Hľadám vhodný projekt

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Vyborne, tesim sa ze tema loga znova ozila. Super!
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Príspevok od používateľa miloso »

je pekné že sa každý teší z diskusie, ale ak ste si nevšimli sú tu len dva návrhy: môj a gabberattackov takže ostatný činte sa nech je tu zdravá konkurencia, alebo apoň kritizujte tie dva návrhy. keď už nič tak sa vyjadrite či sa vám viac pozdáva obrázkove alebo viac schématické, aby sa vedelo kam sa treba uberať
Obrázok Obrázok
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PavolR »

Tie Vase loga ma docela zaujali, skuste este niekto vymysliet banner o rozmeru 400 x 20, nieco ako mam v podpise :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gabberattack »

PavolR napísal:Tie Vase loga ma docela zaujali, skuste este niekto vymysliet banner o rozmeru 400 x 20, nieco ako mam v podpise :D
Heh. Prave som sa chcel pustit do miniaturizacie mojho loga, no uplne sa mi zrutil moj OSX aj so vsetkymi programami. Nechapem ako moze instalacia Div X kodeku rozbit cely system. WTF !!! :evil:
miloso napísal:je pekné že sa každý teší z diskusie, ale ak ste si nevšimli sú tu len dva návrhy: môj a gabberattackov takže ostatný činte sa nech je tu zdravá konkurencia, alebo apoň kritizujte tie dva návrhy. keď už nič tak sa vyjadrite či sa vám viac pozdáva obrázkove alebo viac schématické, aby sa vedelo kam sa treba uberať
Tak tak, dajte dalsie navrhy, ja len co rozchodim OSX a Gimpa, tak dam dalsiu upravenu beta verziu mojho loga. Az bude navrhov viac - pocitam tak aspon 5, mozeme zriadit osobitny thread s hlasovanim. Treba vsak mat viac ako 2 varianty. Prosim vsetkych, ktori maju aspon trosku volna a kreativity, aby skusili nieco stvorit. Navrhy mozeme pripadne aj skombinovat a zobrat idey z viacerych navrhov a vytvorit tak logo, ktore by sa pacilo nam vsetkym. Keep the panic! ;-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Príspevok od používateľa miloso »

PavolR napísal:Tie Vase loga ma docela zaujali, skuste este niekto vymysliet banner o rozmeru 400 x 20, nieco ako mam v podpise :D
taký som urobil, pozri nižše
Obrázok Obrázok
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PavolR »

miloso napísal:taký som urobil, pozri nižše
Ahoj, mozes poslat odkaz, nejako to nemozem naist. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď