opravte dizajn hlavnej stranky, kde su statistiky

Diskusia k štatistikám, výkonnosti jednotlivých členov alebo miniteamov, podpisom (signatúram) atď.

Moderátor: Moderátori

Aglarond
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Feb 23, 2007 12:15 am

opravte dizajn hlavnej stranky, kde su statistiky

Príspevok od používateľa Aglarond »

Caute,
prosim ludi, co sa staraju o stranku, aby uz konecne opravili dizajn hlavnej stranky, nech nie su STATISTIKY tak debilne necitatelne. Keby tam bola mala ikonka na ktoru treba kliknut, tak nepoviem. Ale takto ako je to teraz, ze to vyzera, ze sa to skoro da aj citat, je to fakt sproste. Vyzera to neprofesionalne a naozaj otrasne. Velmi to kazi hned prvy dojem zo stranky a myslim, ze aj z timu Boinc.sk . Prosim kompetentnych, dajte to do poriadku. Bud tam dajte maly odklik na cely obrazok, alebo urobte dost miesta, nech sa tam vojde cely. Hlavne nech to nie je take, ako teraz!

dakujem

PS aj ta vlajuca slovenska vlajka je otrasna. Vlajku kludne, aj na tom mieste, ale krajsiu, prosim!
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PavolR »

Ahoj, statistika boincstats pridalo do svojich grafickych statistik este %, a prave preto vznikol dost necitatelny obrazok. Ako som sa pozeral, ked nato kliknes, tak sa objavi statistika na samostanej strance ja je citatelna uplne perfektne. Vsetci co pocitame boinc, robime to dobrovolne. Niekedy toho casu moc nie je. Urcite, ked bude mat Mex cas tak to opravi. Doufam, ze Ti to ako odpoved staci.
PS. Co sa tyka zastavy je tam od zaciatku a nikomu to zatial nevadilo. Samozrejme, ze kazdy ma iny nazor. Aku zastavu by si doporucoval?
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Aglarond
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Feb 23, 2007 12:15 am

Príspevok od používateľa Aglarond »

Chapem, ze nie je cas, to dobre poznam :) Chcel som iba povedat, ze tie rozsirene statistiky tam su uz aspon mesiac a nic sa s tym nedeje. A tiez, ze to podla mna vyzera naozaj otrasne a nerobi to dobry dojem zo stranky, ani z nasho timu.

Co sa tyka vlajky, tak pred 5-10 rokmi sa podobne ikonky bezne pouzivali na strankach, ale dnes to vyzera ako cosi archaicke. Akoby to chcelo pripominat, ze dizajnu stranky sa uz naozaj dlhy cas nikto nevenoval. A to nerobi dobry dojem. Kludne nech je tam Slovenska vlajka, ale nech je pekna.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: opravte dizajn hlavnej stranky, kde su statistiky

Príspevok od používateľa MeX »

Aglarond napísal:Caute,
prosim ludi, co sa staraju o stranku, aby uz konecne opravili dizajn hlavnej stranky, nech nie su STATISTIKY tak debilne necitatelne. Keby tam bola mala ikonka na ktoru treba kliknut, tak nepoviem. Ale takto ako je to teraz, ze to vyzera, ze sa to skoro da aj citat, je to fakt sproste. Vyzera to neprofesionalne a naozaj otrasne. Velmi to kazi hned prvy dojem zo stranky a myslim, ze aj z timu Boinc.sk . Prosim kompetentnych, dajte to do poriadku. Bud tam dajte maly odklik na cely obrazok, alebo urobte dost miesta, nech sa tam vojde cely. Hlavne nech to nie je take, ako teraz!

dakujem

PS aj ta vlajuca slovenska vlajka je otrasna. Vlajku kludne, aj na tom mieste, ale krajsiu, prosim!
Ahoj. Co sa tyka toho obrazku: musel som s nim nieco spravit, ako bol doteraz, kedze tam pridali tie percenta. Zaroven som nechcel zmensovat ten vedlajsi stlpec atd. Teraz som to tak spravil. Vyzera to lepsie? Kazdopadne uz nechcem "investovat" do terajsieho webu, resp. co najmenej. Dufam, ze to stretka bude uz novy web a dalsie veci.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Vlajka

Príspevok od používateľa MeX »

Aglarond napísal:Co sa tyka vlajky, tak pred 5-10 rokmi sa podobne ikonky bezne pouzivali na strankach, ale dnes to vyzera ako cosi archaicke. Akoby to chcelo pripominat, ze dizajnu stranky sa uz naozaj dlhy cas nikto nevenoval. A to nerobi dobry dojem. Kludne nech je tam Slovenska vlajka, ale nech je pekna.
Nechapem, co sa Ti nepaci na vlajke :). Mas krajsiu? Posli. Tamta co je pouzita je najkrajsia (subjektivne) aku som vobec videl.
Aglarond
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Feb 23, 2007 12:15 am

Príspevok od používateľa Aglarond »

Ano, teraz to vyzera cele ovela lepsie. Dobra praca Mex! Aj ked asi naozaj treba celu stranku prerobit. Teraz je ovela vyraznejsie vidiet, ze stranka je iba takym slizom uprostred okna prehliadaca. Je to fajn robit stranku tak, aby ju ludia videli celu (na sirku) aj na obrazovke 800x600, ale neda sa pritom pouzivat zaroven 3 stlpce a velke pismo. Je mi ale jasne, ze tu iba kritizujem, hoci na pomoc si cas najst neviem. Tak uz radsej budem iba vdacny za to co je :) A naozaj vdaka vsetkym, co sa o stranku staraju.
Napísať odpoveď