Boinc stats

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

nazdar...
:!:
prosiim pomozte mi...
http://cz.boincstats.com/search/result.php
robil som si poriadok v projektoch, a teraz mi projekty rozhodilo este viac, a navyse som stratil nejakym zazrakom vyse 1000 kreditov... ak sa niekomu bude chciet, skuste mi to pozriet, ja som z toho uz uplne na nervy..
vo vsetkych projektoch mam tu istu narodnost, nick, heslo, e-mail aj team... tak neviem v com je problem
dik moc za hocijaku radu
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa marpes »

Ak si to zrovnal vo vsetkych prjektoch, musis pockat, az sa aktualizuju statistiky. Potom mozes robit zavery, pripadne patrat, kde je este problem.
Pokial su vsetky Tvoje projekty funkcne, po 24 hodinach by mali byt statistiky obnovene.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa forest »

Pokud se to nesrovná samo, koukni se na ty projekty, jaké na nich máš CPID. Pokud bude rozdílné (jako že zatím to vypadá že ano), samo se to v žádném případě nesrovná.
V takovém případě je nejlepší se na jednom z PC připojit do všech projektů do kterých jsi registrovaný a dát u nich ,,aktualizovat. Tím by se CPID mělo srovnat a tím pádem budeš zobrazován pod jedním účtem i ve hromadných statistikách. Některé údaje osobního účtu mohou být rozdílné projekt od projektu, ale musí být shodný CPID, protože podle toho se řadí právě souhrnné statistiky.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

s tymi projektami prave pracujem na jednom pc ich mam vsetky, na druhom pc mam iba seti
vsetko ide normalne, az na to ze v statistikach je to poriadne rozhadzane a neviem preco... :(
vid: http://cz.boincstats.com/search/result.php
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

http://cz.boincstats.com/bam/account.php?action=edit

mozno je chyba tu... preco sa mi neda zadat do uctu CPID?? je tam iba moznost obnovit...
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa Kiwi »

tie linky co davas nevidime, lebo k nim nemame prava, musis davat linky, ked nie si prihlaseny.
Neviem preco mas problem, vsade, vo vsetkych projektoch chod k jednemu uctu,
ten si vyber a tam zmen nick na ten isty. Ak sa nechces prihlasovat cez mail adresu + heslo,
tak si vygeneruj ku kazdemu projetku kluc. Ak si chces zjednotiti statistku a nejake
svoje podpisy napr. na http://boinc.mundayweb.com/one/index.php tam potrebujes
bud vyhladavanie podla nicku a/alebo podla account ID, ktore mas dole na stranke
ku kazdemu uctu v prislusnom projekte.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa gabberattack »

Kredity sa nestracaju. :-)

Vidim, ze si nacvaknuty ako mato205 pod troma uctami. Jeden je pre SETI. druhy pre SETI beta a treti pre vsetky ostatne projekty. Mas rozdielne cross project identifikatory. Uisti sa, ze emailove adresy su na SETI/SETI beta rovnake ako pre ostatne projekty. Dalsi problem je, ze mas vytvorene 2 ucty na SETI. Prvy bol vytvoreny 6 augusta 2007 kde mas aktualne 2306 kreditov a nie si clenom ziadnej skupiny. Na tomto ucte mas pripojenu AMD Sempron masinu. Tento ucet bol aktivny do vcera.

Druhy bol vytvoreny 25 novembra a pod nim uz si clenom BOINC.SK a navyse tento ucet je spojeny s Tvojimi ostatnymi uctami pre ine projekty. Nemas na nom zatial ziadne kredity. Na tromto projekte mas ako spominany Sempron, tak aj Core duo notebook. Vyzera to tak, ze tento ucet zacal byt aktivny vcera.

Ja som osobne nemal problemy s viacerymi uctami, ale pokial Ti to nepojde spravit a mozes ozeliet tych 2306 kreditov (co fakt nie je vela), pouzivaj tento novy ucet a nechaj povodny tak.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

problem ciastocne vyrieseny!

Príspevok od používateľa matob »

uz to ma tvar ako som si to predstavoval, ... problem je ten seti ucet de mam 2000 kreditov... neviem sa don prihlasit, da sa nejako vymazat inak? a ten seti-beta ani neviem ako vznikol, tak aj ten by som chcel vymazat... a uz nejdem otravovat.. diki :D
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa Kiwi »

Co to znamena, neviem s a don prihlasit ?
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

no myslim ze je to na iny mail ale niesom si isty na aky, alebo nejaky iny problem, s tym uctom vobec nejde hybat.. menil som meno, skupinu a vobec sa v boincu po aktualizacii nic nemenilo, ked ho necham tak po case sa vymaze, alebo sa do da nejako spravit?
ozaj a ako sa da prihlasit do toho seti-beta? este to potrebujem vymazat...
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ucet sa zmazat neda, da sa premenovat a zmenit email, aby nemal rovnake meno ako Tvoj aktualny ucet a neplietol sa k statistikam. Proste z neho urobis mrtvy ucet. Nemam skusenosti so spajanim jednotlivych uctov, na to nech odpovie niekto iny. Na ucet sa mozes dostat iba tak, ze vies email na ktory bol registrovany, inak to zial nejde. Pokial si clenom nejakej skupiny, zakladatel tej skupiny vie na aky email si zaregistrovany. Kedze si ale s tymi dvoma "zombie" uctami nebol clenom ziadnej skupiny, jedina sanca je spomenut si na email. Skus pohladat na vsetkych Tvojich uctoch, ci nemas niekde email od seti@home, kde Ta vitaju v projekte. Pokial si ho nezmazal, tak to je moznost ako to zistit. Ja sam mam asi 10 emailov, na niektore uz vobec neviem heslo, takze viem, aka je to neprijemnost.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

no... blizim sa k cielu... seti beta som spravil.. a zistil som aj mail toho problemoveho seti uctu... lenze co sa nestalo, prihlasil som sa a vypisalo ze "database error" je to iba nieco docasne alebo je ten ucet "prec"? skusal som sa donho dostat aj cez cpid, ktore som vycital z boincstatsu... no lenze ako inac vypisalo mi ze account s takym cpid neexistuje... asi ho necham tak... on sa asi casom nezmaze vsak?
Obrázok
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa PavolR »

Tu je prehlad, ake mas projekty a ake CPID. http://www.boincsynergy.com/stats/index ... earchteam=

Inak CPID a account key su dve rozdielne veci. CPID mas u vsetkych projektoch rovnake, (ked mas rovnaky email, a meno) Account key Ti posielaju na email ku kazdemu projektu zvlast. Ale o tom sa tu uz myslim pisalo. Prajem prijemne pocitanie .
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

...hej no trochu som si to poplietol... 8-[ #-o
no ale necham ten jeden ucet tak, s tym uz aj tak nic nespravim...
diki za ochotu vsetkym, ktorí mi napisali...
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Boinc stats

Príspevok od používateľa matob »

nazdar....
stal sa zázrak, dostal som sa do problemoveho seti profilu... no lenze co teraz, mailova adresa sa zmenit na tu istu neda, lebo vypise ze ucet na ten mail uz existuje, takze ako spojim tie dva projekty do seba?
teraz mi rata seti, tak nechcem experimentovat, no prve co ma napadlo by bolo: odpojit sucasny seti, pripojit ten stary s kreditmi-aby sa urovnalo cpid, odpojit, pripojit naspet novy... teoreticky by to mohlo ist nie? len ma teraz napada ze ten stary profil tam aj tak ostane navyse nie? no hlavne mi ide o tie kredity, ale bol by som rad keby som mal iba jeden profil a tam vsetko poporiadku...
diki
Obrázok
Napísať odpoveď