Agud offtopic

Tu nájdete informácie od administrátorov a moderátorov fóra a webu BOINC.SK, ktoré Vám môžu byť užitočné

Moderátor: Moderátori

Zamknuté

Presunut vsetky prispevky a zalozene temy uzivatela aguda do kosa ako offtopic?

Hlasovanie ukončené Po Júl 22, 2013 11:07 pm

Ano a zaroven ban
3
50%
Ano ale nie ban
3
50%
Nie
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 6

Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Agud offtopic

Príspevok od používateľa MeX »

Prosim o vyjadrenie na nasledovnu otazku. Dakujem.
agud
Príspevky: 0
Dátum registrácie: Po Jún 24, 2013 4:38 pm

Re: Agud offtopic

Príspevok od používateľa agud »

MeX – môžeš uviesť, ktorí bod z podmienok tohto fóra som porušil?
Podľa zoznamu tém, som si myslel, že tu diskutujú iba odborníci, ale asi som sa mýlil, lebo odborníci by dokázali odpovedať na moje príspevky, aby som si mohol poopraviť názor na jednotlivé vedecké teórie.
Myslíš, že premiestňovaním, prípadne vymazávaním mojich diskusných príspevkov niekoho presvedčíš o správnosti vedeckých teórií?
Takéto praktiky používali komunisti z príspevkami nepohodlných novinárov. Vidím, že na tomto fóre vládne totalita naďalej.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Agud offtopic

Príspevok od používateľa MeX »

Tvoje prispevky Agud su mimo temy alebo uplne mimo temy, uplne nelogicke a (alebo) uplne absurdne. NIeco ine je vecna diskusia a argumentacia a nieco ine je taranie dve na tri. To, ze som Tvoje prispevky presunul a nezmazal je preto aby si kazdy mohol spravit nazor sam, ci presun Tvojich prispevkov bol alebo nebol opravneny. Ak by tu bola totalita Tvoje prispevky by som zmazal bez nahrady a Tebe dal ban bez varovania. Bud budu Tvoje buduce prispevky v ramci jednotlivych tem k veci a budu mat hlavu a patu alebo nerad ale budem nuteny obmedzit Tvoj pristup na toto forum. Dakujem za pochopenie.
Zamknuté