notebooky lenovo - exIBM - klavesa ENTER

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

peeticek
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Pi Mar 09, 2007 12:51 pm
Kontaktovať používateľa:

notebooky lenovo - exIBM - klavesa ENTER

Príspevok od používateľa peeticek »

Ahojte,
chem sa spytat ci ma niekto doma model R500/SL300/SL400/SL500.
jedna sa mi o typ klavesy ENTER - neviem preco, ale lenovo zacalo pouzivat maly enter - jednoriadkovy, kt. neznasam :D
na fotkach net.obchodu alza. su vsetko vyssie spominane modeli s velkym krasnym modrym enterom
http://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-r500-d98953.htm
tento je horuci kandidat na kupu - macbook asi strelim na inzerat :-/
ked som ale pozeral na googli R500vku, vsetky obrazky a recenzie co som nasiel obsahovali fotky, kde bol jednoriadkovy enter..
nechcem sa ofajcit opat a zasa, kupit bok, rozbalit krabicu z alzy a najdem tam jednoriadkovy enter - asi by ma siblo :D
mozno to pre niekoho znie usmevne, ze ake mam problemy, ale book by mal splnat vsetky moje poziadavky a toto je jedna z nich.
R500vka ma este jednu nevyhodu, a to konektor na sluchatka spredu - keby ho mal na rpavej strane, som total spokojny.
ked som v posteli, oprety o stenu a chcem kukat film so sluchatkami, tlaci to do bachora - navyse sehensheisre PX100 nemaju ohnuty konektor ale rovny, tak bych musel mat nejaku redukciu :-/. poslednou nevyhodou je maly disk - 160tka mi pride malo - 320tka stoji 2tis. s dph, ale zas vymena reinstal OSka a pod..
no nist, zas som sa rozpisal - ak mate niekto info o tom ake typy entrov dava lenovo na R500, dajte vediet.
dik
PeeT
PeeT
Napísať odpoveď