Tričká s logom BOINC.SK

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Tričká s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Takze takto.
Tricka su vo velkosti M - XXL, neskor dneska budem vediet rozmery v cm lebo nie je XL ako XL, zalezi od vyrobcu. Ked budem mat rozmery tak sme pridam hlasovanie aby sme veli pocet a velkosti.
Su to tricka od vyrobcu Adler, 200gramov kvalita, kratky rukav, okruhly golier.
Pri aplikovani loga BOINC.SK co je aj na fore ale v 2 farbach, ta modra bez tienovanie do velkosti 600cm2 na chrbat a do 60cm2 na lave prso to vychadza pri objednavke 15 kusov (co ste pisali zatial je to 14 kusov) na cca 8,75€ za kus, na velkosti nezalezi, ci vacsi pocet tym lacnejsie kedze tricko stoji asi polovicu ceny a zbytok je potlac z ktorej pri takomto pocte priprava tvori 95% ceny potlace ale ta je len jedna aj na 1000 kusov. Doba dodania 2 tyzdne od schvalenia grafiky potlace.
Velkosti, merané v cm, šírka = od pazuchy k pazuche, dĺžka = od vnútorného okraja otvoru na hlavu dole:
M ... š - 51, d - 69
L ... š - 53, d - 73
XL ... š - 55, d - 75
XXL ... š - 57, d - 76
Farby zatial si rozmyslite ktoru by ste chceli, ktorakolvek z tych co su na obrazku:
Prílohy
farby.JPG
farby.JPG (31.93 KiB) 20446 zobrazení
Naposledy upravil/-a slavko.sk v So Máj 23, 2009 7:25 pm, upravené celkom 3 krát.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ja som za to zelene, alebo oranzove nad nim, ale chcem najskor vidiet, ako na tom bude logo vyzerat - Slavko ak mas cas, tak sa pohraj s Gimpom a vyrob obrazky s pozadim dostupnych triciek a nasho loga, ak nie, tak to skusim ja cez vikend, posli mi to logo na email. Pri takejto cene by som kupil aj viac, ratal som, ze to bude okolo $20, toto je cena okolo 12. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Jo k cene treba priratat postovne, poslem to normalnym balikom, nie dobierkou, peniaze mi potom poslete na ucet.
Používateľov profilový obrázok
mbs
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Po Jún 23, 2008 11:15 am
Bydlisko: Dolný Ohaj

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa mbs »

- ako sa mam vyjadrit k farbe ked mne to pise iba: "Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku." ?
- mnozstvo a velkost az po oznameni rozmerov
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

mbs napísal:- ako sa mam vyjadrit k farbe ked mne to pise iba: "Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku." ?
- mnozstvo a velkost az po oznameni rozmerov
ze nevidis prilozeny subor? tak to netusim ...
gabberattack urobi ukazky aj s logom ako to bude vyzerat.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Velkosti, merané v cm, šírka = od pazuchy k pazuche, dĺžka = od vnútorného okraja otvoru na hlavu dole:
M ... š - 51, d - 69
L ... š - 53, d - 73
XL ... š - 55, d - 75
XXL ... š - 57, d - 76
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ani ja nemam permission to view the attached file, takze k farbe sa vyjadrim az z Gabberovych obrazkov.
Slavko, ak som spravne pochopil, tie tricka sa budu robit aj s logom DM? Ja by som chcel aj take.. :) [budu na ciernom backgrounde?]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Duro Kotulic Bunta napísal:Ani ja nemam permission to view the attached file, takze k farbe sa vyjadrim az z Gabberovych obrazkov.
Slavko, ak som spravne pochopil, tie tricka sa budu robit aj s logom DM? Ja by som chcel aj take.. :) [budu na ciernom backgrounde?]
Ani teraz to nevidis?
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ja tie tricka vidim v pohode, mozno nejake nastavenie browsera, alebo fora... Posli mi Slavko logo a zajtra to bude.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

gabberattack napísal:Ja tie tricka vidim v pohode, mozno nejake nastavenie browsera, alebo fora... Posli mi Slavko logo a zajtra to bude.
Potom ako si to videl si som to dal ako globalne oznamenie a mozno v tom je problem.
Teraz som to dal naspat ako normalne oznamenie, ak to nebude vidno tak to dam ako narmalnu spravu.
Idem poslat farby triciek a logo - pripominal ze logo ma modru farbu tienovanu a na strickach nebude, bude cela modra iba jeden odtien.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

slavko.sk napísal:Ani teraz to nevidis?
Yes, uz to vidim ! :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
mbs
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Po Jún 23, 2008 11:15 am
Bydlisko: Dolný Ohaj

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa mbs »

Ano, po 12-tich 14-kach Bernard to vidim uz aj ja - uprednsotim cisto biele tricko! Nech sa to logo vynima! :-)
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa Palo M. »

Clovek je busy v robote a ake veci sa tu deju... Cool! Tricka!
Kedy by tie tricka boli a dokedy je deadline na objednavku? 6.6. prifrcim na SK a zostanem do 27.6.
Ja by som zobral najmenej dve pre seba... prilis male velkosti asi nie su, ze? Mala ma 4 roky...
Doma si musim odmerat nejake svoje tricka (ano, aj teraz trcim v robote!), ale pri mojej sucasnej postave to vidim tak na M...
Hefto teraz prave leti k protinozcom, ale ved on sa ozve (jemu M urcite stacit nebude :lol:). Keby sa to stihlo urobit v ramci mojho pobytu na SK, tak by som aj pre Hefta mohol vyzdvihnut... ak teda bude mat zaujem... ale asi bude, lebo by ho asi trafilo, keby som ja prisiel v timovom tricku do roboty, vyskieral sa na neho :^o a on by take nemal :mrgreen:

Este uvidim, ako to ukaze na roznych farbach, ale mne sa tiez pozdava napad s bielym... len ako tam bude vyzerat ta zlta...
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Objednavka musi ist v strede buduceho tyzdna ... Dodacia doba je 2 tyzdne co vychadza ze by tricka mali byt 8-12 juna, najneskor ten dalsi tyzden.
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Tricka s logom BOINC.SK

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Ahojte,

ja by som zobral 3 kusy XL 200g ... farby upresnim neskor ked budu hotove nahlady s logami.
Obrázok
Napísať odpoveď