recent average kredit

Analýza, modelovanie a predpovedanie klimatických zmien na Zemi

Moderátor: Moderátori

mk01
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Sep 15, 2009 11:21 am

recent average kredit

Príspevok od používateľa mk01 »

neviete, co sa deje s climateprediction? pred mesiacom mi zacal klesat average credit, konkretne z viac ako 20.000 na 12.000 v mojom pripade a stale klesa.

kazda masina bezi stale s rovnakym nastavenim, kazde jadro ma co robit, spojenie s projektom je ok (kazdy klient komunikuje tak ako pred tym).

zalozka statistics vyzera u kazdej masiny uplne rovnako, priebeh priemeru (kazdeho) pc a aj uzivatela celkovo uzivatela je uplne rovnaky (aj s pripadnymi zakolisaniami - co mi pride podozrive).

celkovo to vyzera, akoby projekt zacal pridelovat x menej kreditov za rovnaky cas cpu, ako pred tym. tusite niekto?

mk
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: recent average kredit

Príspevok od používateľa marpes »

- neprideluje sa menej kreditov, len je v sucasnej dobe vacsi podiel projektu HADSM3 - Slab model, ktory sa pocita podla aplikacie asi rok starej. Kredit, pridelovany pre tieto jednotky je o poznanie nizsi ako pre HADAMP.
Teda nedeje sa nic zvlastne, s nizsim kreditom na jednotku sme pocitali dlhe roky. Ked sa pozries na stav projektu, v sucasnej dobe sa generuju hlavne jednotky HADSM3-Slab model, teda ich budeme dostavat stale castejsie, cim sa denny kredit znizi. Mne toto znizenie robi cca 5000.....
mk01
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Sep 15, 2009 11:21 am

Re: recent average kredit

Príspevok od používateľa mk01 »

dik za odpoved. ze klesame vsetci, som si akosi tiez vsimol.

mk
Napísať odpoveď