Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa Kiwi »

Vyvijat lieky na psychicke choroby sa da velmi jednoducho, staci zdraveho cloveka,
najlepsie dieta, resp. deti lekara stresovat napr. 5 rokov, az sa postupne vyvinie unipolarna,
neskor bipolarna porucha, a neskor po este dalsom strese a ponizovani, bez moznosti
branit sa, bip. porucha s psychotickymi priznakmi. Potom uz len zacat testovat, dokedy
sa nase dieta nezasamovrazdi. :D
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

poslal som private message..
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa Kiwi »

Hej, diky. Stresorov je vela a nasa DNA sa nie a nie prisposobit, kotuha jedna. :)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa gabberattack »

To mi pripomenulo ako som sa prihlasil na klinicke studie pred asi 8 rokmi. Totizto v Karlovych Varoch navrtali v tom case trinasty mineralny pramen a potrebovali predtym ako ho hodia na trh otestovat ucinky na ludoch. Tak som sa prihlasil asi s desiatimi spoluziakmi a hybaj na Pavlak podpisat zmluvu. Odobrali nam krv, moc, dali najest, napit, precitali sme si zmluvu (nik ju necital, len sme ju rovno podpisali), vyinkasovali sme kazdy 500 Kc, kazdy zobral 2 kartony mineralky a pod ho na kolej. Tam sme vyvesili inzerat: Predame lacno zazracnu mineralnu vodu z Karlovych Varov, idealna na chudnutie a travenie, za 3 Kc za flasu. Voda sla na dracku (vsetky spoluziacky boli na diete a lacna voda so zazracnymi ucinkami na chudnutie sa im hodila) :-), tak sme v priebehu 2 tyzdnov sli este 2x doplnit zasoby. Pocas trvania vyskumu sme za utrzene prachy poctivo chlastali "ten pravy karlovarsky pramen", teda Bechera. Po tych 2 tyzdnoch sme sli na odber krvi a moca (stolicu zial nechceli), zinkasovali sme 500 Kc a opat to sli zapit do Tlustej Koaly bechermi a fernetmi. A potom sme len mali zabavu, ked sme citali vysledky studie: "Testy Lekarske fakulty Karlovy univerzity prokazali, ze novy Karlovarsky pramen ma blahodarni ucinky na ....blablabla." :-) Ti ludia, co robili testy krvi a moca spravili jednu chybu - nerobili test na obsah alkoholu. :-)
Obrázok
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa Kiwi »

Neviem ci robia testy na CH3CH2OH pri odbere krvi, ale mam kamosa, ktory chodi davat krv
a keby tu krv dali niekomu hned po odbere, tak by mam asi nad 0,2 % v krvi. :)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Knizka Storocie nasilia v sovietskom Rusku - kratka recenzia

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Gabber, to je pekna ukazka ako sa robia v reale klinicke studie :)

Jeden moj spoluziak bol "notoricky tester", ale netestoval mineralku ale lieky - a niektore lieky s nim naozaj zamavali obcas (nie vsetky negativne ucinky boli samozrejme vychytane na zvieratach)..

Ja som lieky radsej netestoval, skor ma zaujimalo testovanie ludskeho mozgu a jeho fungovania (derivaty kyseliny lysergovej..) :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Napísať odpoveď