United boinc

Novinky na platforme BOINC

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

United boinc

Príspevok od používateľa matob »

Obrázok
peeticek
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Pi Mar 09, 2007 12:51 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: United boinc

Príspevok od používateľa peeticek »

zaujimavy web, dik za tipa..

paci sa mi tato iniciativa:

http://www.unitedboinc.com/en/news/1-la ... parliament

Kedze je technika kupovana z nasich dani a zakonodarci maju hajit hlavne zaujmy svojich volicov-obcanov, tiez by som uvital, keby stana sprava, nemocnice, skoly a vsetko mozne co je statne bolo sucastou BOINCu. Je jasne, ze vyvstava x dalsich problemov (spolahlivost techniky, bezpecnost, zvysene naklady) a otazok, ale tie su na to aby sa riesili a hladala cesta..
Spaval by som kludnejsi - fakt! :)

p.
PeeT
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: United boinc

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Akonahle niekto vycisli zvysenie spotreby elektriny tak ta bublina prasken a bude to este negativna reklama na BOINC.
Ludia stale nechapu ze je to DOB-RO-VOL-NE a montovat do toho stranu a vladu nema vyznam.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: United boinc

Príspevok od používateľa Kiwi »

Lenze elektrina sa musi na spocitanie vynalozit, tak, ci tak, musia sa nakupit kompy, musia sa zaplatit ludia, ktori
to budu managovat, spravovat, atd. To su obrovske sumy penazi, vieme ako to chodi.
Ak je nejaky framework, kde poviem, chcem to a to, do tolko a tolko dni, tak mi to vypoti, ci je to
mozne, s akou chybovostou, akou casovou redundaciou a vtedy sa rozhodnem, ci to skusim
alebo vsetko kupim na kluc za velke prachy, ktore lezia investovane v kompoch dobrovolnikov.
Napísať odpoveď