QMC WU

Diskusia k ostatným projekom a k projektom vo vývojovom resp. prípravnom štádiu

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: QMC WU

Príspevok od používateľa Kiwi »

Chyba ti tato kniznica:
Amolqc-preRC1-501: error while loading shared libraries: libstdc++.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory
Chod do Synapticu a doinstaluj ju. Aleboo baliky pre The GNU Standard C++ Library v3
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Re: QMC WU

Príspevok od používateľa miloso »

veľká vďaka, si ma donútil vygúgliť si čo je to tá "knižnica (library)" v OS svete a na čo slúži :wink: (už aj v minule boli stým problémy, a nechpal som načo mám inštalovať súbory typu "lib" :) a čo znamenajú)
Obrázok Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: QMC WU

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Minuly tyzden sa mi podarilo odchytit dost brutalnu WU - jej vypocet trval na notebookovom Core2Duo T7300 2.00 GHz az 68 hodin, pricom uz od 28-ej hodiny vykazovala progress 100%. Avsak aj tak pekne nakoniec zvalidovala a okreditovala, takze ak by ste chytili nieco podobne, nelakat sa, a pekne doratat.. :)
Bola to WU pre aplikaciu QMC@HOME-orca-engrad-alpha (ale niektore ine WUs pre tuto aplikaciu trvali neporovnatelne kratsie, takze zjavne vypocet trva podla toho ako numericky vychadza priebeh).
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Napísať odpoveď