Novy projekt, pls help

Otázky a pomoc s problémami technického charakteru ako je nastavenie proxy serveru, problém s pripojením na internet a pod.

Moderátor: Moderátori

LuVar
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št Apr 12, 2007 8:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa LuVar »

Co sa tyka toho, ze by sa ulohy generovali len v pripade, ze ich naozaj treba, tak by to bezalo tak, ze vzdy iba jedno wucko v progrese, takze na projekt by sa pripojil iba jeden pc...

Co sa tyka toho generovania, mame spravene postupne generovanie, ktore z casti riesi i tento problem. Len je problem s funkcnostou a detailami v navrhu. Tento vypocet asi uz nijako neovplyvnime, ale bude to na prvom mieste TODO listu.

Co sa tyka rusenia wuciek pri useknuti, nejde to asi inak. Cielom je zrusit ulohu, ktora sa potom ani neodosle, ak uz nebola na ceste, alebo nepocita sa. Dajako to riesitelne bude. Ale asi u boinc vyrobcov nepochodime. Ja som sa daco uz pytal a odpoved dajako neprisla. I ked za pokus nic nedame.

Ale ako vravim, tento vypocet prebehne uz tak, ako ide. Skuste si nastavit pri nete, nech sa stale pripaja tak casto, ako sa da, teda ak mate vhodne pripojenie. Ja mam tiez pocit, ze to sekne skor vypocet, ako zabije vela casu vypoctom< co netreba.

PS: kvoli miestu na disku sa starsie zaznamy ako jeden den, mazu.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa Kiwi »

Mam jednu WU uz cez 200 %, co s nou ? #-o
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa Honza »

May 19, 2008 Forum started
The forum has been born from dust of binary sand. (more topics will be added, when algerba exam will be done)
LuVar
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št Apr 12, 2007 8:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa LuVar »

Kiwi napísal:Mam jednu WU uz cez 200 %, co s nou ? #-o
Sice uz boinc projektove forum funguje, ale odpoviem este tu. Prosim posli mi link na to wucko, alebo jeho meno (meno je vlastne hracia plocha). Skusime analyzovat, preco to robi problemy. Daj info i o tom, kolko to bezi na akom pc.

PS: ak to zozralo vela casu (na gigahercovom stroji nad 6 hodin), tak to asi zrus.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa Kiwi »

Poslal som ti cez PM. Ale dam ho aj tu: http://dawn.ynet.sk/test1//workunit.php?wuid=3190
, bolo to uz nad 200 %, tak som to abortol, lebo som nevedel, ci to nepojde do 800 % :)
Bolo to na 3.33 GHz C2D.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa gabberattack »

x2 masina co som napojil hlasi toto:

message from server:No work sent
reached per-host limit of 12 tasks

myslel som si, ze limit je nastaveny na 300 denne, ci nie ?
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Novy projekt, pls help

Príspevok od používateľa Honza »

Aktivita lidi na projektu dosti polevila, napady a pripominky bez odezvy, takze asi presouvam svuj vykon dal...
Napísať odpoveď