Zeby sa Slovensko zacalo preberat?

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Zeby sa Slovensko zacalo preberat?

Príspevok od používateľa gabberattack »

Marian uspel v Bystrici, zeby to bol zaciatok konca alibistickej politiky u nas?
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
branjo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Jan 15, 2013 11:00 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zeby sa Slovensko zacalo preberat?

Príspevok od používateľa branjo »

Neviem. Co na to agud?

ETA: V kazdom pripade sa mi paci tvoj oxymoron: nealibisticka politika.

ETA2: stredoslovac zasa raz potvrdila, ze demokracia nie je pre vsetkych. Greci, ktori ju vynasli, to vedeli. Nas to, v mene vyssieho zaujmu, nezaujima. Tak nam treba.
For Science and Shrubberies! Since January 13 2000.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Zeby sa Slovensko zacalo preberat?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Kotlebovi sice media a "standardni" politici priraduju nalepku extremistu, ale nie vsetci bezni ludia im to zeru.

Ja by som naopak povedal, ze "stredoslovac" dala facku tym "standardnym" politikom. Politici uz nedavno jednu mensiu facku dostali: Volebny vysledok Obycajnych Ludi v poslednych parlamentnych volbach. (IMHO aj taki exoti ako Kuffa a Skripek sposobia omnoho mensie skody, nez 83 "aleprosimvasnejakelistocky" kolesikov, pripadne "particka okolo Alternativneho Gaba".) A ak sa nespamataju, tak nabuduce mozu dostat aj s lopatou po hlave. Vlastne ma teraz napadlo, ze bola jedna mala facka aj predtym, "druhe kolo: Meciar vs. Gasparovic".
Ti "standardni" politici totiz dlhodobo stracaju sudnost, absentuje u nich sebareflexia a ziju v predstave, ze im prejde uplne hocico.


Takze podla mna tie volby takto dopadli, pretoze:

1. Media nemozu ludom nanutit, co si maju mysliet. Mozu im maximalne navrhnut, o akych temach maju premyslat.

2. Na Slovensku existuje niekolko velkych problemov, ktore nielenze nikto dlhodobo neriesi, ale politici sa tvaria, ze dane problemy neexistuju. Tie problemy samozrejme nezmiznu, ak sa o nich nebude hovorit (naopak sa prehlbuju). A beznych ludi (na rozdiel od politikov) sa tie problemy bytostne dotykaju.

3. Politici, v snahe udrzat sa konstantne pri korytach, ludom dlhodobo sugerovali "teoriu mensieho zla" ako nieco uzitocne. Nejako im nedoslo, ze Kotleba sa postupne stal pre ludi tym mensim zlom.


Kotleba bude teraz rozhodne pod drobnohladom a ziadne bezprostredne nebezpecenstvo od neho nehrozi. Teda beznym ludom nehrozi. Niektorym "nebeznym" uz mozno trocha stiska ritku: Prekontrolovanie zmluv samospravneho kraja moze zniet extremisticky akurat pre tych, co z tych zmluv neopravnene profitovali.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Napísať odpoveď