Crashed WU - orbit

Otázky a pomoc s problémami technického charakteru ako je nastavenie proxy serveru, problém s pripojením na internet a pod.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Crashed WU - orbit

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Tak sa moj problem s presunom WU na iny komp vyriesil pravdepodobne predcasne a nelichotivo.

Este predtym nez som cokolvek skusil v tomto smere spravit, tak neocakavane po cca 250 hodinach ratania na mojom notasi som si vsimol ze sa zrazu klient (SuverySimulator) nedal riadit managerom - manager sice ukazoval progress, ale po vypnuti managera sa klient neshutdownol.
Po restarte kompu sa pre zmenu klient uz vobec nerozbehol - boinc manager ide, projekt je aktivny, ale neukazuje ziaden task. Po manualnom spusteni SurveySimulator.exe sa sice na cca 2 sekundy klient objaci v task managerovi, ale hned sa aj zrusi, task sa ani neobjavi v boinc managerovi.

Neviem ci sa to da odniekial nejako recovernut, reset projektu nebol, ale jednoducho rozbhenut sa to nechce.
Zeby som teda mal 250 hodin prace v cudu?
Nemate nejaku ideu?

V opacnom pripade uz aby bol koniec septembra nech Pasquale vypusti nove WUs - nejako som sa naladil ze ratam len tento projekt a ked nie su WUs tak budem musiet asi zas zacat ratat aj ine .. :-)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Crashed WU - orbit

Príspevok od používateľa gabberattack »

Einstein to isti. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Crashed WU - orbit

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

gabberattack napísal:Einstein to isti. :-)
Ten urcite ano - uz preladujem svoje neuronove centrum :-)
Btw, prave som zistil, ze uz urcite niet pomoci - na serveri je totiz ta WU uz odreportovana ako computation error - co je fajn, aspon sa posle dalsiemu userovi (len skoda tych skoro milion sekund CPU casu).
Nuz, uz aby boli realne data :-)

A moj desktop si uz taaak brusil zuby ze ju dorata... :mrgreen:
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Crashed WU - orbit

Príspevok od používateľa slavko.sk »

No je jasne ze na taketo experimenty v tomto projekte nie je priestor. Osobne je to skoda lebo be mala sanca ze ta WU sa dostala do nasho timu.
Nevadi, budu dalsie.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Crashed WU - orbit

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

slavko.sk napísal:No je jasne ze na taketo experimenty v tomto projekte nie je priestor. Osobne je to skoda lebo be mala sanca ze ta WU sa dostala do nasho timu.
Nevadi, budu dalsie.
Ono neslo o experiment - ta Wu crashla sama od seba, zhodou okolnosti kratko predtym ako som sa ju chystal presunut na desktop. Takze jednoducho smola.

Ale aspon druha sa mi doratala v poriadku - uz je odreportovana a aj zvalidovana.. :-)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Napísať odpoveď