Trash/Death Metal

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Hefto99 napísal:Co ti ludia vsetko nevymyslia.... Juliet
Neviem preco mi tento tvoj post unikol, ale vsimol som si ho az teraz a musim povedat ze ta Julie ma poriadne rozosmiala, pustil som si to asi sestkrat teraz a je to vyborne !! (kurnik, Tobi mi odtrhol a stratil klaves vykricnik tak to musim prepinat na SK klavesnicu :) ).

Zabavne, originalne, a dobre spravene... a ta trampilona s mevedikmi natriasanymi do hardcore rytmu.. :D :D =D>

Len skoda ze tak kratke... ale to napravil tento remix (kedze mam navyse rad aj elektroniku)
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... NSkssLr1zs


No a Juliet ako spravna hardcoristka sa zjavne neboji ani trochu bolesti a krvi.. :)
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... 443F-j-Uqs
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Zoe Thomson

The Mini Band

The Mini Band - Enter Sandman

.. a tu este bola gitara vacsi ako mala Zoe :-)
Zoe - 6yo
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Nieco vesele na tento vikend:

Stratovarius
Blind Guardian
Obrázok
shafa
Príspevky: 391
Dátum registrácie: So Nov 08, 2008 1:11 am

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa shafa »

Po nejake dobe opet trocha patnactilete nostalgie od opravdovych kings of the low frequency (tim nemyslim KLF ;-) ).

Prvni song jsem na YT nenasel, proto link odjinud...
01
02
If someone asked me to choose between Metallica and Megadeth, I would say SLAYER...
shafa
Príspevky: 391
Dátum registrácie: So Nov 08, 2008 1:11 am

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa shafa »

No, kua, Wacken uz je vyprodany... 75tisic vstupenek pry zmizlo rychleji nez jindy. Nejak jsem to nestihl :(

Dival jsem se jeste na seznam kapel na Brutal Assault a neco tam vypada zajimave - Immortal, Dimmu, Napalm, mozna Sodom a Nile - jenze u Nile by stacilo aby prijel jen jejich bubenik. Tak nejak ale tusim, ze ty kapely rozhazej standardne co nejdebilneji, uvidime...

Taky me zaujal Plzensky Metalfest, hlavne teda sobota - Vader a Kreator.
Jak to vidite - vyrazite nekdo do zahranici za zabavou?
If someone asked me to choose between Metallica and Megadeth, I would say SLAYER...
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

No kua, tak aj ja som to presvihol. Som si myslel, ze do Augusta casu dost....
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

No na Brutal Assault ma zaujalo, ze tam budu aj Amon Amarth, ale i tak zostanem doma, predsa len si radsej vypocujem nieco na sluchatkach (s polovicnymi decibelmi :) ) a povenujem sa aktivne detom ako ist siahodlho na festival. I ked samozrejme ta atmosfera musi byt inspirativna...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Tip dnesne popoludnie:

Lamb of God - Desolation
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa gabberattack »

Skvele videjko, radost vidiet tie nadsene miesanecke tvare. ;)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Dobry tip hefto, dik :)
Inspiroval si ma, povypocuval som si od nich viacero piesni - vo vseobecnosti nemam prilis rad rychly metal aky hraju, ale vyvazuje to ich vokal (ktory mi je sympaticky), a takisto texty - kritika pokrytectva, politiky (napr. vojny v Iraku), etc - prijemne.
Medzi inym napr. toto ma od nich zaujalo: Lamb of God: Reclamation (hoci prave tato piesen je znacne apokalypticka, co ale podla mna je zdanlivo paradoxne tiez pozitivne, pretoze prehnana depresivita podla mna racionalnej casti mozgu ukaze, ze realna situacia je lepsia a vysledok je teda aj pre tu divnu a nestabilnu emocionalnejsiu cast mozgu povzbudzujuci a optimisticky :) V konecnom dosledku pre mna osobne to ma vyznam v tom, ze tu emocionalnu cast to pomaha likvidovat a utlmovat, co je [subjektivne podla mna] zakladny predpoklad stabilneho a teda efektivneho zivota.. preto mam okrem ineho rad aj depresivne ci nihilisticke piesne/filmy/idey.. :) vesmir tak totiz nefunguje, to len niektore zhluky neuronov, synapsii, dendritov a axonov maju take divne tendencie.. a je uzitocne poukazovat na tento rozpor medzi prirodou, ktora nepozna delenie na dobre a zle a medzi ludskym zmyslanim, ktore z nejakeho dovodu tuto polaritu s oblubou pouziva.. asi kvoli evolucnym pozostatkom, kedy organizmy konali na zaklade subjektivneho pocitu ohrozenia/spokojnosti... ale nejako som odbocil, hoci asi prave toto je moja osobna definicia motivacie pocuvat aj trash a death metal - zlikvidovat akekolvek emocionalne zmyslanie.. :) )


Ale okrem toho som si dnes po dlhsom case opat pustil aj uplnu staru klasiku - velmi sa mi paci naslednost a kombinacia frekvencii zvukovych vln :) v tejto znamej skladbe od Led Zeppelin :
Led Zeppelin: Kashmir
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Kedze zena dva tyzdne nie je doma, konecne si mozem tuto s Tobiasom pustat hudbu podla mojho vkusu :), a tym padom prisiel na radu aj Dimmu Borgir. Ale toto koncertne video ma zaujalo - predovsetkym dve veci:

- rokovania managera skupiny s tym symfonickym orchestrom mohli byt zaujimave - a mohlo by byt zaujimave vediet nazor jednotlivych clenov orchestra na to, ze budu hrat so (pseudo)satanistickou kapelou na koncerte :) Nahravat v studiu to je ina vec, zvukove stopy sa zlozia pri mixazi, ale stat na jednom podiu s nejakym pomalovanym antikrestanskym saskom, no, muselo byt zaujimave najst hudobnikov vaznej hudby, ktorym to nevadi a ktori su sucastou jedneho orchestra.. alebo ich poskladali z roznych orchestrov podla ideovej tolerantnosti? (to je asi nepravdepodobne)
[anyway, live orchester si samozrejme cenim, najma vzhladom na to, ze posledne albumy uz pri nahravani live orchester nepouzivaju]

- to nehybne publikum vyzera ako keby boli na koncerte Mariky Gombitovej, pekne poslusne a ticho stoja, obcas pastou trochu do vzduchu decentne s parozkom pohodia, no pripomina mi to ked som na koncerte bol ja - tiez som len pocuval a moja pohyblivost bola v kontraste s ostatnymi asi ako keby som bol na zraze seniorov. :)

Cize zaujimavy koncert, celkovy dojem ako divadielko o zlom certovi a kaci a zavana z toho velmi intenzivna komercia typu 'vsetci zli chlapci kupujte nase albumy, my sme totiz tiez strasne zli a skaredi satanisti'... :)

A pritom stare veci maju naozaj dobre, napr. jedna z mojich najviac favourite: http://www.youtube.com/watch?feature=en ... eITMxApxKw
(dufam, ze sa neopakujem v tomto threade s linkom)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Snad si to tu chalani este citate, sorry za treti prispevok v kratkom case, ale narazil som na jednu piesen, ktora mi pripada velmi zaujimava:

Burzum: Dunkelheit

Kapela je sice blackmetalova, ale tato piesen je vynimocna - v prvom rade (co sa mi paci najviac) ma velmi pomale tempo, nema ziadne akusticke pisklave sola a ma celkom prijemny a dost nemetalovy hlavny motiv. Od shafa tvojho sepkajuceho 'I am a wind' od Hypnosu som na nieco podobne nenarazil. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Pamatate sa niekto na Assassin? Ja som nosil Assasssin nasivku na riflovej bunde :-)

Assassin - Fight (To Stop The Tyranny)
Assassin - The Last Man
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

A este stara dobra klasika od svateho Mojzisa :-)

Holy Moses - Panic
a nieco novsie:
Holy moses - Nothing for my mum
Holy Moses - World Chaos (Live @ Wacken 2003)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Trash/Death Metal

Príspevok od používateľa Hefto99 »

A ked uz sme pri tych Nemcoch, netreba zabudnut na Wehrmacht:

Wehrmacht - Drink Beer Be Free
Wehrmacht - Night Of Pain
Obrázok
Napísať odpoveď