Vánoce 2008

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Vánoce 2008

Príspevok od používateľa forest »

Jsou tu opět vánoce a jak už bývá takovým nepsaným zvykem, připravil jsem za pomoci několika dalších členů našeho týmu dáreček pro všechny DC počtáře.

Letošní dárek je tak velký, že bylo velice obtížné jej jednak připravit a také celou dobu přípravy maskovat. Práce na něm začaly v podstatě již před mnoha léty, kdy jsem začal o tomto projektu informovat a po celou tu dobu jsem doufal, že se něco podobného někdy podaří vytvořit. Zde bych chtěl moc poděkovat ZODovi, bez jehož práce na zpracovávání dalších informací na které za ta léta nebyl čas, by se toto dílo odložilo minimálně ještě o další rok.
Jak jste již asi pochopili, jedná se o dáreček v podobě informací o některém projektu. Není to projekt ledajaký a jelikož je/byla do něj zapojena většina členů našeho týmu, bylo prakticky povinností o projektu přinést takové množstí informací, které si rozhodně zasloužíte a které si zaslouží i sám projekt.

Dále bych chtěl moc poděkovat Zelvuskovi za jeho velice přínosné překlady, Nobymu za vytvoření celé šablony subdomény a vkliberovi s JardouM za korektůru a trpělivost při opravách.

Nebudu to déle natahovat, však se koukněte sami, co se nám společně podařilo vytvořit:
Vánoční dárek CNT 2008

Zároveň bych všem DC počtářům chtěl popřát příjemné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a kdo bude mít chuť si na projektu rovnou i zasoutěžit a odměnit se tak tím všem těm kdo na subdoméně pracovali, má jedinečnou možnost v podobě tunaje, který jsme k této příležitosti připravili:
http://stats.czechnationalteam.cz/index ... ce=turnaj2

Jelikož jsou vánoce, ty nejlepší počtáře v jednotlivých kategoriích po zásluze odměníme. Pro vítěze každé z kategorií věnuje CNT o.s. nášivku projektu Seti@home, jednu velkou samolepku a 3 malé. Druhé místo bude odměněno jednou velkou a dvěma malými samolepkami a třetí místo dvěma malými samolepkami.

Přeji všem příjemné prožití svátků a doufám zajímavé čtení obsahu naší nové subdomény.
Napísať odpoveď