WTC, 9/11

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

verí niekto v oficiálnu verziu?
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ja nie. Teda nie ze by som si myslel ze je to uplne inak. Ale mnohe veci co som cital a videl velmi spochybnuju oficialnu verziu. Hlavne Pentagon ... lietadlo, ak to bol ten typ co sa uvadza, je ovela vacsie ako skoda na budove. Teda sirsie. Ziadne zbytky z neho. Sice kabina a kridla su skrupinova konstrukcia (nieco o lietadlach viem ako byvaly modelar) ale motory su velmi pocitve a kvalitne zliatiny ktore vyzdrzia jedna velmi vysoke teploty ale aj fyzicke namahanie, otazky JET motora su okolo 50-60 tisic/min ak sa nemylim a to je bezny stav, nie full vykon. Volnobeh je okolo 10-20 tisic, ak si dobre pamatam co mi hovoril otec ktory bol prof. vojak na Sliaci.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

Väčšinou do býva tak, že konšpiračná teória je ľahko spochybniteľná a často smiešna a nemysliteľná.
V tomto prípade je takáto oficiálna verzia.
Ešte by som chcel vedieť dôvod, prečo sa toto všetko udialo.
...
a potom... ako vie rozčúliť človeka takýto článok... :evil:
... potešia aspon komentáre k článku... na tie som takmer až hrdý :D
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ja tiez neverim oficialnej verzii. Ale konspiratori v tejto udalosti tiez spominaju kadeco, zadrapuju uplne do vsetkych detailov a potom aj tie konspiracne teorie su smiesne.

Body, kde oficialna teoria ma brutalne trhliny:
  • Pentagon, ako spominal slavko. K tomu aj to zvlastne zabavenie vsetkych videomaterialov v okoli s naslednym zverejnenim jedineho snimku vybuchu bez lietadla.
  • Pad budovy WTC7 (pozor, samotne dvojicky boli WTC1 a WTC2).
  • Podozrivo malo trosiek z lietadla vo Philadelphii.
Tieto veci neboli oficialnou teoriou rozumne vysvetlene. Preto je cela oficialna teroria nedoveryhodna, kedze nevieme, ake dalsie klamstva tam su. Pre mna su to zavazne veci - klamstvo a nie omyl.

Pre kompletnost este body, kde sa konspiratori pohybuju na tenkom lade:
  • Pad WTC1 a WTC2, teorie o zaminovani budovy, rozne vyhlasenia odbornikov-statikov.
  • Vypovede svedkov ktori videli raketu pri Pentagone, pripadne sa podielali na odstranovani nasledkov a nieco videli, neskor ich od prac odstavili.
  • Velmi zvlastna poistna zmluva budovy (a dvojite vyplatenie poistneho).
  • Varovanie "pre Zidov", aby necestovali lietadlami a aby nesli do prace do WTC...
  • Vselijake vyhlasenia o tajnych dialkovo riadenych lietadlach a zamene lietadiel za letu (ze do budov narazili atrapy bez ludi).
  • Dalsie neoveritelne detaily, ktore mozu byt cele vymyslene: ako napriklad, zaznam hovoru, ked niekto telefonoval z lietadla co neskor spadlo vo Philadelphii a predstavil sa do telefonu vlastnej matke priezviskom.
Mozno niektore z tychto veci su tiez pravdive, ale kedze je to neoveritelne, neda sa to vyhlasovat za dokazy. Zase tajna sluzba nie su totalni blbci a vedia nechat zmiznut nezelane dokazy, takze to nie je nic cudne.
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa slavko.sk »

V kazdom pripade telefonovanie z lietadla za normalnych okolnosti je podla mna nerealne a to z tychto dovodov:
- lietadlo sice nie je faradayova klietka, ale velmi ucinne tieni elmag ziarenie znutra vona a naopak, okrem toho vznikaju brutalne interferencie
- BTS (GSM vysielace) maju smerove anteny, velmi malo vyzaruju hore a dole a vsetko sa snazia ladovat do sirky ... lebo ved pokryvaju plochu.
- bezna BTS ma dosah par km do sirky a len radovo metre, mozno stovky do vysky
Z vyssie uvedeneho mi to pripade nerealne.
Je pravda ze z lietadla na letisku sa da volat, to som skusal ale za letu som to neskusal (je to zakazane).
Prave som si precital jeden dokument: NEDA sa za letu telefonovat, v sucastnosti uz sa to riesi na v lietadle musi byt BTS a cez satelity sa to potom spojim z pozemnou sietov. Vlastne v lietadle bude nieco ako roaming a specialny provider.
Tu je o tom super clanok.
Takze vybavene, nemohol nikto volat z lietadla z mobilu.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

Ktoré dokumenty sú podľa vás najlepšie?
ja som za Loose Change a Zeitgeist
Obrázok
ikvar
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 10:21 am

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa ikvar »

Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa Honza »

Nechci doporučovat další a další materiály. Sám jsem jich viděl hodně a spíše mi přijdou užitečné ty, které poukazují na zjevné slabiny oficiálních verzí, nežspekulace o tom, jak to vlastně bylo.

Nicméně jednu věc bych rád poznamenal. A sice bych rád zmínil úlohu internetu, který zde sehrál důležitou roli. Různé weby a videa totiž umožňují lidem zprostředkovat i jiný než oficiální názor. Tam, kde tv znatelně selhává, posloužilo jiné médium.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

Ze by sa niečo začalo konečne diať ?

Viete čo ma na tomto najviac štve? Keď si zoberiete napríklad takú Markízu... o čom sú vlastne
tie správy?
na prvom mieste sú vraždy, nasledujú rôzne kauzy a podvody, politika-kde sa zvyčajne nič podstatné
nerieši...

Na tomto sa dá pekne vidieť, ako sú svetové médiá prepojené.. čo zverejnia spravodajské agentúry,
to je pokladané za pravdu.. a vysiela sa to v každej domácnosti.. teda už stačí len kontrolovať
tieto a máte kompletnú kontrolu nad tým, čo si ľudia myslia.
Lebo kým nepovie večer Durianová, že dvojicky boli úmyselne zničené (americkou vládou), nik
sa tomu nevenuje a platí oficiálna verzia. A život pokračuje dalej...

Zase na druhej strane, v dokumentoch o 9/11 ako napr. Zeitgeist alebo Loose change sú ukážky
reakcii reportérov, nechcem klamat (bbc, cnn.. neviem..) ale proste hovorili to, čo si mysleli, a čo
videli: "vyzera to ako jedna z tých riadených demolícii" , "počuli sme výbuchy" atd atd..
Ale info tieto druhu niesú oficiálnou verziou, a teda nedostali sa ďalej.

Na druhej strane, ľudia, ktorým aspon trochu nie sú veci ukradnuté, už väčšinou vedia, že niečo
tu nieje v poriadku.. ale tak ci tak, pokial sa veci nezačnú hýbať na "oficiálnej" úrovni, veľa s
tým nenarobíme... :?
Obrázok
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa Honza »

matob napísal:Ze by sa niečo začalo konečne diať ?
Zde je dulezita otazka motivace.
Chtele se senatorka zviditelnit? Chce poskodit republikany reprezentovane bushikem?
Tak jako tak, kdyby to bylo v CZ, tak se nic nestane, protoze se kazdy "politik" bude bat pred volbama cokoli zasadniho udelat a budou svorne strkat hlavy do pisku. Jak to bude ve statech nevim, natolik tam situaci neznam, abych odhadoval.

Ohledne te televize je snadne reseni - na cernou kroniku se vecer nedivat.
Misto toho casto chodim cvicit ven - ostatnim doma blika telka, ja si naopak cistim hlavu venku pri zapadu slunce. Telka mi neschazi. A kdyz mi nekdo zacne o necem v telce vypravet, mohu se na to divat z nadhledem...
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

Tento článok s topicom na prvý pohľad nesúvisí, ale prečítajte si ešte raz poslednú vetu....
Obrázok
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa Honza »

To je známá věc - zkrácení plavebních cest, samozřejmě ropa a pokud si dobře pamatuji, naleziště diamantů...
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa matob »

Už by sa to mohlo pohnúť...
Obrázok
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: WTC, 9/11

Príspevok od používateľa Honza »

Link jsem ještě nečetl, ale nevěřím, že by se něco významnějšího stalo.
Amíci teď mají jiné starosti a když prošli ty lži při znovuvolbě křováka, kdy byla dobrá doba s tím něco udělat, tak se stejně nic nestalo.
Skorem se obávám, že jak roky přibývají, tak to vyšumí...a jedna velká lež zůstane menší lží.
Napísať odpoveď