Nový web - pilot

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Palo M. »

gabberattack napísal:Chcel som spravit popis QCN, ale kedze nie je statistika na boincstats, pole, ktore je vyzadovane pre timovu statistiku nemozem vyplnit a tym padom ma nepusti dalej. Tak postujem aspon logo, ktore som vysekol zo screensaveru.
Mas nasledujuce moznosti:
  1. Vyplnit linku na neexistujuci obrazok (napriklad http://www.boincstats.com/signature/tea ... 777777.gif). Na niektorych browseroch sa nezobrazi vobec nic, na niektorych je indikacia, ze obrazok nebol najdeny. Rychle a lacne (po)riesenie.
  2. Prilozit obrazok s napisom "statistiky zatial neexistuju" a dat linku na tento obrazok... Len si taky obrazok najprv musis vyrobit...
  3. Dat obrazok 1x1 pixel... takze sa vlastne nezobrazi takmer nic. Ked das farbu #EEEEEE (co je farba pozadia toho sedeho bloku so suhrnom informacii o projekte), moze byt aj trocha iny rozmer - pripadne ked bude obrazok transparentny. Tento obrazok sa da vyrobit velmi rychlo.
Kedze sa moze stat pri viacerych projektoch, ze statistiky este nie su, moze sa snad aj vyrobit nejaky univerzalny obrazok (bez mena projektu) z defaultneho boincstats.com (zahlavie s menom timu a pata s logom boincstats zostanu), kde v strede bude len na bielom pozadi hlaska "Statistiky zatial neexistuju"...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ok, spravim palo ako pises, zatial tu davam PrimeGrid logo z ich webu.
Prílohy
primegrid_logo.jpg
primegrid_logo.jpg (17.4 KiB) 18621 zobrazení
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Zaujima ma este jedna vec - pokial odoslem clanok na review, nemam uz moznost sa k nemu opatovne vratit ako autor. Konkretne ma teraz napadlo premazat v PrimeGrid vysvetlenie sierpisnkeho problemu v zatvorkach a namiesto toho spravit link na web, kde by to bolo vysvetlene podrobne (http://www.prothsearch.net/sierp.html). Clanok zatial nebol publikovany, ale akonahle to je review, uz ho zmenit nemozem. Mozno je to robene ako funkcia, aby clovek nehadzal veci zbytocne na kontrolu predtym, ako si ich dokladne prejde? :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

gabberattack napísal:Zaujima ma este jedna vec - pokial odoslem clanok na review, nemam uz moznost sa k nemu opatovne vratit ako autor. Konkretne ma teraz napadlo premazat v PrimeGrid vysvetlenie sierpisnkeho problemu v zatvorkach a namiesto toho spravit link na web, kde by to bolo vysvetlene podrobne (http://www.prothsearch.net/sierp.html). Clanok zatial nebol publikovany, ale akonahle to je review, uz ho zmenit nemozem. Mozno je to robene ako funkcia, aby clovek nehadzal veci zbytocne na kontrolu predtym, ako si ich dokladne prejde? :-)
Aj ja som na to narazil - editor moze vratit clanok spat autorovi, ten ho upravi a potom znova da na review. Je to kvoli tomu aby sa nereviewovalo nieco co by medzitym autor znova zmenil...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Ano, toto je zamer, aby sme v tom mali poriadok a mali pod kontrolou co bolo kedy zmenene. Autori mozu menit clanok len ked je v stave draft alebo updating. Staci poziadat redaktorov aby zmenili stav.

Gabber, PrimeGrid mas naspat na draft, mozes to poeditovat :)
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Logo pre projekt Reversi a GPUGRID a World Community Grid.
Prílohy
logo.gif
logo.gif (9.33 KiB) 18571 zobrazení
gpugrid.jpg
gpugrid.jpg (19.21 KiB) 18614 zobrazení
reversi3.jpg
reversi3.jpg (15.86 KiB) 18624 zobrazení
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Logo pre Lattice Project..
Prílohy
TheLatticeProject.GIF
TheLatticeProject.GIF (12.4 KiB) 18591 zobrazení
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa miloso »

http://boinc.jadro.org/novinka/20090310 ;-)

ale až teraz ráno som si všimol, že na fóre je omnoho viac aktuálnych výsledkov, nie len tento jeden, večer to asi dám všetko do jedného článku
http://boinc.bakerlab.org/rosetta/forum ... hp?id=1177
Obrázok Obrázok
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa miloso »

http://boinc.jadro.org/novinka/20090310 ;-)

ale až teraz ráno som si všimol, že na fóre je omnoho viac aktuálnych výsledkov, nie len tento jeden, večer to asi dám všetko do jedného článku
http://boinc.bakerlab.org/rosetta/forum ... hp?id=1177
Obrázok Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Grafika k popisu projektu TSP, spravil som aj popis projektu μFluids, ktory uz grafiku ma.
Prílohy
Traveling salesman problem
Traveling salesman problem
tsp.png (6.42 KiB) 18523 zobrazení
Naposledy upravil/-a gabberattack v Ut Mar 24, 2009 5:09 am, upravené celkom 1 krát.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Mame novy web uz 6 tyzdnov a zatial to stale nevyzera na to, aby sme spustili ostru prevadzku. Ja viem, ze casu je malo, sam ho mam pomenej, no ak chceme cim skor spustit novy web, treba ho zaplnit clankami. Pokial niekto nema hlavu na pisanie novych clankov, moze sa venovat prepisovaniu starsich clankov z povodneho webu - copy-paste tam funguje celkom dobre, takze by to nemal byt problem. Ak su nejake napady, je tu tento thread, napriklad info o BOINC.SK je stale prazdne. Ja uz mam nieco vymyslene co napisat, no chcel by som pockat na napady ostatnych ludi. Prosim o spolupracu kazdeho, kto moze prispiet, chce to trosku viac aktivnych ludi, aby to bezalo. Cele nase snazenie pramenilo z potreby a pocetnych ziadosti/staznosti mat novy web, ktory je teraz dostupny, no nik sa mu nevenuje = t.j. upadame do rovnakeho stavu, ako predtym. Dufam, ze to takto nezostane.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Palo, Hefto - mam otazku. Miloso mi akurat poslal link na text, na ktorom pracuje, aby som sa nan pozrel - ako autor sa nan vsak nemozem dostat. Slo by sprevadzkovat nejaky system, cez ktory by sa dali vidiet texty v priprave ostatnymi autormi? Stacilo by mat prava na citanie, nie na zmenu obsahu - to by sa hodilo na komentovanie progresu, pokial niekto chce poradit co a ako dalej.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Gabber, poslal som Ti PM
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa gabberattack »

Hefto99 napísal:Gabber, poslal som Ti PM
Uz tomu rozumiem, vdaka za vysvetlenie, funguje to velmi dobre. ;-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový web - pilot

Príspevok od používateľa MeX »

No pozeral som aktualny stav nove webu na http://boinc.jadro.org/ a myslim, ze je to v takom stave, ze to moze nahradit sucasny web priamo na boinc.sk. Bolo by este mozno ucelne niekolko starsich zaujimavych clankov presunut aj na novy web.

EDIT: A este jedna dolezita vec. Ten novy web je presne taky, ako som si to predstavoval. Skvela praca! =D> Detaily doriesime.
Napísať odpoveď