Letaky BOINC

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Letaky BOINC

Príspevok od používateľa Palo M. »

Duro Kotulic Bunta napísal:napr. Devinska nova ves a tak... typu Cernobyl v Stalkerovi.... a nie ze ako rozstrielat billboard.
Tak Devinska Nova Ves a nie rozstrielat? Ten sa ti podaril :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ked som videl ten screenshot, cesta, 3D pohlad, tak ma napadlo, ze to bude pravdepodobne FPS (alebo mozno automobilovy simulator). Bohuzial hry tohoto zanru su uz dlhe roky na jedno kopyto - aj preto ich uz dlhe roky nehravam. V podstate sa iba chodi, striela, najnovsie to dokonca byva dost koridorove (nemas ani velmi kam ist), jedine co sa meni, je prostredie do ktoreho je to zasadene a raz za cas nejake nove detaily v spracovani, fyzika (na ktoru ale treba silnejsi HW, takze sa v podstate nepouziva ako sucast herneho mechanizmu, ale len ako vizualny doplnok, pretoze herne konzoly by to neutiahli) - preto som sa opytal na to rozstrielanie/naburanie, predpokladam ze herny engine je nejaky uz existujuci "standardny" a ide iba o to dodat samotny obsah (herny mechanizmus, pribeh, postavy, prostredie).

Ale ako reklama je to vyborne, navyse ak je hra zo slovenskeho prostredia a este bude aj zadarmo, tak je to famozny napad.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Letaky BOINC

Príspevok od používateľa gabberattack »

Tak hra je vo verzii beta 0.9.8.3, kde ostane asi az do uplneho doladenia. Ako si mozete vsimnut, nie su tam takmer ziadne graficke efekty, kedze kvoli licencnym poplatkom za oficialnu verziu Unity sa pouzila len jeho free osekana verzia a je to fakt vidiet. (bola otestovana aj verzia robena cez cracknuty program, kde to vyzera velmi dobre, ale do oficialneho zakupenia licencie sa to neda uvolnit). Mozete stahovat odtialto - samozrejme hra je zadarmo a pre vsetky systemy :)

http://www.indiedb.com/games/the-swindler-alley-arrival

Ak mate zaujem podporit hru aj financne (peniaze sa pouziju na zakupenie spominanej licencie), mozete to spravit tuto, aj minimalna pomoc bude vitana:

http://www.indiegogo.com/projects/the-s ... nightmares

Ako si mozete vsimnut, zakupenim Holy Sh*t mozete do hry dostat aj vlastny charakter, co som vyuzil v prvej epizode a tak sa tam da stretnut moj digitalny charakter.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Napísať odpoveď