Vánoční turnaj CNT

Hľadanie mimozemských civilizácií

Moderátor: Moderátori

forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Vánoční turnaj CNT

Príspevok od používateľa forest »

Letošní vánoce pořádá náš tým turnaj na projektu Seti@home. Turnaje se mohou účastnit všichni DC počtáři bez ohledu na týmovou příslušnost. Stačí se pouze v čas přihlásit a pak už jen soutěžit v jednotlivých kategoriích.
Začátek turnaje je 25.12.2008 v 8h a předpokládaný konec 31.12.2008 ve 20h.
Veškeré podrobnosti, včetně postupu jak se přihlásit, naleznete na této stránce.
Jste srdečně zváni.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Vánoční turnaj CNT

Príspevok od používateľa Honza »

Díky za pozvání.

Popravdě jsem trochu zvažoval. Turnaj na PG skončil, PG jsem mezi projekty posunul na první místo (přes 5 mega), tak bych případně mohl na chvilku počítat jinde.
Určitě bych se nezůčastnil v kategorii "počítače", protože vypisovat detaily o kupříkladu 30-40 mašinách...by mě z toho na štědrý den jeblo.

Mám pochybnosti o projektu jako takovém, nicméně jsem již hodně dlouho nepočítal a takže nějaké komplikace kolem ukončování jednotek atp. se mě netýkají.
Rozkopírovat optimalizace by nějaké úsilí vyžadovalo.

No ještě to zvážím...
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Vánoční turnaj CNT

Príspevok od používateľa forest »

Osobně doufám, že až si přečteš informace o projektu na subdoméně Seti@home, že i ty si o něm trochu poopravíš mínění. Minimálně jsou tam odpovědi na několik let pokládané otázky a opravdu jsem se snažil pokrýt co nejširší záběr informací o projektu a jeho pozadí. Turnaj je prakticky takový bombónek, aby si každý čtenář mohl přímo projekt osahat, ale zároveň zábava pro všechny počtáře, aby nebyla nuda :D
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Vánoční turnaj CNT

Príspevok od používateľa Honza »

Informace na subdoméně si rád počtu - teď do konce roku by mělo být klidně.

Vánoční turnaj vynechám...alespoň nechám vyhrál někoho jiného :wink:
Napísať odpoveď