Videa z odvratenej strany mesiaca - mimozemska kozmicka lod?

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Videa z odvratenej strany mesiaca - mimozemska kozmicka lod?

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Nech kazdy posudi sam:
http://www.youtube.com/watch?v=_He2EGu7pKk
http://www.youtube.com/watch?v=rc7mkHtuLOs
Ide o videa (je ich na youtube viac) ktorej zverejnil WILLIAM RUTLEDG - udajny clan posadky Apollo 20 - o ktorej sa pochybuje ci sa uskustocnila alebo nie, udajne to bol tajny projekt.
Tu je s nim rozhovor:
http://www.angelismarriti.it/ANGELISMAR ... tledge.htm
Nazor nech si kazdy urobi sam.
S
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Príspevok od používateľa Palo M. »

IMHO hoax...
Vsetko zalozeme na 2 snimkoch Mesiaca - pri tom istom uhle svetla a hre tienov. Vzdy si pri takych fotkach spomeniem na "tvar" a "pyramidy" na Marse, ktore tak vyzeraju iba pri istom uhle dopadu svetla.
Ale inak cele je to vysoko nepravdepodobne:
- Zabery su jasna fuserina. Ci skor nejasna... Ale ved filmove dokazy o ufonoch su vzdy rozmazane...
- Chlapik zije v totalnom utajeni, v Rwande :o
- Preco by Americania prizyvali Rusov? :roll: Aha, namocil ich do toho, aby sa nikto nepytal, preco na zaberov ruskych sond nic take nevidiet.
- Ako sa dostal k tym materialom... LOL
- To "Mesto" ma fakt dorazilo... To skratka autor prehnal, ako aj cely ten rozhovor o Mone Lize :lol:
- A okrem toho, Americania na Mesiaci predsa nikdy neboli :D

Mali to radsej predat do Hollywoodu, mohol by z toho byt pekny film...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Honza »

Palo M. napísal:A okrem toho, Americania na Mesiaci predsa nikdy neboli :D
To je prave zajimavy moment: jeden nazorovy proud tvrdi, ze na Mesici amici nebyli, druhy ze tam byli vicekrat a tajne a nasli vice veci, nez o kterych informovali.
Pokud budeme brat, ze pravda je nekde uprostred, tak by paradoxne platila oficialni verze - par pristani, odebrani par sutraku a utrum.

Stari toho vraku lodi je dosti prehnane. Pravdepodobnost, ze z neho neco po te dobe zustane a netrefi jej zadny impakt je...no asi HODNE mala.
Snad trochu zajimave je vysvetleni Williama proc to utajeni vlastne. Ze to neni otazka psychologicka, ale ekonomicka (viz konec toho interview).

Doufam, ze uz dneska delaj interview s EBE i pomoci infravize, cimz se vylouci moznost loutkohry :lol:
Nebo ze by v tom udelalo poradek SETI? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Slavko, zaujimavu temu si nadhodil. :-) Skoda ze nemam cas sa vyjadrit podrobnejsie, ale aspon strucne..:

so zaujmom som si prezrel videa. Space ship je velmi dobre spracovana, autor si dal naozaj zalezat. Bohuzial, ked si clovek pozrie to "City", hned vytriezvie - vyzera to ako z filmov z 50tych rokov ked davali do pozadia malby, ala Karel Zeman. Skoda, mohol to byt presvedcivy hoax...

Honzo, kratery na tej kozmickej lodi su, aj vek cca 1,5 mld rokov je primerany - netreba zabudat, ze navacsie bombardovanie prebehlo na pociatku slnecnej sustavy a potom este cca 700 milionov rokov po vzniku, a odvtedy je dostatocny "klud", takez tych par kraterov na lodi kludne zodpoveda tomu, co ju mohlo zasiahnut za posklednych 1,5 mld rokov.

Co sa tyka ekonomickeho dovodu utajenia - prave na tom som sa asi najviac zasmial, a z celeho rozhovoru mi to pripadalo najdetinskejsie a najlajdackejsie. Ekonomicky dovod v takej forme ako ho uviedol je totiz naivny a neexistujuci - zlato je sice naozaj produkt explozie supernovy, avsak bohuzial kedze Zem je vo vnutornom pase planet, ma velku hustotu a nadpriemerny vyskyt vsetkych tazkych prvkov (od zeleza pocinajuc, zlatom pokracujuc a uranom konciac). Nikde inde v slnecnej sustave nenajdete vyznamne vyssiu koncentraciu zlata ako na Zemi a v blizkom okoli. Jedine co mohol mat na mysli, je pas asteroidov - ano, tie mozu obsahovat podobne (alebo vdaka malej gravitacii a tym padom neexistujucej gravitacnej selekcii prvkov, kde najtazsie prvky klesaju blizsie k jadru telesa) alebo o nieco vyssie percento zlata. Ale - to ma byt dovod na zatajovanie predpotopnych ET na Mesiaci? KEDY bude ekonomicke lietat na asteroidy a tazit z nich zlato tak, aby bolo lacnejsie ako pozemske, kedze jeho koncentracia nebude nijak zavratna?
Zlato jednoducho absolutne nie je tak bezny prvok vo vesmire ako sa snazi argumentovat ten clovek. Jeho percento je podobne mizive ako na Zemi - a to, ze ho supernova vyrobi pri explozii kvintiliony ton je sice pravda, ale je to podobne hlupy argument ako to, ze Slnko obsahuje este omnoho viac kyslika ako zlata a napriek tomu sa tam akosi neda dychat... :-)

K tym NASA fotkam s retusom - zaujimave, velmi lahko (ale casovo narocne) sa to da overit s uplne novym archivom NASA, ktory pred par tyzdnami uvolnili pre verejnost a ktory je zdigitalizovanym archivom fotografii z vyprav Apollo.

Mimochodom, pozreli ste si inu fotku tej istej oblasti kde ma byt "space ship", ale pri inom sklone osvetelenia? Nemam teraz uz bohuzial linku, ale ak trosku pohladate, najdete ju tiez - urobilo ju Apollo 15, a vidiet, ze sa jedna o obycajny opticky klam podobne ako v pripade Marsovskej tvare - tak ako napisal Palo M. :-)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Zerkof12
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:51 am
Bydlisko: Senec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Zerkof12 »

Strasne davno som tu nebol...
Som rad ze sa objavil ja Duro...

K tym foto, resp. video na Youtube : niektore su pomenovane ako Apollo 15 ci 17, ale vacsinou sa jedna o zabery z Apollo 20 a tu je hacik : Apollo 20 totiz neexistuje :lol:

Posla mna je to tiez hlupost, ale skoda mohli by sme "konecne" nieco objavit ... :lol:
Tri veci si neviem zapamatat: mena, cisla a to tretie uz neviem co...
Napísať odpoveď