
Prepáčte, ale zadané meno alebo heslo.
a asi malo byt:
Prepáčte, ale zadané meno alebo heslo neexistuje.
Prílohy
error.jpg
error.jpg (5.76 KiB) 13937 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Palo M. »

To je chyba SK prekladu, uz som to davno odreportoval: http://drupal.org/node/360204
Napísať odpoveď