Ako začať cvičiť doma bez fitness pomôcok?

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Slai1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Jan 05, 2018 11:02 am

Ako začať cvičiť doma bez fitness pomôcok?

Príspevokod užívateľa Slai1 » Pi Nov 02, 2018 9:52 pm

Ako začať cvičiť doma bez fitness pomôcok?

Ked dievča skončí školu a začne pracovať, skončí aj cvičenie, ktoré mala pravidelne aspoň dvakrát do týždňa na telesnej výchove. Svaly začínajú ochabovať a hoci mladé dievča alebo žena nepriberie, jej postava nevyzerá najpríťažlivejšie. Ako si teda udržiavať postavu a ako začať cvičiť doma bez fitness pomôcok sa dozviete ďalej v článku. Dievčatá i vydaté ženy, ktoré ešte nemajú deti, by mali preto pravidelne chodiť cvičiť. Tie, ktoré sa nemôžu venovať spomínaným športom a vydaté ženy s malými deťmi by mali aspoň doma cvičiť rôzne cviky na podporu svalstva a kondície.
Cvičenie pre ženy a dievčatá na doma pre udržanie kondície?
Obrázok

Predstávíme Vám jednoduché cvičenie, ktoré zvládne takmer každá. Cvičenie pre ženy a dievčatá na doma nevyžaduje žiadne špeciálne pomôcky. Jediné čo musíte investovať je Váš voľný čas. Výsledok sa však určite dostaví už po pár dňoch.

Sadnite si na dlážku, nohy skrčte v kolenách tak, aby sa chodidlá nôh dotýkali. Ruky vystrite do výšky ramien, hlavu aj trup vzpriamte. Vystrite rýchlo nohy a opäť ich skrčte. Opakujte tento svik dvanásťkrát.
Postavte sa do stoja rozkročného a zdvihnite ruky, nadýchnite sa. Švihom sa predkloňte a dva-trikrát sa dotknite dlaňami dlážky, vydýchnite. cvičenie pre ženy a dievčatá
Ľahnite si na dlážku. Ruky vystrite do výšky ramien. Ľavú nohu vystrite a zdvihnite asi 10 cm nad dlážku, pravú nohu skrčte. Driekom nepohybujte, a dolnou časťou tela a nohami balansujte z ľava do prava. Cvičte desať až šestnásťkrát a potom opačne.
Postavte sa do stoja rozkročného, pravú ruku zdvihnite hore, ľavú spustite tesne vedľa tela. Dvakrát švihnite ľavou rukou a driekom doľava, nadýchnite sa pritom, vráťte sa do pôvodnej polohy a vydýchnite. Cvik zopakujte na druhú stranu. Svičte šestnásťkrát.
Postavte sa rovno, jednu ruku vystrite pred seba, druhú za seba. Pohojdávajte sa v kolenách a striedavo švihajte rukami dopredu. Tento cvik cvičte doma dvadsaťkrát.

Návrat na "Ostatné, nehodiace sa inde"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní