Stranky so statistikami

Diskusia k štatistikám, výkonnosti jednotlivých členov alebo miniteamov, podpisom (signatúram) atď.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Neviete preco na BOINC Statistics na stranke BoincSynergy timu nie su statistiky SETI@home???
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa PavolR »

Ano, maju nejake problemy se servrem uz dlhsiu dobu. viz: http://www.boincsynergy.com/forums/view ... 269#114269
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Asi som nenasiel najvystiznejsi thread, ale nechcem zakladat zbytocne novy.

Mam jednu otazku tykajucu sa boinc cross project identifier (CPID). Pravdepodobne uz asi niekolko rokov (velmi to nesledujem :) ) mam rozdelene moje ucty na dve skupiny, ktore sa nezobrazuju spolocne. Myslel som, ze ked sa connectnem na vsetky projekty z jedneho boinc managera z jedneho PC a dam project update, tak sa CPID automaticky regeneruje a zjednoti. ale zjavne sa tak nedeje.

A tak su v statistikach stale dvaja Kotulic Bunta, aj ked rataju na jednom PC. Ako pricina si myslim, ze je to, ze nestaci sa iba connectnut a updatnut projekt z boinc managera, ale treba vyratat aj nejake WUs a odovzdat ich, a az potom sa asi CPID zjednoti. Problem je, ze napr. v LHC toho asi clovek velmi teraz uz nenarata.

Navyse este, rozne statistiky ucty zoskupuju rozne, napr. synergy mi uplne odignoruje Seti@home, zatialco boinstats nie...

Viete mi k tomu niekto kto sledujete viac statistiky povedat nieco blizsie? [da sa CPID editovat manualne?]
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa Honza »

Je treba mit take registrovany account na stejny e-mail.
Ohledne retired projektu ma BOINCStats funkcni "Sync retired projects".

Mozna by to slo prostouhcnout "vrchem" pres BAM.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa PavolR »

Ahoj,
nasiel som jeden odkaz na foru boinc.cz :)

Inak ako som sa pozeral na tvoje statistiky cez BOINCstats tu a tu mas dve rozdielne CPID, ako pise Honza je dolezite mat rovnaky email ...
Snad Ti to pomoze. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Aha, takze emailove adresy - to by veru mohlo byt, pravdepodobne mam rozne ! Pozriem sa na to, diky za rady zatial .. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa gabberattack »

Prave som si vsimol, ze Boinc Synergy prestali uvadzat pocitace, ktore su pod uzivatelom pripojene. Vie niekto dovod preco a pripadne link na statistiky, kde su masiny zobrazovane? Stranka BoincSynergy mi davala skvely prehlad ktore masiny su aktivne a ktore mozu mat nejaky problem podla padajuceho RAC.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Stranky so statistikami

Príspevok od používateľa Hefto99 »

gabberattack napísal:Prave som si vsimol, ze Boinc Synergy prestali uvadzat pocitace, ktore su pod uzivatelom pripojene. Vie niekto dovod preco a pripadne link na statistiky, kde su masiny zobrazovane? Stranka BoincSynergy mi davala skvely prehlad ktore masiny su aktivne a ktore mozu mat nejaky problem podla padajuceho RAC.
boincstats.com

compy sa daju sledovat aj na Stats 'N Stones, ale statistiky su momentalne nefunkcne (odisiel im DB server)... chlapik zbiera peniaze na novy HW.
Obrázok
Napísať odpoveď