Milniky

Diskusia k štatistikám, výkonnosti jednotlivých členov alebo miniteamov, podpisom (signatúram) atď.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

O par tyzdnov? Vies nejake presnejsie cislo? Mam 316 dni na HFCC, na smaragdovy badge by som potreboval este necelych 50 dni... Ze by som to este stihol? Mam zapojenych dokopy 8 jadier, tak keby bolo dost casu (aspon 2 tyzdne) a projekt by daval dost jednotiek HFCC, mozno by to vydalo... Na NRW som pocital 267 dni, takze to bol emerald este dost daleko... ale tu by to za par tyzdnov mohlo aj vyjst, z aktivnych podprojektov WCG som najblizsie dalsiemu badgu prave v HFCC.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

No tak to by si mal este stihnut ak sa focusnes na HFCC :)

Help Fight Childhood Cancer has an estimated 30 days left of new work. We would like to thank everyone for their contributions into this project so far and look forward to the push to completion!
If you have any questions, please feel free to ask.
Again, Thanks to all the crunchers!
-Uplinger
[Apr 28, 2010 7:51:53 PM]


Zdroj: http://www.worldcommunitygrid.org/forum ... read,28975
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

No neviem... podla toho fora, co som zbezne pozrel, vela ludi chce dosiahnut nejaky milnik (tak ako ja) a zjavne to nedava tolko jednotiek... Tym zvysenym zaujmom z toho moze nakoniec byt len 20 dni...
Skusim dat no new work na ostatne projekty a mozno mi to nataha dostatok HFCC jednotiek... Len este mam v zasobe dost vselijakych inych WU, to musim najprv dopocitat. S osmimi jadrami by mi mal stacit tyzden cisteho casu na HFCC, ale musia byt jednotky...
Tak uvidime. Prinajhorsom ostanem len s rubinovym badgom :-)
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

No, badges urcite potesia, ale aj keby to nevyslo tak snad ta este viac potesi clanok/nky, ktore vyjdu z tohto vyskumu.. ;)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Tak clanok ma potesi urcite. Biologia totiz nie je prave "to moje", az tak tomu nerozumiem a preto ani necitam WCG fora (ktore su celkom rusne). Verim IBM, ze sa postara aj o BOINC-projekt z technickej stranky a aj o zaradenie takych projektov, ktore si to zasluzia (pritom nemusia byt prave biologicke - napriklad Clean Energy Projekt).
Uz milosove clanky boli pre mna len-tak-tak, musel som oprasit vsetky zabudnute vedomosti z gympla, aby som sa v clankoch uplne nestratil. Originalne vedecke clanky z projektov (ci ich preklady) su pre mna skratka velmi tazko stravitelne, takze popularizacne clanky si rad precitam =P~.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
tahanko
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:00 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa tahanko »

total 4 000 000 + :D
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Milniky

Príspevok od používateľa matob »

800 000 :D blížim sa, blížim 8)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Je tam!!! Uz mi svieti smaragdovy badge aj na HFCC... Komu sa neleni, tomu sa zeleni :mrgreen:.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ja ako farboslepy clovek teda vobec neviem ake farby tam svietia (rozoznam este tak zlatu od modrej), ale verim ti a gratulujem - to si nejako rychlo stihol, nie? :-)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ten obrazok v mojom podpise ti mozno zostal v cache browsera, tak mozno este vidis starsiu verziu. Je to otrava, tieto browsery :-).
Stihol som to tak rychlo preto, lebo som v ramci WCG docasne vypol ostatne projekty a na ine projekty mimo WCG som dal no new work... Bal som sa totiz, ze mi nebude davat dostatok HFCC jednotiek. No a davalo. Badge sa dostavaju za cas straveny vypoctom bez ohladu na vykon stroja, teda 1 jadro P4 pocitajuce 24h ma pre badge rovnaku vahu, ako 1 jadro i7 pocitajuce 24 hodin (aj ked ta i7 za ten cas vypocita viac WU, teda i7 dostane viac bodov/kreditov). No a kedze mi v spicke pocitalo az 14 jadier, tak za 24h mi to hodilo 14 dni na projekte - tak to sa tych 50 dni dost skratilo. A mozno zohralo ulohu aj to, ze teraz chce nejaky badge viac ludi, tak cruncheri rychlejsie vracaju vysledky...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Palo M. napísal:Ten obrazok v mojom podpise ti mozno zostal v cache browsera, tak mozno este vidis starsiu verziu. Je to otrava, tieto browsery :-).
Nie Palo, ja som naozaj ciastocne farboslepy a fakt nevidim rozdiel medzi vacsinou z tych badges ikoniek - jedinu co naisto rozoznam je zlata od tych ostatnych a trochu este tu cervenu. Znizenu farebnu citlivost mam dokonca potvrdenu aj z odvodu na vojnu :)
Nuz, a rovnako som nahraty ked pozeram farebne mapy kde je dvadsat odtienov farieb s legendou - nemam sancu v takej mape sa vyznat. Rozoznam len zakladne farby a odtiene, nie nejake cachre machre s bronzovou, emeraldovou a co ja viem akou.. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Tak to mi povedz, ako to, ze mas vodicak. Alebo radsej mi to nehovor 8).
A co APOD? Z toho asi tiez moc nemas...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Palo M. napísal:Tak to mi povedz, ako to, ze mas vodicak. Alebo radsej mi to nehovor 8).
A co APOD? Z toho asi tiez moc nemas...
Ja som len ciastocne farboslepy, semafor rozoznam, neboj :) Anyway, na tie WCG ikonky vybrali fakt divne malo odlisne farby, mali tam dat jasne farby ako zlta, modra, zelena, cervena, biela, cierna, a bolo by po probleme..
A APOD - no neviem posudit ako nefarebne to vidim, kedze oci inych ludi som nejako zatial nemal nasadene v hlave :) Ale ja sa nestazujem, nejake farby tam vidim (pripadne rozne stupne sedej :-D ), a ked k tomu mam zaujimave info o tom, ze co na obrazku je a co sa skryva za rozne procesy na nom, tak ta knowledge mi bohate vynahradi akykolvek handicap na farbach.. :)

Btw, ked uz sme zabrdli do vedy, dnes som narazil na zaujimavu informaciu, ze v niektorych pustach je piesok zasadity, a absorbuje ohromne mnzostva CO2. Ak by taku absorpbciu mali vsetky puste, tak dokazu rocne pohltit polovicu CO2 produkovanu ludstvom... to je velmi zaujimave zistenie podla mna... http://www.biologicaldiversity.org/news ... -2008.html
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Palo M. napísal:Tak to mi povedz, ako to, ze mas vodicak. Alebo radsej mi to nehovor 8).
A co APOD? Z toho asi tiez moc nemas...
A uz som ta predbehol v E@H :^o
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Duro Kotulic Bunta napísal:Ja som len ciastocne farboslepy, semafor rozoznam, neboj :)
Okrem toho, cervena je hore a zelena je dole.
Pri vlakovych je jedno aka farba lebo ked blikaju dve tak je zle a ked svieti jedna tak je dobre.
Panacikovia na prechode je tiez jedno aku maju farbu.
Mam pocit ze farboslepost nie je dovod na odobratie vodicaku.
Napísať odpoveď