Boli nájdené 3 zhody
- Ut Apr 24, 2007 6:46 pm
- Fórum: BOINC Manager a iný sofware
- Téma: problem s pokracovanim v rozpracovanych ulohach
- Odpovedí: 6
- Zobrazení: 9891
- Ut Apr 24, 2007 5:57 pm
- Fórum: BOINC Manager a iný sofware
- Téma: problem s pokracovanim v rozpracovanych ulohach
- Odpovedí: 6
- Zobrazení: 9891
- Ut Apr 24, 2007 4:29 pm
- Fórum: BOINC Manager a iný sofware
- Téma: problem s pokracovanim v rozpracovanych ulohach
- Odpovedí: 6
- Zobrazení: 9891
problem s pokracovanim v rozpracovanych ulohach
ahoj vsetci.....
projekt boinc ma dost zaujal a tak som sa rozhodol don zapojit... ale ulohy ktore mi chodia, maju cas dokoncenia na mojom PC asi tak 9 hodin, a ja nemam moznost mat tak dlho zapnuty pocitac.... samozrejme, je tam moznost pauznutia a prave v tom je moj problem.... ked ulohu ...
projekt boinc ma dost zaujal a tak som sa rozhodol don zapojit... ale ulohy ktore mi chodia, maju cas dokoncenia na mojom PC asi tak 9 hodin, a ja nemam moznost mat tak dlho zapnuty pocitac.... samozrejme, je tam moznost pauznutia a prave v tom je moj problem.... ked ulohu ...