WTC, 9/11

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
matob
Dátum registrácie: Pi Dec 14, 2007 12:16 am
Kontaktovať užívateľa:

WTC, 9/11

Príspevokod užívateľa matob » Št Jún 05, 2008 9:13 pm

verí niekto v oficiálnu verziu?
Obrázok

slavko.sk
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 4:42 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: WTC, 9/11

Príspevokod užívateľa slavko.sk » Št Jún 05, 2008 9:31 pm

Ja nie. Teda nie ze by som si myslel ze je to uplne inak. Ale mnohe veci co som cital a videl velmi spochybnuju oficialnu verziu. Hlavne Pentagon ... lietadlo, ak to bol ten typ co sa uvadza, je ovela vacsie ako skoda na budove. Teda sirsie. Ziadne zbytky z neho. Sice kabina a kridla su skrupinova konstrukcia (nieco o lietadlach viem ako byvaly modelar) ale motory su velmi pocitve a kvalitne zliatiny ktore vyzdrzia jedna velmi vysoke teploty ale aj fyzicke namahanie, otazky JET motora su okolo 50-60 tisic/min ak sa nemylim a to je bezny stav, nie full vykon. Volnobeh je okolo 10-20 tisic, ak si dobre pamatam co mi hovoril otec ktory bol prof. vojak na Sliaci.

matob
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matob » Št Jún 05, 2008 9:51 pm

Väčšinou do býva tak, že konšpiračná teória je ľahko spochybniteľná a často smiešna a nemysliteľná.
V tomto prípade je takáto oficiálna verzia.
Ešte by som chcel vedieť dôvod, prečo sa toto všetko udialo.
...
a potom... ako vie rozčúliť človeka takýto článok... :evil:
... potešia aspon komentáre k článku... na tie som takmer až hrdý :D
Obrázok

Palo M.
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 3:53 am

Príspevokod užívateľa Palo M. » Pi Jún 06, 2008 3:40 am

Ja tiez neverim oficialnej verzii. Ale konspiratori v tejto udalosti tiez spominaju kadeco, zadrapuju uplne do vsetkych detailov a potom aj tie konspiracne teorie su smiesne.

Body, kde oficialna teoria ma brutalne trhliny:
  • Pentagon, ako spominal slavko. K tomu aj to zvlastne zabavenie vsetkych videomaterialov v okoli s naslednym zverejnenim jedineho snimku vybuchu bez lietadla.
  • Pad budovy WTC7 (pozor, samotne dvojicky boli WTC1 a WTC2).
  • Podozrivo malo trosiek z lietadla vo Philadelphii.
Tieto veci neboli oficialnou teoriou rozumne vysvetlene. Preto je cela oficialna teroria nedoveryhodna, kedze nevieme, ake dalsie klamstva tam su. Pre mna su to zavazne veci - klamstvo a nie omyl.

Pre kompletnost este body, kde sa konspiratori pohybuju na tenkom lade:
  • Pad WTC1 a WTC2, teorie o zaminovani budovy, rozne vyhlasenia odbornikov-statikov.
  • Vypovede svedkov ktori videli raketu pri Pentagone, pripadne sa podielali na odstranovani nasledkov a nieco videli, neskor ich od prac odstavili.
  • Velmi zvlastna poistna zmluva budovy (a dvojite vyplatenie poistneho).
  • Varovanie "pre Zidov", aby necestovali lietadlami a aby nesli do prace do WTC...
  • Vselijake vyhlasenia o tajnych dialkovo riadenych lietadlach a zamene lietadiel za letu (ze do budov narazili atrapy bez ludi).
  • Dalsie neoveritelne detaily, ktore mozu byt cele vymyslene: ako napriklad, zaznam hovoru, ked niekto telefonoval z lietadla co neskor spadlo vo Philadelphii a predstavil sa do telefonu vlastnej matke priezviskom.
Mozno niektore z tychto veci su tiez pravdive, ale kedze je to neoveritelne, neda sa to vyhlasovat za dokazy. Zase tajna sluzba nie su totalni blbci a vedia nechat zmiznut nezelane dokazy, takze to nie je nic cudne.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)

slavko.sk
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 4:42 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa slavko.sk » Pi Jún 06, 2008 10:07 am

V kazdom pripade telefonovanie z lietadla za normalnych okolnosti je podla mna nerealne a to z tychto dovodov:
- lietadlo sice nie je faradayova klietka, ale velmi ucinne tieni elmag ziarenie znutra vona a naopak, okrem toho vznikaju brutalne interferencie
- BTS (GSM vysielace) maju smerove anteny, velmi malo vyzaruju hore a dole a vsetko sa snazia ladovat do sirky ... lebo ved pokryvaju plochu.
- bezna BTS ma dosah par km do sirky a len radovo metre, mozno stovky do vysky
Z vyssie uvedeneho mi to pripade nerealne.
Je pravda ze z lietadla na letisku sa da volat, to som skusal ale za letu som to neskusal (je to zakazane).
Prave som si precital jeden dokument: NEDA sa za letu telefonovat, v sucastnosti uz sa to riesi na v lietadle musi byt BTS a cez satelity sa to potom spojim z pozemnou sietov. Vlastne v lietadle bude nieco ako roaming a specialny provider.
Tu je o tom super clanok.
Takze vybavene, nemohol nikto volat z lietadla z mobilu.

matob
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matob » Pi Jún 06, 2008 12:18 pm

Ktoré dokumenty sú podľa vás najlepšie?
ja som za Loose Change a Zeitgeist
Obrázok

ikvar
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 11:21 am

Príspevokod užívateľa ikvar » Pi Jún 06, 2008 12:28 pm

Honza
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 8:20 pm

Príspevokod užívateľa Honza » Pi Jún 06, 2008 8:21 pm

Nechci doporučovat další a další materiály. Sám jsem jich viděl hodně a spíše mi přijdou užitečné ty, které poukazují na zjevné slabiny oficiálních verzí, nežspekulace o tom, jak to vlastně bylo.

Nicméně jednu věc bych rád poznamenal. A sice bych rád zmínil úlohu internetu, který zde sehrál důležitou roli. Různé weby a videa totiž umožňují lidem zprostředkovat i jiný než oficiální názor. Tam, kde tv znatelně selhává, posloužilo jiné médium.

matob
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matob » So Jún 14, 2008 12:04 am

Ze by sa niečo začalo konečne diať ?

Viete čo ma na tomto najviac štve? Keď si zoberiete napríklad takú Markízu... o čom sú vlastne
tie správy?
na prvom mieste sú vraždy, nasledujú rôzne kauzy a podvody, politika-kde sa zvyčajne nič podstatné
nerieši...

Na tomto sa dá pekne vidieť, ako sú svetové médiá prepojené.. čo zverejnia spravodajské agentúry,
to je pokladané za pravdu.. a vysiela sa to v každej domácnosti.. teda už stačí len kontrolovať
tieto a máte kompletnú kontrolu nad tým, čo si ľudia myslia.
Lebo kým nepovie večer Durianová, že dvojicky boli úmyselne zničené (americkou vládou), nik
sa tomu nevenuje a platí oficiálna verzia. A život pokračuje dalej...

Zase na druhej strane, v dokumentoch o 9/11 ako napr. Zeitgeist alebo Loose change sú ukážky
reakcii reportérov, nechcem klamat (bbc, cnn.. neviem..) ale proste hovorili to, čo si mysleli, a čo
videli: "vyzera to ako jedna z tých riadených demolícii" , "počuli sme výbuchy" atd atd..
Ale info tieto druhu niesú oficiálnou verziou, a teda nedostali sa ďalej.

Na druhej strane, ľudia, ktorým aspon trochu nie sú veci ukradnuté, už väčšinou vedia, že niečo
tu nieje v poriadku.. ale tak ci tak, pokial sa veci nezačnú hýbať na "oficiálnej" úrovni, veľa s
tým nenarobíme... :?
Obrázok

Honza

Príspevokod užívateľa Honza » So Jún 14, 2008 9:16 am

matob napísal:Ze by sa niečo začalo konečne diať ?
Zde je dulezita otazka motivace.
Chtele se senatorka zviditelnit? Chce poskodit republikany reprezentovane bushikem?
Tak jako tak, kdyby to bylo v CZ, tak se nic nestane, protoze se kazdy "politik" bude bat pred volbama cokoli zasadniho udelat a budou svorne strkat hlavy do pisku. Jak to bude ve statech nevim, natolik tam situaci neznam, abych odhadoval.

Ohledne te televize je snadne reseni - na cernou kroniku se vecer nedivat.
Misto toho casto chodim cvicit ven - ostatnim doma blika telka, ja si naopak cistim hlavu venku pri zapadu slunce. Telka mi neschazi. A kdyz mi nekdo zacne o necem v telce vypravet, mohu se na to divat z nadhledem...

matob
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matob » So Jún 28, 2008 10:24 am

Tento článok s topicom na prvý pohľad nesúvisí, ale prečítajte si ešte raz poslednú vetu....
Obrázok

Honza

Príspevokod užívateľa Honza » Ne Jún 29, 2008 10:08 am

To je známá věc - zkrácení plavebních cest, samozřejmě ropa a pokud si dobře pamatuji, naleziště diamantů...

matob
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa matob » Št Okt 02, 2008 2:26 pm

Už by sa to mohlo pohnúť...
Obrázok

Honza

Príspevokod užívateľa Honza » Št Okt 02, 2008 4:17 pm

Link jsem ještě nečetl, ale nevěřím, že by se něco významnějšího stalo.
Amíci teď mají jiné starosti a když prošli ty lži při znovuvolbě křováka, kdy byla dobrá doba s tím něco udělat, tak se stejně nic nestalo.
Skorem se obávám, že jak roky přibývají, tak to vyšumí...a jedna velká lež zůstane menší lží.

Návrat na "Ostatné, nehodiace sa inde"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní