Medzitimova spolupraca (flame)

V tomto fóre sa preberajú aktuálne témy ohľadom tímu, samotného webu, propagácie a ďaľšieho rozširovania tímu
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

MeX napísal:
Merlin napísal:@KIWI : ... no a to se snažím docílit. Rád se připojím do možné spolupráce - můžeme se dohodnout, o čem je třeba napsat, rozebereme si témata a výájemně si naše výtvory vyměníme. ...
Takto nejak si predstavujem konstruktivnu debatu. Bez invektiv a zbytocnych hadok o tom kto je aky neviem co, bez zbytocneho podsuvania vlastneho ega, bez nutnosti reagovat na utocny prispevok obranou atd.

Myslim si, ze naozaj nie je nutne pisat 2x, 3x o tom istom to iste, naopak, spolupracou je mozne vytvorit naozaj kvalitny obsah. Na druhej strane roznorodost clankov, pretoze nikto nenapise presne to iste ako niekto dalsi, by mohla byt tiez pozitivna. Je to na uvazenie. Jedinou otazkou zostava ta forma a prakticka stranka spoluprace, na ktoru mame mierne odlisne pohlady, no nie nejak diametralne rozne, takze toto za prekazku v spolupraci nepovazujem.
Moj jediny problem je skryta diskusia, dokazem prehltnut vsetko ostatne a dat na ortiel vedy. Akoze pohoda.
Kiwi nam snad uz o tyzden pomoze tak ako by chcel, snad to s displayom dopadne vsetko dobre - zajtra poslem vsetkym SS s presnym infom.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Uplne suhlasim s Merlinovym postojom a nazormi - a som rad, ze niekto kto je ochotny, schopny (clanok o cosmology je naozaj pekne napisany) a niekto kto ma na to cas, ma takyto slobodny a nezistny nazor. Povazujem to za obohatenie boinc komunity v ceskoslovensku, a dufam, ze ta to Merlin neopusti. :-) Klast prospech boinc vyssie ako team pripadne osobne ambicie - to v cechach naozaj chybalo...

Konecne otvoreny nazor a postoj ktory na prve miesto kladie boinc a jeho prospech. Takto som si kedysi predstavoval spolupracu medzi tymami (ked som pisal pre boinc.cz aj boinc.sk ci inych webov a do CZ a SK casopisov).

Ad skryta diskusia - podka mna nie je ziaden dovod na zriadenie niecoho takeho - ako pisal Honza a Merlin, staci ak bude read only pre neclenov editorskeho teamu. Skryta diskusia ma az prilis zavana hierarchizovanim a kastami, a nie sme predsa v Indii.

Kiwi - mas pravdu, ze pisat podobny zakladny clanok o comosology by bolo trosku zbytocne, ale myslim, ze z tychto oblasti existuje velmi vela zaujimavych tem, ktore sa daju spracovat do clanku (nemusi byt ani veli dlhy), takze tu je vela priestoru aj na spolupracu s Merlinom...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

slavko.sk napísal: Ten clovek je klamar a zlodej - ukradol niekolko timov pod BOINC-om a to je neodskriepitelny fakt.
Nu a to je právě ta lež kterou nechápu proč šíříš všude kolem sebe a jsi na mě nesmyslně asi kvůli tomu i naštavej.
Nikdy jsem nic neukradl a v tom si prosím udělaj pořádek hlavně u sebe.
Správu týmu CNT na několika projektech mně předal dejvidek když se rozhodl založit si své boinc.cz. Prostě mně ty přístupy poslal s tím že s CNT končí. I to tenkrát napsal v sekci pro radu že správu předal. To že jsem měl k té správě přístup už 3/4 roku předtím a nijak jsem to nezneužil to asi nevíš. Taky asi nevíš že ji dejvidek po cca 2 měsících převedl na svůj správcovský účet který proto založil a tím opět ten přístup odřízl jak mně tak Honzovi, to asi taky nevíš. Pak ji předal při založení boinc.cz mně, to jsou prostě fakta.
To jak vůbec CNT vzniklo dle toho co jsi psal před pár měsíci taky nevíš, takže si prosím doplň a klidně i ověř všechny tyhle informace a pak někoho suď, ale nelži o podobných informacích když jsi u toho nebyl a víš jen to co ti někdo asi zkresleně kuse řekl když byl naštvanej.

Myslel jsem si že tohle už se nikde přetřásat nebude a že je v tom jasno. Kvůli tomu jsem i před více než rokem popsal celou historii našeho týmu a doplnil do toho článku připomínky které k němu byly. Nechtěl jsem to a nechci to nijak sáhodlouze ani dál rozebírat, ale také se nenachám veřejně pomlouvat a osočovat z něčeho co jsem neudělal, to se na mě nezlobte.

Prosím nepiš zase jen že mlžím bez jakéhokoliv vyjádření, protože tak už jsi mně zde odsekl několikrát když ti došly argumenty a jen to vypovídá o tom že nechceš přiznat že pro své názory nemáš jediné opodstatnění a jde ti jen o to někoho veřejně zhodit.

Stačí říct sory, nevěděl jsem vše jak to bylo a uděláme za vším tlustou čáru. Rád spolupracuji se všemi lidmi co pro DC komunitu něco dělají a tu tvou nevraživost vůči mě beru od začátku jen jako nedorozumění, protože jsem ti nikdy nic neudělal a ani s tebou nemluvil, takže klidně můžeme začít do nuly a normálně spolupracovat jako lidé na společném zájmu a tím je doufám pro nás všechny propagace a osvěta DC projektů.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

Merlin napísal:@KIWI : ... no a to se snažím docílit. Rád se připojím do možné spolupráce - můžeme se dohodnout, o čem je třeba napsat, rozebereme si témata a výájemně si naše výtvory vyměníme. U toho se dá také docela dobře pobavit ( když jsem vylil kafe do klávesnice.... #-o ), ale jestli máme pro možnost pro DC něco udělat, proč se nespojit do skupiny nějakého většího realizačního týmu. Je jedno na jakém webu - já jsem pro každou srandu a neřeším žádnou týmovou bariéru. A myslím, že se mnou dnes souhlasí více lidí. Jedno téma, na které bych se chtěl vrhnout, je ucelený přehled DC projektů dle jejich HW nároků, k tomu něco o vlivu OC na výpočty, přehled doporučených sestav ( vždyť i poznatky posbírané během našeho turnaje OC Quadů lze zužitkovat ), prostě více přiblížit co se vlastně v kompu děje na tom kterém projektu, respektive s instalovaným BM vůbec. Možná by se podařilo přesvědčit i pár skalních IT odpůrců.. :mrgreen: . A Foresta už bych nechal být...
A thread pro práci na článcích nemusí být skrytý - jen s omezeným přístupem editace.
Na druhou stranu, nechci se podbízet. To v žádném případě. #-o
Je to v podstatě napsané to co je od začátku myšlenkou založení té pracovní skupiny, díky merlinovi že tu myšlenku nese dál.

Co moc nechápu je, proč by ta debata měla být k náhledu ostatním. Myslím si že takhle lidé kteří na dané věci pracují nejsou ve stresu, můžou si tam psát co potřebují k danému tématu které zpracovávají, občas třeba šlápnou vedle či vyslovit nějaký zcestný názor bez veřejné ostudy, no prostě soukromé pracovní prostředí. Zkusilo se to, fungovalo to, nikdo z účastníků si na to nestěžoval. Proč by si měli lidé číst neúplná díla s chybami, proč by se měli koukat jak to bude vypadat na webu než to bude skutečně vydané atd....

Otázkou by mělo být, co vlastě ta veřejná prezentace těchto příprav komu přinese. Kdo se chce přidat může, téma které se bude zpracovávat je oznámeno veřejně předem a přihlásit se může kdokoliv. S hotovým dílem jsou seznámeni všichni kdo chtějí a mohou to poté připomínkovat po vydání, to přeci není problém.

S veřejné prezentace postupu a dílků které se skládají mám obavu ze zavalování mailama a SZ s připomínkami různých lidí na stejnou chybu, s vnášení dalších a dalších návrhů, dodatků, nepřesností atd... To celé tu práci může jen zbrzdit, protože někdo na to bude odpovídat, hledat zda už se to neopravilo než si to přečetl atd.

Nu prostě si myslím že to zda ta debata bude veřejná by si měli zvolit hlavně lidi kteří v pracovní skupině jsou, jestli chtějí aby vše bylo veřejné, protože je to bude omezovat v práci.

to Honza
Myslím že nebyl záměr tě nějak vyřazovat z okruhu spolupracovníků. Přístup do té sekce předpokládám máš, jestli to tedy Kyong nastavil správně a pokud né, stačilo se ozvat. Korektury byly poslány napřed jardoviM a následně Durovi. Dostali jsme je hned zpět a tak nebylo nutné hledat jiného člověka na tyhle věci. Vím že to merlin posílal ještě Hadrovi, ale ten to tak rychle asi neměl, nebo nevím, prostě na korekce tohoto konkrétního díly bylo lidí dost a udělali ji prakticky hned.
Naposledy upravil/-a forest v Po Feb 04, 2008 9:03 am, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:
slavko.sk napísal: Ten clovek je klamar a zlodej - ukradol niekolko timov pod BOINC-om a to je neodskriepitelny fakt.
Nu a to je právě ta lež kterou nechápu proč šíříš všude kolem sebe a jsi na mě nesmyslně asi kvůli tomu i naštavej.
Nikdy jsem nic neukradl a v tom si prosím udělaj pořádek hlavně u sebe.
Správu týmu CNT na několika projektech mně předal dejvidek když se rozhodl založit si své boinc.cz. Prostě mně ty přístupy poslal s tím že s CNT končí. I to tenkrát napsal v sekci pro radu že správu předal. To že jsem měl k té správě přístup už 3/4 roku předtím a nijak jsem to nezneužil to asi nevíš. Taky asi nevíš že ji dejvidek po cca 2 měsících převedl na svůj správcovský účet který proto založil a tím opět ten přístup odřízl jak mně tak Honzovi, to asi taky nevíš. Pak ji předal při založení boinc.cz mně, to jsou prostě fakta.
To jak vůbec CNT vzniklo dle toho co jsi psal před pár měsíci taky nevíš, takže si prosím doplň a klidně i ověř všechny tyhle informace a pak někoho suď, ale nelži o podobných informacích když jsi u toho nebyl a víš jen to co ti někdo asi zkresleně kuse řekl když byl naštvanej.

Myslel jsem si že tohle už se nikde přetřásat nebude a že je v tom jasno. Kvůli tomu jsem i před více než rokem popsal celou historii našeho týmu a doplnil do toho článku připomínky které k němu byly. Nechtěl jsem to a nechci to nijak sáhodlouze ani dál rozebírat, ale také se nenachám veřejně pomlouvat a osočovat z něčeho co jsem neudělal, to se na mě nezlobte.

Prosím nepiš zase jen že mlžím bez jakéhokoliv vyjádření, protože tak už jsi mně zde odsekl několikrát když ti došly argumenty a jen to vypovídá o tom že nechceš přiznat že pro své názory nemáš jediné opodstatnění a jde ti jen o to někoho veřejně zhodit.

Stačí říct sory, nevěděl jsem vše jak to bylo a uděláme za vším tlustou čáru. Rád spolupracuji se všemi lidmi co pro DC komunitu něco dělají a tu tvou nevraživost vůči mě beru od začátku jen jako nedorozumění, protože jsem ti nikdy nic neudělal a ani s tebou nemluvil, takže klidně můžeme začít do nuly a normálně spolupracovat jako lidé na společném zájmu a tím je doufám pro nás všechny propagace a osvěta DC projektů.
off-topic
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

slavko.sk napísal:
forest napísal:
slavko.sk napísal: Ten clovek je klamar a zlodej - ukradol niekolko timov pod BOINC-om a to je neodskriepitelny fakt.
Nu a to je právě ta lež kterou nechápu proč šíříš všude kolem sebe a jsi na mě nesmyslně asi kvůli tomu i naštavej.
Nikdy jsem nic neukradl a v tom si prosím udělaj pořádek hlavně u sebe.
Správu týmu CNT na několika projektech mně předal dejvidek když se rozhodl založit si své boinc.cz. Prostě mně ty přístupy poslal s tím že s CNT končí. I to tenkrát napsal v sekci pro radu že správu předal. To že jsem měl k té správě přístup už 3/4 roku předtím a nijak jsem to nezneužil to asi nevíš. Taky asi nevíš že ji dejvidek po cca 2 měsících převedl na svůj správcovský účet který proto založil a tím opět ten přístup odřízl jak mně tak Honzovi, to asi taky nevíš. Pak ji předal při založení boinc.cz mně, to jsou prostě fakta.
To jak vůbec CNT vzniklo dle toho co jsi psal před pár měsíci taky nevíš, takže si prosím doplň a klidně i ověř všechny tyhle informace a pak někoho suď, ale nelži o podobných informacích když jsi u toho nebyl a víš jen to co ti někdo asi zkresleně kuse řekl když byl naštvanej.

Myslel jsem si že tohle už se nikde přetřásat nebude a že je v tom jasno. Kvůli tomu jsem i před více než rokem popsal celou historii našeho týmu a doplnil do toho článku připomínky které k němu byly. Nechtěl jsem to a nechci to nijak sáhodlouze ani dál rozebírat, ale také se nenachám veřejně pomlouvat a osočovat z něčeho co jsem neudělal, to se na mě nezlobte.

Prosím nepiš zase jen že mlžím bez jakéhokoliv vyjádření, protože tak už jsi mně zde odsekl několikrát když ti došly argumenty a jen to vypovídá o tom že nechceš přiznat že pro své názory nemáš jediné opodstatnění a jde ti jen o to někoho veřejně zhodit.

Stačí říct sory, nevěděl jsem vše jak to bylo a uděláme za vším tlustou čáru. Rád spolupracuji se všemi lidmi co pro DC komunitu něco dělají a tu tvou nevraživost vůči mě beru od začátku jen jako nedorozumění, protože jsem ti nikdy nic neudělal a ani s tebou nemluvil, takže klidně můžeme začít do nuly a normálně spolupracovat jako lidé na společném zájmu a tím je doufám pro nás všechny propagace a osvěta DC projektů.
off-topic
Nu tak na to odpověz jinde, rád si tu odpověď přečtu a neschovávaj to za to že to není k tématu, kde jsi to celé sám vybalil. To je fakt ubohé a svědčí to jen o jednom, že své tvrzení nemáš nijak podložené a že nehodláš ani řešit zda je to vůbec pravda co prezentuješ a jak někoho pomlouváš.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Honza »

Foreste, ja to neberu jako zamer me vyrazovat a necitim se z toho nejak spatne. Proste to beru tak, ze se to tak sebehlo. Proste asi nekdo nekde zapomnel kliknout, to se stava. Clanek je to dobry, to uz jsem psal a to je na tom to dulezite.
Ozvat se slo dost tezko - prave proto, ze diskuse byla skryta, takze jsem ani nevedel, ze se neco pece pod poklickou.
Proc delat diskusi read-only jsem uz psal, stejne tak jako merlin ci Duro. Ale netrvam na tom - jenom upozornuji na vyhody a nevyhody. Nemam smysl z toho delal divadlo jako "o tajne ci verejne volbe prezidenta".

Nevim, co mel na mysli slavko tim, pokud te oznacil za lhare. Ja si nemyslim, ze by jsi byl lhar - jsi majetnicky, nacionalista a leccos, ale lhar sotva.
Z te historie zustava par paradoxu. Ze jsme ti s dejvem poslali hesla s ocekavanim reciprocitniho pocinani podle nazoru vetsiny...no proste se stalo - respektive nestalo a hesla ti zustala.
Ale jednim paradoxem pro mne zustava situace, proti ktere jsi tolik bojoval: aby nikdo nemel plnou moc nad tymem, nedrzel sam hesla a domenu (a tim ostatni v sachu). Proste to, proti cemu jsi bojoval - ohanel se pravniky, financni sankci, ucetnictvim, smlouvama, trezory, zaveti a nevim cim - kam se to posunulo? To byla a je vec verejneho slibu, kterou muze kdykoli kdokoli znovu a znovu vytahovat. Slib a jeho nenaplneni neni to same, co krive tvrzeni, ale neni to od sebe daleko. Snad toto mohl slavko mit na mysli, ale to by se mel vyjadrit sam, nez pouze nadhazovat ruzna nelichotiva oznaceni, protoze to take neni korektni.

Nejsem si jist, co s touto diskusi, nebot polovina prispevku je o anti-tymove strategii, antagonii a dalsich "anti" :(
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Honza napísal:Foreste, ja to neberu jako zamer me vyrazovat a necitim se z toho nejak spatne. Proste to beru tak, ze se to tak sebehlo. Proste asi nekdo nekde zapomnel kliknout, to se stava. Clanek je to dobry, to uz jsem psal a to je na tom to dulezite.
Ozvat se slo dost tezko - prave proto, ze diskuse byla skryta, takze jsem ani nevedel, ze se neco pece pod poklickou.
Proc delat diskusi read-only jsem uz psal, stejne tak jako merlin ci Duro. Ale netrvam na tom - jenom upozornuji na vyhody a nevyhody. Nemam smysl z toho delal divadlo jako "o tajne ci verejne volbe prezidenta".

Nevim, co mel na mysli slavko tim, pokud te oznacil za lhare. Ja si nemyslim, ze by jsi byl lhar - jsi majetnicky, nacionalista a leccos, ale lhar sotva.
Z te historie zustava par paradoxu. Ze jsme ti s dejvem poslali hesla s ocekavanim reciprocitniho pocinani podle nazoru vetsiny...no proste se stalo - respektive nestalo a hesla ti zustala.
Ale jednim paradoxem pro mne zustava situace, proti ktere jsi tolik bojoval: aby nikdo nemel plnou moc nad tymem, nedrzel sam hesla a domenu (a tim ostatni v sachu). Proste to, proti cemu jsi bojoval - ohanel se pravniky, financni sankci, ucetnictvim, smlouvama, trezory, zaveti a nevim cim - kam se to posunulo? To byla a je vec verejneho slibu, kterou muze kdykoli kdokoli znovu a znovu vytahovat. Slib a jeho nenaplneni neni to same, co krive tvrzeni, ale neni to od sebe daleko. Snad toto mohl slavko mit na mysli, ale to by se mel vyjadrit sam, nez pouze nadhazovat ruzna nelichotiva oznaceni, protoze to take neni korektni.

Nejsem si jist, co s touto diskusi, nebot polovina prispevku je o anti-tymove strategii, antagonii a dalsich "anti" :(
Vratim sa len k tvojej posledneju vete - nema to nic s timovou strategiou.

Tym padom tuto debatu s forestom povazujem za bezpredmetnu a ukoncenu.

Z moci mojej malickosti preto prosim vratit sa k teme timova strategia kde sme zacali aby nemuseli prispevky koncit v smetnom kosi.
Hadra
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Feb 04, 2008 12:22 pm

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa Hadra »

Velmi pozorně jsem přečetl celé téma. Není třeba hned košem se ohánět. Přišel jsem to zde tedy trochu "vyvážit" to anti ..."konkrétními kroky".
Energii budu věnovat opravdu jinde, zde málo přispívat...o to doufám jednoznačněji bude pochopeno moje gesto.
Teamová strategie je taková, že po dobu soutěže Quad, o které jste možná slyšeli jedu za SK. Toť vše. Mějte se fajn.

Hadra
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

Honza napísal: Ale jednim paradoxem pro mne zustava situace, proti ktere jsi tolik bojoval: aby nikdo nemel plnou moc nad tymem, nedrzel sam hesla a domenu (a tim ostatni v sachu). Proste to, proti cemu jsi bojoval - ohanel se pravniky, financni sankci, ucetnictvim, smlouvama, trezory, zaveti a nevim cim - kam se to posunulo? To byla a je vec verejneho slibu, kterou muze kdykoli kdokoli znovu a znovu vytahovat. Slib a jeho nenaplneni neni to same, co krive tvrzeni, ale neni to od sebe daleko. Snad toto mohl slavko mit na mysli, ale to by se mel vyjadrit sam, nez pouze nadhazovat ruzna nelichotiva oznaceni, protoze to take neni korektni.
Díky Honzo za tvé vyjádření. Tohle zůstalo opravdu otevřené a chtěl bych to probrat s lidmi kteří přijdou na sraz v Ostravě. V podstatě bylo třeba nějaký čas počkat, aby se celá ta situace uklidnila a vše se zase vrátilo do starých kolejí a tým se opět rozjel bez dlouhodobých bouří které byly na novém webu, s novým fórem atd... Také bylo třeba najít vhodné kandidáty mezi lidmi kteří od té doby jsou v týmu a na fóru aktivní. Myslím že je nyní ten pravý čas tu správu konečně opět sdílet jak jsem i slibil že tomu tak bude, či spíše konečně ji sdílet, protože k úplnému sdílení nikdy nedošlo a jde nejen o správu, ale i doménu, web a náklady na ten celý provoz. Je zde několik otázek které je třeba vyřešit, ale jak říkám, bude to lepší alespoň s některými členy týmu probrat osobně, či si sedneme na pár hodin k nějakému Chatu, to už je jedno.

Pokud se chce slavko nějak dále vyjádřit k těm svým nepodloženým urážkám, nechť založí nové téma. Klidně to tam můžeme dál probrat aby v tom on i jiní kdo stále nevědí co se přesně dělo pochopili. Nerad bych aby zde dál panovala zcela zbytečná nevraživost, jde nám přece o tu stejnou věc, i když kopeme každý za svůj tým.

Ještě Honzo k tomu so jsi psal o té tajné sekci. V otevřeném fóru se probralo na čem budeme makat a kdo na tom bude makat. Pak se to přesunulo do skryté sekce kde se na tom makalo a pak se ve veřejné oznámilo ukončení díla a kde se na to lidi mohou kouknout.
Kdokoliv se mohl ozvat že chce mít do skryté sekce taky přistup, nebo se přidat k pracovní skupině, ale nikdo takový se nenašel, ani ty. MOžná jde jen o nějakou muchu při prvním díle, příště to dopilujeme.
Naposledy upravil/-a forest v Po Feb 04, 2008 2:17 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:
Honza napísal: Ale jednim paradoxem pro mne zustava situace, proti ktere jsi tolik bojoval: aby nikdo nemel plnou moc nad tymem, nedrzel sam hesla a domenu (a tim ostatni v sachu). Proste to, proti cemu jsi bojoval - ohanel se pravniky, financni sankci, ucetnictvim, smlouvama, trezory, zaveti a nevim cim - kam se to posunulo? To byla a je vec verejneho slibu, kterou muze kdykoli kdokoli znovu a znovu vytahovat. Slib a jeho nenaplneni neni to same, co krive tvrzeni, ale neni to od sebe daleko. Snad toto mohl slavko mit na mysli, ale to by se mel vyjadrit sam, nez pouze nadhazovat ruzna nelichotiva oznaceni, protoze to take neni korektni.
Díky Honzo za tvé vyjádření. Tohle zůstalo opravdu otevřené a chtěl bych to probrat s lidmi kteří přijdou na sraz v Ostravě. V podstatě bylo třeba nějaký čas počkat, aby se celá ta situace uklidnila a vše se zase vrátilo do starých kolejí a tým se opět rozjel bez dlouhodobých bouří které byly na novém webu, s novým fórem atd... Také bylo třeba najít vhodné kandidáty mezi lidmi kteří od té doby jsou v týmu a na fóru aktivní. Myslím že je nyní ten pravý čas tu správu konečně opět sdílet jak jsem i slibil že tomu tak bude, či spíše konečně ji sdílet, protože k úplnému sdílení nikdy nedošlo a jde nejen o správu, ale i doménu, web a náklady na ten celý provoz. Je zde několik otázek které je třeba vyřešit, ale jak říkám, bude to lepší alespoň s některými členy týmu probrat osobně, či se sedneme na pár hodin k nějakému Chatu, to už je jedno.

Pokud se chce slavko nějak dále vyjádřit k těm svým nepodloženým urážkám, nechť založí nové téma. Klidně to tam můžeme dál probrat aby v tom on i jiní kdo stále nevědí co se přesně dělo pochopili. Nerad bych dál aby zde panovala nevraživost, jde nám přece o tu stejnou věc, i když kopeme každý za svůj tým.

Ještě Honzo k tomu so jsi psal o té tajné sekci. V otevřeném fóru se probralo na čem budeme makat a kdo na tom bude makat. Pak se to přesunulo do skryté sekce kde se na tom makalo a pak se ve veřejné oznámilo ukončení díla a kde se na to lidi mohou kouknout.
Kdokoliv se mohl ozvat že chce mít do skryté sekce taky přistup, nebo se přidat k pracovní skupině, ale nikdo takový se nenašel, ani ty. MOžná jde jen o nějakou muchu při prvním díle, příště to dopilujeme.
Prosim ta uz tu neries tieto veci, nema to s timovou strategiou nic spolocne.
Posledne upozornenie.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Medzitimova spolupraca (flame)

Príspevok od používateľa MeX »

Povodna tema bola rozdelena, prispevky offtopic boli presunute do tejto temy.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa forest »

Nu tak se vyjádři tady slavko.sk. Když už to bylo rozděleno, tak výmluva OT už není na místě.
Myslím že to vyjádření by se opravdu hodilo po tom všem co jsi zde na mou adresu předváděl, jestli tedy máš alespoň špetku nějaké cti.

Konkrétní otázky:

1. V čem jsem kdy lhal?
2. Co jsem kdy ukradl?
3. Co jsem udělal konkrétně tobě, že jsi mě zde několikrát takto veřejně urážel?

Můžeme to v klidu probrat, rozebrat a pak už snad bude klid, protože si osobně myslím že jde jen o nedorozumění ze špatné informovanosti.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Medzitimova spolupraca (flame)

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ja som sa uz vyjadril.
Nemam potrebu to s tebou riesit lebo zas budes vsetko len prekrucat na svoju stranu a nikam to nebude viest tak ako stale s tebou.
@MeX mozes tuto temu kludne zamknut.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Tímová stratégia - áno, či nie

Príspevok od používateľa PavolR »

Hadra napísal:Velmi pozorně jsem přečetl celé téma. Není třeba hned košem se ohánět. Přišel jsem to zde tedy trochu "vyvážit" to anti ..."konkrétními kroky".
Energii budu věnovat opravdu jinde, zde málo přispívat...o to doufám jednoznačněji bude pochopeno moje gesto.
Teamová strategie je taková, že po dobu soutěže Quad, o které jste možná slyšeli jedu za SK. Toť vše. Mějte se fajn.

Hadra
Hadro, drzime palce :)))
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Zamknuté