Milniky

Diskusia k štatistikám, výkonnosti jednotlivých členov alebo miniteamov, podpisom (signatúram) atď.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Slavko super, gratulujem - pekny projekt na oslavu milionov.. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Honza »

Congrats slavko =D>

Toz u me - 100mega na PrimeGridu!
Tesi me, ze jsem >80mega udelal na CPUs, nez jsem zapojil GPU, takze minimalne 85% je na CPU. Pro dnesni rychlokvasky a par GPU uz to neni takovy problem, jako ve starych dobach CPU only.

Na PG mam 6x ruby badge (2mega LLR nebo 4mega Sieve/PSA) s vyhledem dalsich dvou sieves subprojektu. Pak asi zacnu rozsvecet gold LLR badges misto te sedive stribrne.
Bohuzel se mi nepodari promenit vsechny v nejvyssi ruby badge TPS a AP26 uz nebezi. Alespon mam vsechny badges nejake urovne, to take neni lehke.
Obrázok

No a celkove 300mega, ale to uz neni tak zajimave...
Naposledy upravil/-a Honza v Št Jan 13, 2011 9:26 pm, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Honza napísal:No a celkove 300mega, ale to uz neni tak zajimave...
:-D
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Wewe
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 28, 2010 3:38 pm
Bydlisko: Žilina (Banská Bystrica)

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Wewe »

ja vraj mám napísať, že mám celkovo pol melóna a za PG skoro 250k, tak to píšem :D až je mi to blbé, keď vidím, kto koľko máte :lol:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Palo M. »

Wewe napísal:ja vraj mám napísať, že mám celkovo pol melóna a za PG skoro 250k, tak to píšem :D až je mi to blbé, keď vidím, kto koľko máte :lol:
Uz davnejsie som tu spominal, ze kredity su demotivujuce pre novych ucastnikov, ked vidia kolko maju ostatni nahrabane za niekolko rokov... a tu to mame.

Pol melona je pritom uz celkom dost. Ked si pozries rebricek slovenskych timov, tak len 32 celych timov ma viac kreditov, ako ty sama (a to este par timov zlozis). =D>
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Honza »

Palo M. napísal:Uz davnejsie som tu spominal, ze kredity su demotivujuce pre novych ucastnikov, ked vidia kolko maju ostatni nahrabane za niekolko rokov... a tu to mame.
Nebo jak demotivující je pro old-timers, když několik let počítají na mnoha desítkách CPU jader a pak přijde nějaký zelenáč s jednou grafikou, která udělá práce za 100 CPUs.
Obojí je možné.

Wewe, každopádně k milníkům gratuluji.
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Blahozelam Wewe k pol melonu, Slavkovi k dvom a aj MarioMee k 5 milionom v E@H. =D>
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Honza napísal:
Palo M. napísal:Uz davnejsie som tu spominal, ze kredity su demotivujuce pre novych ucastnikov, ked vidia kolko maju ostatni nahrabane za niekolko rokov... a tu to mame.
Nebo jak demotivující je pro old-timers, když několik let počítají na mnoha desítkách CPU jader a pak přijde nějaký zelenáč s jednou grafikou, která udělá práce za 100 CPUs.
Obojí je možné.

Wewe, každopádně k milníkům gratuluji.
My hovor ... taham 11. rok. Par tisic WU pod S@H Classic a 8,426,915 kreditov pod BOINC.
Používateľov profilový obrázok
Wewe
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 28, 2010 3:38 pm
Bydlisko: Žilina (Banská Bystrica)

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Wewe »

Ďakujem vám a taktiež gratulujem :wink: demotivujúco to na mňa pôsobí len ak to sem mám postnúť, určite si nehovorím že sa mi to pri vás ani neoplatí počítať :D
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Kiwi »

Dnes som urobil 630 000 v PG. Zial Ukraina nas drvi, Portugalsko, Hungaria, to my sme menej vykonni ako oni ? :D

Poriadne pretaktovat tie panny nepretaktovane nVidiacke, GTX 570 da 650 000 per day, to je 238 melónov per year. :)

Takych 10 GPU v time, resp. na SVK a ideme dopredu.
Používateľov profilový obrázok
Wewe
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 28, 2010 3:38 pm
Bydlisko: Žilina (Banská Bystrica)

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Wewe »

Moja nepretaktovaná panna dá pekných... 9 000 za deň :lol: :lol:
Niekto mi mal poriadne porozprávať o boincu pred tým, ako som si kúpila toto mačiatko :D

/edit: 9 000 pri PG. ostatné projekty dajú tak 1-2k
Obrázok
_hive
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po Okt 11, 2010 1:00 am

Re: Milniky

Príspevok od používateľa _hive »

Ja suhlasim s Kiwi, zopar GPU plosne na SVK a hned by sme sa pohli...so smutkom pozeram na Country statistics :-\ dost nas toho predbieha.
Zajtra mi pridu komponenty na novy GPU box -> 1x 8800GTS 512 my vystava, tak pren robim miesto, pekne pojde do PG kde nVidie frcia krasne. [predpokladam ze spravi 100k denne]

Este keby tie ceny el. energie trocha padli :D
Obrázok
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa PavolR »

Vidim, ze sme skoncili u statistik. Myslim ze to nie je dolezite. Kazdy kto pocita, i ked 100 kreditov denne, je uspech, lebo pomaha v tej ci inej oblasti vede. Takze sa radujme z kazdeho kreditu. Mozno prave ten tvoj kredit, ktery si dostal za vypocet, pomohol vyriesit dolezity clanok, ktery este chybal. Na zaver mozem iba popriat vsetkym ktori pocitaju: mnoho dalsich uspesnych vypoctov. Mysli, ze prave ta tvoja jednotka je tak dolezita, i ked mas za to 1 kredit. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa Kiwi »

PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Milniky

Príspevok od používateľa PavolR »

Gratulujem :) =D> =D> =D> :-({|= :-({|= :-({|= \:D/ \:D/ \:D/
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď