Milestone - tričká?

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Tak som pozeral náhodou po dlhšom čase tímové štatistiky a vidím, že ako tím máme práve 455,695,089 kreditov, pričom za október a november bolo po 30 miliónov. Takže do dvoch mesiacov by malo padnúť pol miliardy! To je fakt pekné a okrúhle číslo. Tak ma napadlo, či by sme zase nedali urobiť tričká, aby tam bolo uvedené 500 000 000, prípadne aj dátum - a samozrejme aj logo tímu (možno by stačilo len to malé vpredu). Také pamätné tričká len pri tejto príležitosti. Mohli by sme sa dohodnúť na jednotnej farbe, aby to bolo jednoduchšie zmenežovať, lebo predpokladám, že by tentokrát každý zobral asi len jedno... a mohli by sme také príležitostné tričká robiť každý rok, napríklad vždy k nejakému inému projektu (a nemusí to byť vždy pri milestone, ale aj pri nejakej inej príležitosti v danom projekte).
Je síce pravda, že päťstovka padne niekedy vo februári, čo nie je veľmi čas na tričká... no ale je to také okrúhle čísielko! A na miliardu ešte musíme dlho popracovať...

Čo vy na to?
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa gabberattack »

Skvely napad. Tie tricka BOINC.SK su skvele a v lete ich nosim takmer kazdy den. Ak sa to zrealizuje, vzal by som aspon takych 5-6.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Tych milestones bude buduci rok viac - niektore projekty dosiahnu 100 melonov (Seti, Milky, Collatz)... to bude vhodna prilezitost na tematicky projektove tricka :)
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa gabberattack »

Slavko, toto je hlavne na Teba otazka. Zda sa mi, ze sa mi tricka uz po tych par rokoch stiahli a uz nie su volne ako predtym .... ci som pribral? :D

Neni moznost opat si dat tricka vyrobit? Ta znacka, ktoru si vybral, je skvela, nosim ich viac-menej kazdy tyzden odkedy som ich dostal a stale su super, len som zistil, ze moja velkost je asi XXL :)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Myslím že by nemal byť problém, čím viac tým budú lacnejšie. Skúste popracovať nad návrhmi ja zistím ako realizácia.
Aj ja ich stále nosím, sú už ošuchané ale je to značka Adler, z reklamných asi nejlepšia, dajú sa aj Slazenger ale tie nevydťia toľko.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa gabberattack »

slavko.sk napísal:Myslím že by nemal byť problém, čím viac tým budú lacnejšie. Skúste popracovať nad návrhmi ja zistím ako realizácia.
Aj ja ich stále nosím, sú už ošuchané ale je to značka Adler, z reklamných asi nejlepšia, dajú sa aj Slazenger ale tie nevydťia toľko.

Az bude chvilka, nieco vyrobim, no paci sa mi to, co bolo doteraz, mozno by to chcelo pridat len nieco drobne. Urcite by som zobral aspon tucet triciek, nemam co nosit na leto uz. :)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ja by som tiez zobral kludne aj take iste, aj moje su uz celkom osuchane. Pripadne keby boli aj s dlhym rukavom cierne.

Alebo pripadne by sme pod ten velky znak na chrbte este mohli dat aj adresu: http://www.boinc.sk/
Akurat by v tom pripade asi mali byt dve verzie tej adresy: na vacsinu by to bolo ciernym pismom, ale na cierne tricko by to muselo byt bielym pismom. Nech nie sme analfabeti a mame to aj my biele na ciernom. :mrgreen:

No a dalsi napad je dat na tricko QR-kod (kde bude zakodovana web-adresa). Vyzeralo by to netradicne, ale pravdupovediac jednak neviem kde na tricko by sa mal umiestnit aby to dobre vyzeralo a jednak by to chcelo mat aj lepsie spravenu mobilnu verziu webu (kedze vacsinou sa QR-kod scanuje mobilom)... takze QR-kod sa momentalne asi nehodi. Tiez neviem, nakolko uspesne je QR-kod scanovatelny z tricka obleceneho na tele, mozno by to ani velmi nefungovalo...
Neviem nakolko su QR-kody v povedomi na Slovensku, ale mna to vzdy trocha laka zoskenovat - a ked to cloveku hodi na mobile nejaku webovu adresu, tak uz sa tam vacsinou pozrie...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa PavolR »

Tiez by som mal zaujem :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Tričká nie je problém, manželka potvrdila.
Chceme také isté tričká, výrobca / kvalita? Adler 200g/m2 alebo kus tenšie 180g/m2. Je aj dlhý rukáv aj mikiny, aj dámske, tie majú iný strih. Aj s golierom sú. Ale zas každé iné bo potom to je robota jak sviňa.



Ja som za URL (http://www.boinc.sk, ak sa dá biely outline bude vidno aj na čiernom a naopak) vzadu a QR kód vpredu. QR kód určite musí byť!!!
Prílohy
qr.png
qr.png (327 Bajtov) 23872 zobrazení
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ha, tak prave som sa zoznamil vdaka mojmu tricku s jednym Boincakom z timu AMD Users, ked som sedel na cafe a idem teraz riesit upgrade jeho masin a pomozem mu s prechodom z Windows na Linux. Timto sa len potvrdilo, ze tricka su skvela vec, QR kod tiez beriem, lebo je to vymozenost sucasnosti.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ja by som bral tu istu kvalitu triciek ako minule. A tiez by som privital cierne s dlhym rukavom (bez goliera).

Bude ale ten QR-kod dobre citatelny, ak bude tricko oblecene na tele? Obzvlast, ak bude ten kod vpredu? Niektore tricka mozu mat oblecene aj zeny :mrgreen:...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Palo M. napísal:Ja by som bral tu istu kvalitu triciek ako minule. A tiez by som privital cierne s dlhym rukavom (bez goliera).

Bude ale ten QR-kod dobre citatelny, ak bude tricko oblecene na tele? Obzvlast, ak bude ten kod vpredu? Niektore tricka mozu mat oblecene aj zeny :mrgreen:...
No buď musí byť veľký na chrbte, aby si to niekto sfotil na ulici a pozrel na stránku alebo menší na hrudi pod predným logom pre tých čo sedia s tebou a komunikuješ s nimi. Na požiadanie vypučíš hruď alebo ženy prsia. Veď na to nie je nič zlé. Či?
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Palo M. »

slavko.sk napísal:Na požiadanie vypučíš hruď alebo ženy prsia. Veď na to nie je nič zlé. Či?
No ale prave vypucenim sa to tricko nezarovna ale naopak, takze to bude este horsie scanovatelne... Ale velke na chrbte by to podla mna bolo uz uplne od veci, to radsej vpredu.
Ked tak nad tym teraz uvazujem, tak to vlastne ani nemusi byt velmi scanovatelne, ak by sa ten napad rozsiril a viac ludi by zacalo nosit rozne tricka s QR-kodom vpredu, bola by to skvela prilezitost: "Pockaj moja, mas zaujimave tricko, chcem si oscanovat tvoj QR-kod... Vypuc este trosku... No, zase sa nepodarilo, este raz skusime... Dobre to je, len mobil to zase nezobral... no nic, vyzlec tricko, nech je na rovnej ploche, to uz potom urcite vyjde" :lol: :lol: :lol:

Takze je to jasne: QR-kod jedine vpredu! 8)
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Plný súhlas. Takto si to predstavujem.
Ešte tam chýba jedna fáza ... "počkaj trochu to pritlačím aby sa ten kód vyrovnal" ...
Palo M. napísal:
slavko.sk napísal:Na požiadanie vypučíš hruď alebo ženy prsia. Veď na to nie je nič zlé. Či?
No ale prave vypucenim sa to tricko nezarovna ale naopak, takze to bude este horsie scanovatelne... Ale velke na chrbte by to podla mna bolo uz uplne od veci, to radsej vpredu.
Ked tak nad tym teraz uvazujem, tak to vlastne ani nemusi byt velmi scanovatelne, ak by sa ten napad rozsiril a viac ludi by zacalo nosit rozne tricka s QR-kodom vpredu, bola by to skvela prilezitost: "Pockaj moja, mas zaujimave tricko, chcem si oscanovat tvoj QR-kod... Vypuc este trosku... No, zase sa nepodarilo, este raz skusime... Dobre to je, len mobil to zase nezobral... no nic, vyzlec tricko, nech je na rovnej ploche, to uz potom urcite vyjde" :lol: :lol: :lol:

Takze je to jasne: QR-kod jedine vpredu! 8)
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milestone - tričká?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Nejako sa nam to tu spomalilo... V auguste pridem v ramci dovolenky na SK, tak by sa mi celkom hodilo, keby vtedy tricka boli... ked nebudu dovtedy, tak ma budu musiet pockat do dalsieho roka.

Tak aby to zbytocne nestalo, nahadzujem za seba:
Zobral by som 3x cierne s dlhym rukavom, plus 3x s kratkym rukavom (obrazok s farbami z minulych triciek uz na fore nie je, tak neviem ake presne farby su v ponuke, ale urcite by som chcel biele aj zlte a pravdepodobne aj cervene, ak by to nebol uplne haluzny odtien). Vsetko velkost M.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Napísať odpoveď