Antimilniky

Diskusia k štatistikám, výkonnosti jednotlivých členov alebo miniteamov, podpisom (signatúram) atď.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Antimilniky

Príspevok od používateľa marpes »

Duro,
a nuti ta snad niekto k rataniu?
Ja som ta podpichol iba kvoli tomu, ze na odovodnenie si ochotny vyprodukovat rovnice a nerovnice,
do ktorych by si vsak este musel pridat niekolko parametrov, vyjadrujucich postoje, nalady, vztahy k projektom......
Ja tiez nejdem menit chodive grafiky aby som naratal viac. Pocitam na tom co mam k dispozicii.
Az nieco klakne, budem mat menej. a veru nikto ma neprinuti, aby som kupoval novy, pokial budem mat aspon jeden komp pre spojenie so svetom.
Iba ja sam, ak budem chciet a moct.
shafa
Príspevky: 391
Dátum registrácie: So Nov 08, 2008 1:11 am

Re: Antimilniky

Príspevok od používateľa shafa »

Je fakt, ze jak jsem mel doma jeste Barta 2600+, tak jsem se na pocitani E@H taky vykaslal. Nestalo to za to.
Nyncko mam 3jadro AMD 2500MHz @ 45W lousknutim prstu predelane na 4jadro @ 45W a to je dost jine kafe. Nejlepsi procak na svete - nic nezere, skoro zadarmo a pocita pekne rychle :D
Pri nizsim prikonu nez Bart2600+ mam cca 8x vetsi vypocetni vykon. No nekup to...
If someone asked me to choose between Metallica and Megadeth, I would say SLAYER...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Antimilniky

Príspevok od používateľa gabberattack »

A keby si obmedzil vyuzitie procesora na 50%, tak by to predsa chladic utiahol, nie?

Ozaj, nie je niekde dostupny instalacny rychlobalicek? Co mam doma poslednu verziu, tak je to este klient 5, co je uz dost stara verzia.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Antimilniky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Duro Kotulic Bunta napísal:
slavko.sk napísal:Duro a preco vlastne uz neratas??? :shock:
Ved som to tu prave popisal v tomto threade nizsie.. :)
1. v robote mi pri pustenom boinc huci na notasi ventilator a uz mi to vadi. Desktop nemam.
2. doma mam atom s pasivom, ktory boinc neuchladi a nechce sa mi ho vymienat za iny cooler pretoze hobby veci robim pre zabavu a nacerpanie energie, a momentalne vymena za iny pasiv by pre mna nebola zabava ale iba starost navyse, kedze energiu si cerpam citanim novych info a pripadne pisanim clankov, nie hranim sa s HW. Znizovat uz aj tak nizky vykon atomu - s nazorom ze lepsi maly ako ziaden prispevok sa v tomto pripade naozaj nestotoznujem (zmenil by som pristup iba vtedy, ak by si to povedala vacsina ludi, a namiesto maleho vykony by vobec neratali - v tom pripade by som ja ratat zacal. Lenze faktom je, ze drviva vacsina ludi tohto nazoru nie su).
3. kedze kedysi som popisal clanky na zaklade ktorych sa zapojili stovky ludi, nadalej sa vlastne takto nepriamo boincu prostrednictvom nich zucastnujem a moj prispevok teda ani teraz nie je nulovy, naopak, je stale vacsi ako keby som kedysi nenapisal ziaden clanok a pritom teraz ratal na turbo osemjadrovom prociku a styroch grafickych kartach.

je to subjektivne, kedze mam svoje vlastne vstupne veliciny, takze nikoho nepresviedcam ze sa ma takto spravat, je to len dovod mojho spravania.
Toto som chcel aby si to takto pekne zhrnul. Suhlasim s tebou vo vsetkych 3 bodoch obhajoby.
Napísať odpoveď