Stav projektu

Predpovedanie štruktúry bielkovín

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Stav projektu

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Projekt sa znova aktivoval, sice ma nejake problemy ale urcite ich coskoro vysieria a bude v plnej prevadzke.
Testuju sa jednak nove aplikacie pre tento projekt a aj nova verzia servra. WU su sporadicky a vyskytuju sa chyby vo funkcnosti ale pozitivne je ze po dlhej dobe sa projekt znova prebudil.
(Dal by som info aj na hlavnu stranku do News ale nemam tu po ruke login/heslo - dam vecer, mam to doma v PasswordSafe)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gabberattack »

Predictora som kedysi pocital, no hned ako som zistil, ze na tom zarabaju prachy, presiel som na Rosettu.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Príspevok od používateľa Palo M. »

gabberattack napísal:Predictora som kedysi pocital, no hned ako som zistil, ze na tom zarabaju prachy, presiel som na Rosettu.
Ja uplne tak isto... Ono sice kazdy projekt nejako "zaraba" (vselijake granty, pripadne dobrovolne prispevky od ludi cez net), ale je to vlastne prisun nutnych penazi pre to, aby projekty vobec mohli bezat.
Naproti tomu Predictor predava vysledky toho, na com sa podielaju tisice dobrovolnikov - mozno cast takto ziskanych penazi aj ide naspat do projektu, ale to uz my nevidime...

Ale co rozhodlo u mna: Vysledky prace na projekte nie su priamo konecnym vysledkom vyskumu, ale su pouzivane dalej - LENZE nie su k dispozicii volne kazdemu, ale len tym, co za ne zaplatia...
Trosku ma skrelo aj to, ze nie je graficky screensaver - niezeby som sa v screensaveri vyzival, ale dotvaralo to obraz o cieloch projektu: nie vysledky pre vsetkych, ani nie popularizacia vedy

Takze co sa tyka mojho podielu na "biologickych" projektoch, presiel som na Rosettu a WCG; Predictor u mna skoncil...

Ale zase niekto moze Predictora pocitat napriek tomu vsetkemu - predsa len je to nejaky vyvoj, dokonca nieco prakticky vyuzitelne (a moze mu byt napriklad nesympaticke SETI@home).
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Napísať odpoveď