Medzitimova spolupraca (flame)

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:
gabberattack napísal:Dufam, ze sa tato diskusia zmeni na nieco produktivnejsie ako len dalsi pokus foresta rozbit boinc.sk. :shock:
Tady není co rozbíjet a ani jsem se o to nikde a už vůbec né v tomto threadu nesnažil. Nestačím se divit, jaká averze může být v některých lidech.

Zase klidně usněte, nic nedělejte a bude vám dobře. Téma mezitýmové spolupráce na článcích pro podporu BOINC projektů se přesunulo k nám, kde snad nebude tak opovrhováno.
=D>
Zas nic ine ako zahmlievanie ... ziadne konkretne veci.
ikvar
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 10:21 am

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa ikvar »

Odporúčam vytvorit špeciálnu ANTI FOREST diskusiu a svoju už dosť otrepanú osobnú nevraživosť riešit tam [-o< [-o< [-o<
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Kiwi »

Vsak sa hovori, ze kde sa dvaja biju, treti vitazi, ale pri "bitke"
timov Boinc to az tak neplati, lebo konecnym dosledkom je aj
tak viac vypoctov. Len keby ta bitka nebola, ale vsetci na svete
by sme sa spojili a mali sa radi, slo by vsetko rychlejsie, efektivnejsie,
lenze ludia maju take mozgy, ake sa nam vyvinuli a mnohi zdravi si
myslia, ze su zdravi, ale z pohladu inych to tak nemusi vyzerat,
lebo akekolvek nepriatelstvo je typicke, len pre ludi, ktori nemaju
pokrokove zmyslanie, ake mali napr. Jezis, J. Bruno, Lenon, Jan Pavol II.,
a dalsi, ktori vedeli podat ruku aj svojim vrahom. :)
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Kiwi »

Tak uz mam klavesnicu, sice lacnu, ale dufam, ze sa na nej bude dat pisat rychlo
aj s diakritikou, ked bude skoro monitor ( aj s mojou spoluucastou ), tak vyviniem
maximalnu snahu a pouzijem vsetky dostupne pramene a moje vedomosti v oblasti
astronomie, aby som co najskor vyprodukoval co najkvalitnejsi clanok o Cosmology
a o Science behind v tomto dost vedecky narocnom projekte. Pozrel som si uz
predbezne nejake pramene, z ktorych potencialne budem cerpat. Vsetko zalezi
len od mojej schopnosti citat a sustredit sa, lebo napisanie kvalitneho clanku,
z hladiska vedeckeho, popularneho, stylistiky, bez pouzita cechizmov a amerikanizmov,
s istou davkou atraktivity pre siroke masy aj vedecku sferu, vyzaduje maximalny
stabilny mentalny vykon radovo v dnoch. Plus aby bol atraktivny aj vizualne,
treba zvolit pri zverejneni vhodny font, obrazky, zalomenie a poriesit
aj pripadne problemy s copyrightom. Verim vsak, ze vsetko klapne, ze mi neodide,
procesor, doska ci disk alebo usb kluc resp. DVD mechanika a zaloha. :)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa gabberattack »

kiwi - neber to ako povinnost, ale ako moznost. Nemyslim, ze kreativite mozes rozkazat. :-) Preto je lepsie neviazat sa terminmi, ale radsej kvalitou a tym, comu sa vravi spokojnost s vysledkom. My Ti s tym pomozeme ako sa len bude dat.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Merlin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 3:14 pm

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Merlin »

gabberattack napísal:kiwi - neber to ako povinnost, ale ako moznost. Nemyslim, ze kreativite mozes rozkazat. :-) Preto je lepsie neviazat sa terminmi, ale radsej kvalitou a tym, comu sa vravi spokojnost s vysledkom. My Ti s tym pomozeme ako sa len bude dat.
@Kiwi: doufám, že v brzké době s novým monitorem to půjde samo. :wink:
Informace bokem : já už jsem článek o Cosmology dokončil - neuvěřitelné se stalo skutečností, a spolupráce členů z různých českých týmů vyplodila výsledek. Dokonce v relativně krátkém čase. Mohu Ti dát k dispozici svou pracovní verzi a nebo pomoci jinak dle potřeby - samozřejmě, v případě zájmu. Stále mne totiž drží myšlenka na možnou vzájemnou výměnu článků mezi týmy - podle modelu já napíši o tom, a ty o tom a vzájemně si poskytneme výsledek. Ono totiž těch ochotných věnovat svůj čas, a současně schopných lidiček zas tak moc není. Ale je to jen podnět k zamyšlení... 8-[ Takže Kiwi, budeš-li o spolupráci stát, jsem Ti k dispozici :wink:
SPACE FAMILY
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

Ono nejde ani tak jen o přístup Kiwiho, ale o výroky jiných členů boinc.sk kteří zde byli radikálně proti jakékoliv spolupráci na pracovní, mezitýmové a mezinárodní úrovni a kteří tu myšlenku chtěli zašlapat do země. Naštěstí u nás jsou asi lidé více rozumní a chápu že když do toho dá každý čas co má, tak hotové dílo je otázkou několika dní a né měsíců.
Článek o Cosmology vznikl v podstatě za týden a je připraven na webu k vydání.

Ta nabídka našeho realizačního týmu jak psal merlin stále platí, ovšem pokud všichni neposloucháte jen to co zde píše slavko za nesmysli, když už tedy žádného toho vedoucího nemáte jak jste tvrdili. Jen dodám že náš realizační tým spolu komunikuje ve skryté sekci fóra CNT a nikdo s tím problém nemá.

Vím že nejsem členem vašeho týmu, ale nikde v pravidlech tohoto fóra jsem nenašel, že sem mohou psát jen členové boinc.sk, nebo http://www.boinc.sk.cz :lol:
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:Ono nejde ani tak jen o přístup Kiwiho, ale o výroky jiných členů boinc.sk kteří zde byli radikálně proti jakékoliv spolupráci na pracovní, mezitýmové a mezinárodní úrovni a kteří tu myšlenku chtěli zašlapat do země. Naštěstí u nás jsou asi lidé více rozumní a chápu že když do toho dá každý čas co má, tak hotové dílo je otázkou několika dní a né měsíců.
Článek o Cosmology vznikl v podstatě za týden a je připraven na webu k vydání.

Ta nabídka našeho realizačního týmu jak psal merlin stále platí, ovšem pokud všichni neposloucháte jen to co zde píše slavko za nesmysli, když už tedy žádného toho vedoucího nemáte jak jste tvrdili. Jen dodám že náš realizační tým spolu komunikuje ve skryté sekci fóra CNT a nikdo s tím problém nemá.

Vím že nejsem členem vašeho týmu, ale nikde v pravidlech tohoto fóra jsem nenašel, že sem mohou psát jen členové boinc.sk, nebo http://www.boinc.sk.cz :lol:
Co tu zas mutis vodu? Prestan klamat prosim ta. Si obycajny luhar.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa MeX »

Forest myslim ze uplne zbytocne priostrujes situaciu. Na jednej strane kritizujes inych a na druhej strane robis uplne to iste. Svojimi vyrokmi nikomu ani nicomu nepomozes, rovnako ani sebe nie..
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa gabberattack »

MeX napísal:Forest myslim ze uplne zbytocne priostrujes situaciu. Na jednej strane kritizujes inych a na druhej strane robis uplne to iste. Svojimi vyrokmi nikomu ani nicomu nepomozes, rovnako ani sebe nie..
Ja uz na jeho kecy ani reagovat nebudem, nema to cenu. Asi je to najlepsie, co sa da spravit.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa PavolR »

ObrázokObrázokObrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa MeX »

Este pre tych, ktori sa divia nad tym linkom vo Forestovom prispevku: namiesto boinc.sk je mozne ako subdomenu zadat cokolvek a dana stranka sa zobrazi takze sa nejedna o nieco proti/pre BOINC.SK :).
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:Jen dodám že náš realizační tým spolu komunikuje ve skryté sekci fóra CNT
Ja zas len dodam ze zrejme ma realizacny tim dovod komunikovat v skrytej sekcii ... osobne by som sa za to hambil a nie sa tym chvalil. Nech si kazdy urobi svoj nazor ...
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

slavko.sk napísal:
forest napísal:Ono nejde ani tak jen o přístup Kiwiho, ale o výroky jiných členů boinc.sk kteří zde byli radikálně proti jakékoliv spolupráci na pracovní, mezitýmové a mezinárodní úrovni a kteří tu myšlenku chtěli zašlapat do země. Naštěstí u nás jsou asi lidé více rozumní a chápu že když do toho dá každý čas co má, tak hotové dílo je otázkou několika dní a né měsíců.
Článek o Cosmology vznikl v podstatě za týden a je připraven na webu k vydání.

Ta nabídka našeho realizačního týmu jak psal merlin stále platí, ovšem pokud všichni neposloucháte jen to co zde píše slavko za nesmysli, když už tedy žádného toho vedoucího nemáte jak jste tvrdili. Jen dodám že náš realizační tým spolu komunikuje ve skryté sekci fóra CNT a nikdo s tím problém nemá.

Vím že nejsem členem vašeho týmu, ale nikde v pravidlech tohoto fóra jsem nenašel, že sem mohou psát jen členové boinc.sk, nebo http://www.boinc.sk.cz :lol:
Co tu zas mutis vodu? Prestan klamat prosim ta. Si obycajny luhar.
Můžeš mně vysvětlit v čem lžu? To by myslím bylo docela užitěčné vědět, já ti na druhou stranu můžu vypsat hned několik lží které jsi o mně zde prezentoval, i když možná jen jsi líný si zjistit jaká je pravda a považuješ za ni něco co ti někdo řekl u pivka.
Trochu se prober chlape, nejsi tu sám.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:
slavko.sk napísal:
forest napísal:Ono nejde ani tak jen o přístup Kiwiho, ale o výroky jiných členů boinc.sk kteří zde byli radikálně proti jakékoliv spolupráci na pracovní, mezitýmové a mezinárodní úrovni a kteří tu myšlenku chtěli zašlapat do země. Naštěstí u nás jsou asi lidé více rozumní a chápu že když do toho dá každý čas co má, tak hotové dílo je otázkou několika dní a né měsíců.
Článek o Cosmology vznikl v podstatě za týden a je připraven na webu k vydání.

Ta nabídka našeho realizačního týmu jak psal merlin stále platí, ovšem pokud všichni neposloucháte jen to co zde píše slavko za nesmysli, když už tedy žádného toho vedoucího nemáte jak jste tvrdili. Jen dodám že náš realizační tým spolu komunikuje ve skryté sekci fóra CNT a nikdo s tím problém nemá.

Vím že nejsem členem vašeho týmu, ale nikde v pravidlech tohoto fóra jsem nenašel, že sem mohou psát jen členové boinc.sk, nebo http://www.boinc.sk.cz :lol:
Co tu zas mutis vodu? Prestan klamat prosim ta. Si obycajny luhar.
Můžeš mně vysvětlit v čem lžu? To by myslím bylo docela užitěčné vědět, já ti na druhou stranu můžu vypsat hned několik lží které jsi o mně zde prezentoval, i když možná jen jsi líný si zjistit jaká je pravda a považuješ za ni něco co ti někdo řekl u pivka.
Trochu se prober chlape, nejsi tu sám.
=D>
Zamknuté