Zdochol pes...

Ak máte akékoľvek pripomienky, názory, kritiku a pod.ohľadom nového fóra - toto je to správne miesto kam s nimi.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Tebe niet pomoci je mi to jasne. Uz sa nebavi si sam sebe pisat na fore CNT tak si dosiel sem.
Toto diskusia s tebou nema ziadne smerovanie lebo ty mas svoju pravdu a utvrdili ma v tom aj tvoje posledne odpovede.
Ako mozes hodnotiti klesajuci RAC v kratkodobom meradle??? Toto ma zarazilo.
Ale dobre, nech sa ti dari, aj taki musia byt.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Honza »

forest napísal:...ale jak jsem taky již psal, ani Ford, ani Honza, a ani další èlenové co se toho úèastnili v nìm nenašli žádnou faktickou vìc, která by byla nepravdivá, nebo na ni alespoò za celý rok neupozornili.
Nerad vstupuji do soucasne diskuse, ktera je na muj vkus malo vecna.
Zaznelo-li vsak znovu moje jmeno, jinak se neda.
Clanek leccos popisuje, odkryva i nektere nove veci...a samozrejmne ma/mel pocetne mezery, prirozene jednostrane podani (psal to jeden clovek) atd. Rozhodne tam neni "vsechno".

Aby ten clanek nebyl tolik jednostrany, lide o nem premysleli, ptali se na nesrovnalosti, kontext a ruzna (ne)pochopeni, doplnovali se mezery atd, zalozil jsem pred rokem Diskusi k clanku Historie Czech National týmu Namatkou mohu vybrat tento prispevek, ktery upozornuje na zamlcovani podvadeni ve vlastnim tymu (na ostatny tymy ale upozornuje, ach ta jednostrannost) a na mazani forestova uctu, nebot byl take shledan podvodnikem (az ta zamlceni).

Vyhrazuji se proti tomu, ze jsem k clanku nemel vyhrady a clanek byl dokonaly, nebo ze by v nem bylo "vsechno". Ostatne nazor v superlativech podle hodnoceni nemeli ani dalsi ctenari - podle znamky.
Zmineny thread ma skorem 20.000 shlednuti, takze to muze byt take dosti relevantni zdroj - ve srovnani treba se zminenym clankem.

Nerikam to proto, abych znovu oteviral tuto diskusi - a uz vubec ne zde, protoze patri na forum CNT. Jestli nekdo chce o historii diskutovat, tak prosim v threadech/forech k tomu urcenych.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gabberattack »

forest napísal: Nevím jak mám být konkrétnější, než že označím ty řeči o přivlastnění si CNT jako pomluvy, které jsou šířeny záměrně proti mé osobě a nemají pravdivého opodstatnění. Je logické kde a proč tyhle řeči vznikly, ale nechápu že tomu i lidé na slovensku věří a dokonce si podle toho dělají o mě obrázek, místo aby se dívali na to, co dělám pro propagaci DC projektů a jak si vede náš tým. Myslíš že kdyby to byla pravda, že by těch víc jak 5000 členů bylo v našem týmu? Že by tolik lidí přešlo na nový web, nové fórum a makali pro týmový web jako nikdy předtím? Stačí se kouknout na tu elitu (jak se nazývali když se od CNT trhli) co za ten rok dokázala. Na webu nová ani čárka, fórum je mrtvé, výkon týmu se za rok nepohnul a táhne ho z 1/3 jeden člověk a pomluvy těchto lidí bereš za své? Možná jste v Beskydech spolešně zachlastali a padli si do oka, ale nechápu že věříš tomu, co ti u pivka někdo nakecá.
Ze Ta to este bavi - asi beries energiu z online diskusii. :-) Privlastnenie timu je fakt. Ako inak sa da oznacit stav, ked jeden clovek sefuje, rozhoduje co bude a nebude uverejnene na fore, co bude, alebo nebude na webe ? Ja by som CNT premenoval na forest&friends - bolo by to omnoho vystiznejsie. :-)
forest napísal: Jak říkám znovu, vše co se dělo je popsáno v tomto článku:
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2006120008
a bylo by mrháním času který raději věnuji jinde to popisovat znovu. pokud se ti některá z ve článku uvedených věcí zdá nepravdivá, tak na ni poukaž a já ti na to odpovím, ale všeobecných pomlouvačných nepodložených řečí už bylo myslím dost a nikam to nevede.
A teraz este povedz, ktoze nam to pisal ten clanok ? Mozem hadat ? Nebol to nahodou forest ? Whaw. Tomu hovorim pluralita ako v Ruskej dume.:-) Diskusia ohladne udajov bola na fore CNT, zial ignoroval si kazdu pripomienku - na konkretne veci si reagoval stylom "takhle to vubec nebylo". Neskor som prestal na CNT chodit, takze neviem ako to dopadlo. Predpokladam, ze si celu diskusiu k clanku zmazal, alebo aspon tie prispevky poukazujuce na nezrovnalosti patricne upravil. :-)
forest napísal: Odkazováním lidí na fórum boinc.cz je jen mlžením, protože nikdo kdo se toho neúčastnil se v tom nevyzná, je to rozházené po mnoha threadech a kusé úryvky si může z té rozsáhlé roční debaty poskládat každý jak mu bude vyhovovat, protože možná 1/4 fóra o ničem jiném nebyla a nejsem si ani zpětně jistý, zda to tam vůbec všechno co se dělo je. Hromada toho se řešila po ICQ a mailech a myslím si že nikdo nevěnuje pár týdnů opravdovému studování všecho co je alespň na tom fóru. Pokud máš konkrétní otázku na to jak jsem to shrnul do článku, rád ji zodpovím, ale jak jsem taky již psal, ani Ford, ani Honza, a ani další členové co se toho účastnili v něm nenašli žádnou faktickou věc, která by byla nepravdivá, nebo na ni alespoň za celý rok neupozornili.
To by som radsej nechal na Honzu, nech sa k tomu vyjadri, nehovor zanho. Podla mna si napisal fakty, ale dolezite veci si podal uplne ako keby sa nic nedialo. Napriklad si pametam, ze sa tam riesilo, ze odisiel trux. No a co ? Koho to zaujima preco ? Foresta urcite nie.
/edit/ kym som toto napisal, tak Honza sa uz vyjadril. Tymto je to jasne a potvrdil moj nazor.
forest napísal: Osobně jsem si myslel že je ta celá záležitost dávno uzavřená, ale jak tak koukám, tak v lidech na slovensku je to stále aktuální, což nechápu, o vás přeci nešlo.
To sa teda mylis. Ak sa niekde deje nejaka spinavost, mame ostat pasivni len preto, ze to nie je u nas ? Pametam sa na toto:
"Ked si prisli po suseda hore, nic som nepovedal - ved ja s anarchistami nic nemam. Ked si prisli po susedku dole, tiez som sa neozval, lebo ved lesbicky tu nemaju co hladat. Ked odviezdli susedovcov oproti, tiez mi to nevadilo, ved Zidia nikomu chybat nebudu. A potom si prisli po mna, no nemal sa ma uz kto zastat, lebo vsetkych ostatnych v dome uz odviedli.
forest napísal:
slavko.sk napísal: Nie, nedam ti pokoj, bavi ma to.
Pokud tě baví šířit nevraživost vašim fórem, tak je to s tebou ještě horší než jsem za těch posledních pár dní zjistil. Já takovou atmosféru nikdy nevyhledával.
Teba zase bavi prudit na fore, kde nie si vdaka svojej povesti a ativitam vitany. Na tomto fore pokial si sa neobjavil nebola jedina nevraziva poznamka.
forest napísal: Tvrdíte že žádného leadera nemáte, ale dle toho jak se zde chováš a jak zde vystupuje Max, tak mně připadá že právě vy dva máte v týmu vedoucí úlohu, nebo se pletu?
BOINC.SK nie je zalozeny na lidrovi, ale na ludoch, ktori dobrovolne venuju svoj cas timu - kazdy podla moznosti. Mex je majitelom domeny a serveru (nieco ako dejvidek v boinc.cz), Slavko sa spolu s nim stara o web. Nikto iny z timu sa zatial neprihlasil, ze sa chce podielat na chode webstranok. Myslim ale, ze akonahle sa taky niekto najde, tito dvaja ludia nebudu mat problem dat pristup na web.
A teraz este zopar otazok na zaver, ked uz tak velmi chces odpovedat na priame otazky. Pred par rokmi Ti ich tiez kladli a neodpovedal si jasne, tak sa pytam este raz tu:
"Ako je to s tymi heslami ? Preco ich mas iba Ty ? Preco nemoze napriklad clovek xyz byt zakladatelom CNT v projekte ABC ? Preco robis z BOINCu, ktory je zalozeny na dobrovolnosti instituciu ? Trpis pocitmi menejcennosti? A co na to Jan Tleskac ?" :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

gabberattack napísal:Myslim ale, ze akonahle sa taky niekto najde, tito dvaja ludia nebudu mat problem dat pristup na web.
MeX sa uz vyjadril za da full pristup zaujemcovi po dielanie sa na webe. Mozem to len potvrdit ked mi ho dal onehda ked ma skoro vobec nepoznal. Sice nemam pristup vsade ale kde som potreboval som dostal.
Aby sme boli k veci.
ikvar
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 10:21 am

Príspevok od používateľa ikvar »

Akoze pani... cely tento humbuk okolo CNT a foresta... NO COMMENT. Uz to ani nejdem citat, ste uplne mimo temu.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kiwi »

Aj ja som si vsimol, ze uz sme v tomto vlakne, klesli
pod uroven najnizsej kasty v spolocnosti, a to politikov.
Oni sa hadaju aj o tom, ze sa hadaju, staci len pocuvat
slova ako demagogia, populizmus atd. Navrhujem,
nech niekto zamkne toto vlakno, alebo aby sme ho vsetci
ignorovali, lebo to nikam nevedie. Osobne nemam nic
proti forestovi, na kritiku ma pravo, ale tak isto by si
mal najprv pozametat pred vlastnym prahom, a zhodnotit
aj svoj podiel na tom co urobil. Kazdy by mal mat dar
sebareflexie. My by sme sa mali poucit na chybach inych,
a snazit sa pokrocit v poznani dalej, bez vyvolavania
osobnych zabomysich vojen. Kazdy z nas ma averziu
k ludom, ktori nam kladu prekazky, to uz je vecou nasej
osobnosti, ci si nad to povznesieme, podame dotycnemu ruku,
a poprosime ho o konstruktivnu spolupracu.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Este jedno rypnutie si neodpustim, pastujem zo stranky CNT:
"14.10.2007: 4. Narozeniny našeho týmu
Je to již 4 roky co jsem založil náš tým, tenkrát ještě pod pracovním názvem Hrusice. Tehdejší pokus o sjednocení počtářů v naší republice na projektu Seti@Home a tím vytvoření Českého týmu, který by se probojoval do TOP100 se zadařil a od spuštění BOINC se pohybuje stále mezi 5 nejlepšími týmy.
Myslím že za ty 4 roky působení ve světě distribuovaných výpočtů, se rozhodně nemáme za co stadět a doufám že nás čekají další tak úspěšné roky."
Hehe, akoze najviac ma pobavila veta: "tenkrát ještě pod pracovním názvem Hrusice" LOL tak toto je fakt super.
Takze CNT bolo zalozene uz pred 4 rokmi pod pracovnym nazvom Hrusice. Cool, presne tomuto hovorim mlženie (a to som po dlhom case pouzil aj diakritiku).
forest: iba aby si vedel, nebudem reagovat na tvoje injektivy tak sa ani nemamanahaj. Toto ma fakt pobavilo a vidim ze CNT je vlastne stranka plna humoru!
HAWK na tuto temu, pome sa venovat niecomu normalnemu.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Honza napísal:
forest napísal:...ale jak jsem taky již psal, ani Ford, ani Honza, a ani další členové co se toho účastnili v něm nenašli žádnou faktickou věc, která by byla nepravdivá, nebo na ni alespoň za celý rok neupozornili.
Aby ten clanek nebyl tolik jednostrany, lide o nem premysleli, ptali se na nesrovnalosti, kontext a ruzna (ne)pochopeni, doplnovali se mezery atd, zalozil jsem pred rokem Diskusi k clanku Historie Czech National týmu Namatkou mohu vybrat tento prispevek, ktery upozornuje na zamlcovani podvadeni ve vlastnim tymu (na ostatny tymy ale upozornuje, ach ta jednostrannost) a na mazani forestova uctu, nebot byl take shledan podvodnikem (az ta zamlceni).

Vyhrazuji se proti tomu, ze jsem k clanku nemel vyhrady a clanek byl dokonaly, nebo ze by v nem bylo "vsechno". Ostatne nazor v superlativech podle hodnoceni nemeli ani dalsi ctenari - podle znamky.
Zmineny thread ma skorem 20.000 shlednuti, takze to muze byt take dosti relevantni zdroj - ve srovnani treba se zminenym clankem.
Pokud vím tak jsem všechny připomínky ke článku do něj zapracoval a od té doby již další nebyly. Je tam už skoro rok zapracovaná i ta připomínka na kterou se tu odkazuješ, takže i to je myslím v pořádku.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

gabberattack napísal:
forest napísal: Nevím jak mám být konkrétnější, než že označím ty řeči o přivlastnění si CNT jako pomluvy, které jsou šířeny záměrně proti mé osobě a nemají pravdivého opodstatnění. Je logické kde a proč tyhle řeči vznikly, ale nechápu že tomu i lidé na slovensku věří a dokonce si podle toho dělají o mě obrázek, místo aby se dívali na to, co dělám pro propagaci DC projektů a jak si vede náš tým. Myslíš že kdyby to byla pravda, že by těch víc jak 5000 členů bylo v našem týmu? Že by tolik lidí přešlo na nový web, nové fórum a makali pro týmový web jako nikdy předtím? Stačí se kouknout na tu elitu (jak se nazývali když se od CNT trhli) co za ten rok dokázala. Na webu nová ani čárka, fórum je mrtvé, výkon týmu se za rok nepohnul a táhne ho z 1/3 jeden člověk a pomluvy těchto lidí bereš za své? Možná jste v Beskydech spolešně zachlastali a padli si do oka, ale nechápu že věříš tomu, co ti u pivka někdo nakecá.
Ze Ta to este bavi - asi beries energiu z online diskusii. :-) Privlastnenie timu je fakt. Ako inak sa da oznacit stav, ked jeden clovek sefuje, rozhoduje co bude a nebude uverejnene na fore, co bude, alebo nebude na webe ? Ja by som CNT premenoval na forest&friends - bolo by to omnoho vystiznejsie. :-)
Ty si myslíš že tým nemůže mít vedoucího? Já myslím že lidem v CNT to nevadí a týmu se daří více než dobře.
Na fóru si píše kdo chce co chce, ale korekce v rámci pravidel která v něm jsou uveřejněná na jeho počátku byla občas nutná. Pravidla jsou od toho aby se dodržovala a když se někdo neudržel, byl sprostej nebo urážel, tak jsem ten příspěvek prostě smazal a udělal bych to znovu. Takové příspěvky nemají u nás na fóru co dělat. Vše se dá napsat civilizovaně a slušně si myslím.
gabberattack napísal:
forest napísal: Jak říkám znovu, vše co se dělo je popsáno v tomto článku:
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2006120008
a bylo by mrháním času který raději věnuji jinde to popisovat znovu. pokud se ti některá z ve článku uvedených věcí zdá nepravdivá, tak na ni poukaž a já ti na to odpovím, ale všeobecných pomlouvačných nepodložených řečí už bylo myslím dost a nikam to nevede.
A teraz este povedz, ktoze nam to pisal ten clanok ? Mozem hadat ? Nebol to nahodou forest ? Whaw. Tomu hovorim pluralita ako v Ruskej dume.:-) Diskusia ohladne udajov bola na fore CNT, zial ignoroval si kazdu pripomienku - na konkretne veci si reagoval stylom "takhle to vubec nebylo". Neskor som prestal na CNT chodit, takze neviem ako to dopadlo. Predpokladam, ze si celu diskusiu k clanku zmazal, alebo aspon tie prispevky poukazujuce na nezrovnalosti patricne upravil. :-)
Někdo ten článek napsat musel a kdybych ho nenapsal já, tak by nevzniknul asi nikdy. To že jsem ignoroval připomínky ke článku je nesmysl, jsou prakticky všechny do něj zapracované, pokud vím a dělo se tak hned po jeho vydání. od té doby je to skoro rok a nikdo další připomínky neměl.
Diskuse ke článku je na fóru stále a nikdy jsem z ní nic nemazal, natož abych někomu příspěvek editoval, to jsem nedělal nikdy.
gabberattack napísal:
forest napísal: Odkazováním lidí na fórum boinc.cz je jen mlžením, protože nikdo kdo se toho neúčastnil se v tom nevyzná, je to rozházené po mnoha threadech a kusé úryvky si může z té rozsáhlé roční debaty poskládat každý jak mu bude vyhovovat, protože možná 1/4 fóra o ničem jiném nebyla a nejsem si ani zpětně jistý, zda to tam vůbec všechno co se dělo je. Hromada toho se řešila po ICQ a mailech a myslím si že nikdo nevěnuje pár týdnů opravdovému studování všecho co je alespň na tom fóru. Pokud máš konkrétní otázku na to jak jsem to shrnul do článku, rád ji zodpovím, ale jak jsem taky již psal, ani Ford, ani Honza, a ani další členové co se toho účastnili v něm nenašli žádnou faktickou věc, která by byla nepravdivá, nebo na ni alespoň za celý rok neupozornili.
To by som radsej nechal na Honzu, nech sa k tomu vyjadri, nehovor zanho. Podla mna si napisal fakty, ale dolezite veci si podal uplne ako keby sa nic nedialo. Napriklad si pametam, ze sa tam riesilo, ze odisiel trux. No a co ? Koho to zaujima preco ? Foresta urcite nie.
/edit/ kym som toto napisal, tak Honza sa uz vyjadril. Tymto je to jasne a potvrdil moj nazor.
Nepotvrdil žádný tvůj názor. Mně tak připadá že jsi ten článek vlastně vůbec nečetl.
gabberattack napísal:
forest napísal:
slavko.sk napísal: Nie, nedam ti pokoj, bavi ma to.
Pokud tě baví šířit nevraživost vašim fórem, tak je to s tebou ještě horší než jsem za těch posledních pár dní zjistil. Já takovou atmosféru nikdy nevyhledával.
Teba zase bavi prudit na fore, kde nie si vdaka svojej povesti a ativitam vitany. Na tomto fore pokial si sa neobjavil nebola jedina nevraziva poznamka.
Ano, na tomhle fóru když jsem sem přišel bylo totální mrtvo :lol:
gabberattack napísal: A teraz este zopar otazok na zaver, ked uz tak velmi chces odpovedat na priame otazky. Pred par rokmi Ti ich tiez kladli a neodpovedal si jasne, tak sa pytam este raz tu:
"Ako je to s tymi heslami ? Preco ich mas iba Ty ?
Tým jsem před 4 lety založil já a všechny přístupy jsem měl také já. Po roce se náš tým (v té době největší v ČR) spojil s dejvidkovým týmem, jedním z mnoha malých týmů v ČR. Jen pro srovnání měli s bídou 10% výkonu našeho týmu. K tomu spojení došlo na počátku BOINC. To že jsme si nikdy ve vedení týmu a práci na webu nerozuměli, bylo veřejným tajemstvím, které vyvrcholilo po 2 letech spolupráce tím, že si dejvidek založil vlastní tructým a hesla která měl, mně zase předal. Od té doby je mám opět jen já. V momentálním složení týmu vím minimálně o dvou lidech, kterým bych ty přístupy s klidným svědomím předal kdyby bylo potřeba, ale jednak je nikdo k činnosti kterou pro tým dělá nepotřebuje a druhak o ně nikdo ani nežádá, protože je to prakticky zbytečné. To co se se správou děje například na boinc.cz mě jen utvrzuje v tom, že jednotná správa pod člověkem který má nad ní kontrolu je to nejlepší pro celkovou stabilitu v týmu.
gabberattack napísal: Preco nemoze napriklad clovek xyz byt zakladatelom CNT v projekte ABC ?
Nemůže už ani u vás v týmu pokud vím. Správa na všech nových projektech je centralizovaná a pro registrované týmy se vytváří na nových projektech automaticky a to pokaždé na toho jednoho registrovaného člověka. Takový člověk může mít svého zástupce s omezenými pravomocemi. V podstatě ale není důvod proč by mělo mít více lidí přístup ke správě týmu na projektu, k čemu to komu vlastně je? Na to bych byl rád aby jsi mně naoplátku odpověděl zase ty. Vždyť ten přístup je akorát k přehledu kdo má jaký registrační e-mail, k editaci popisu týmu a maximálně ještě k vyloučení někoho z týmu, tedy věci, které není důvod aby k nim mělo přístup vícero lidí.
gabberattack napísal: Preco robis z BOINCu, ktory je zalozeny na dobrovolnosti instituciu ? Trpis pocitmi menejcennosti? A co na to Jan Tleskac ?" :-)
Nevím co na to tleskač, ale já žádnou instituci nedělám. Nikoho v týmu do ničeho nenutím. Máme společné cíle být mezi nejlepšími týmy světa a udržet si pověst jednoho z nejlépe informačních DC webů na světě a to se nám troufám si tvrdit daří více než dobře i přesto že jsme ho museli zakládat před rokem úplně znovu a fórum také.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

slavko.sk napísal:Este jedno rypnutie si neodpustim, pastujem zo stranky CNT:
"14.10.2007: 4. Narozeniny našeho týmu
Je to již 4 roky co jsem založil náš tým, tenkrát ještě pod pracovním názvem Hrusice. Tehdejší pokus o sjednocení počtářů v naší republice na projektu Seti@Home a tím vytvoření Českého týmu, který by se probojoval do TOP100 se zadařil a od spuštění BOINC se pohybuje stále mezi 5 nejlepšími týmy.
Myslím že za ty 4 roky působení ve světě distribuovaných výpočtů, se rozhodně nemáme za co stadět a doufám že nás čekají další tak úspěšné roky."
Hehe, akoze najviac ma pobavila veta: "tenkrát ještě pod pracovním názvem Hrusice" LOL tak toto je fakt super.
Takze CNT bolo zalozene uz pred 4 rokmi pod pracovnym nazvom Hrusice. Cool, presne tomuto hovorim mlženie (a to som po dlhom case pouzil aj diakritiku).
forest: iba aby si vedel, nebudem reagovat na tvoje injektivy tak sa ani nemamanahaj. Toto ma fakt pobavilo a vidim ze CNT je vlastne stranka plna humoru!
HAWK na tuto temu, pome sa venovat niecomu normalnemu.
Co se ti na tom nezdá proboha, vždyť je to pravda. Asi další kdo nečetl článek o historii našeho týmu, tak na něj raději dám znovu odkaz:
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2006120008

Jestli si slavko myslíš že tým CNT jen tak vzniknul sám od sebe že jsme se s dejvidkem potkali někde u pivka, tak to jsi na velkém omylu. Dejvidkuv tým se k Hrusicím připojil jako ke v té době již největšímu týmu na Seti@Home v naší republice. Počet členů byl více než 5x větší a v bodech to bylo více než 10x.

Pokud ti scházejí tyhle základní znalosti o vzniku našeho týmu a o tom co se v něm v minulosti dělo, kdo jej založil atd. tak se nedivím že ani nedokážeš korektně posoudit to loňské dejvidkovo odtrhnutí a jeho předání hesel k projektům mně, které nazýváš přivlastněním. Ano, asi jsem si dle tvého názoru přivlastnil něco, co jsem před lety také založil, jaká to drzost.

Už asi opravdu nic nepiš, alespoň dokud si nepřečteš minimálně ten článek, zas tak dlouhej zase není.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Zas pises sam so sebou, LOL.
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marpes »

Vazeni,
V tejto rozprave som uviedol raz svoj nazor. Teraz uvediem druhy a posledny:
Toľko stráveného času a toľko napísaného textu - To by bolo článkov!

Dosť bolo mlátenia prázdnej slamy a HYBAJ DO ROBOTY.Uz mi pomaly chyba spanok (a to nie kvoli citaniu volovin uvadzanych v tomto vlakne).
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gabberattack »

marpes napísal:Vazeni,
V tejto rozprave som uviedol raz svoj nazor. Teraz uvediem druhy a posledny:
Toľko stráveného času a toľko napísaného textu - To by bolo článkov!

Dosť bolo mlátenia prázdnej slamy a HYBAJ DO ROBOTY.Uz mi pomaly chyba spanok (a to nie kvoli citaniu volovin uvadzanych v tomto vlakne).
Dobry napad. Dal som si Heinekena a idem spat, uz je neskoro. Na vylevy dotycneho uz viac nebudem reagovat - mozno tak prestane zaplavovat forum blbostami. To je ale asi iba moja velmi idealizovana predstava. ;-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Zrovna nyní jsem byl na odpovědi dotyčných zvědav, ale asi jim došly argumenty. Nevyhledávám podobné debaty, takže budu jen rád když to zde skončí, ale prostě mě to zajímalo.

Těch konkrétnívh připomínek k našemu CNT webu, se zde asi také nedočkám, takže to byly asi jen výkřiky do tmy od těch, kteří nejsou ochotni se instalaci podobnému systému vůbec věnovat a myslí si že jejich web je ten nejlepší. Já si to o našem nemyslím a tak jsem čekal alespoň nějaký podnět ke zlepšení, když už zde dva lidi napsali že je nepřehledný.
Asi tedy není co upravovat a zlepšovat, i tak mám práce nad hlavu s přípravou dalších věcí pro web.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PavolR »

Foreste, kedy konecne pochopis, ze nas Tvoje problemy vobec nezaujimaju. :evil: :evil: :evil:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď