Lost - Nezvestní

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa slavko.sk »

To netusim, ja to pozeram vacsinou offline v pohodli domova alebo v iPhone na zachode ;)
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa gabberattack »

slavko.sk napísal:To netusim, ja to pozeram vacsinou offline v pohodli domova alebo v iPhone na zachode ;)
Vidim, ze Ti netrvalo dlho objavit najvacsiu vyhodu iphonu. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa slavko.sk »

gabberattack napísal:
slavko.sk napísal:To netusim, ja to pozeram vacsinou offline v pohodli domova alebo v iPhone na zachode ;)
Vidim, ze Ti netrvalo dlho objavit najvacsiu vyhodu iphonu. :-)
No pre mna ma naozaj siroke vyuzitie. Od brovsovania, mailovania cez pozeranie filmov az ok RDP, SSH a este je aj funny.
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ja este dost vyuzivam google maps v kombinacii s lokalizaciou polohy, hlavne ked nieco hladam - autoservis, restauraciu, benzinku, postu. Ako je to u nas ? Je tam nejaka databaza a ukazuje to najblizsie miesta k Tvojej aktualnej polohe ? Napriklad ked som siel z Bostonu, dochadzal mi benzin a benzinka nikde az po koniec Rhode Islandu na dialnici (nechapem preco, asi ten stat ma take zakony, ze na dialnici benzinky nesmu byt).
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa slavko.sk »

gabberattack napísal:Ja este dost vyuzivam google maps v kombinacii s lokalizaciou polohy, hlavne ked nieco hladam - autoservis, restauraciu, benzinku, postu. Ako je to u nas ? Je tam nejaka databaza a ukazuje to najblizsie miesta k Tvojej aktualnej polohe ? Napriklad ked som siel z Bostonu, dochadzal mi benzin a benzinka nikde az po koniec Rhode Islandu na dialnici (nechapem preco, asi ten stat ma take zakony, ze na dialnici benzinky nesmu byt).
POI som neskusal ale naviguje to uplne v pohode ak vies adresu napriklad. Ale myslim ze POI co su v normalnom google maps budu fungovat aj tu, ved to je to iste.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa Honza »

Přátelé, mám vážný problém.
Zkouknul jsem v HD 14. díl FireFly, nechávám si v záloze celovečerák Serenity.
A co potom?

Takto výborně koncipovaný sci-fi seriál jsem ještě neviděl.
Co dál?

SGA-1 a SGA Atlantis mám za sebou - velmi dobrý seriál, ale FireFly mi přijde originální, vkusně vyvážený.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa matob »

Honza napísal:Přátelé, mám vážný problém.
Zkouknul jsem v HD 14. díl FireFly, nechávám si v záloze celovečerák Serenity.
A co potom?

Takto výborně koncipovaný sci-fi seriál jsem ještě neviděl.
Co dál?

SGA-1 a SGA Atlantis mám za sebou - velmi dobrý seriál, ale FireFly mi přijde originální, vkusně vyvážený.
A co SG-U ?
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa slavko.sk »

FireFly je super, skoda ze nepokracuju aj ked som pocul nejke sumy ze je mozne ze bude dalsia seria, ale je to len v uvahach producentov. Zo vsadial pocuvam aky je to super serial a mne sa tiez pacil. Fakt velmi dobre vyvazene vsetky prvky a dobre urobena atmosfera - davam 11 z 10 bodov.
Babylon 5 davam 10 z 10 - oplati sa pozriet.
SG1 a SGA som videl, klasika, dobre ale nic oslnive, mozno 9 z 10 bodov.
Battlestar Galactica tiez dobre - 9 z 10.
SGU zatial 8 z 10 - je to klasika SG a extra nic noveho to zatial neprinasa, uvidime.
Doporucujem este Fringe (prva seria bezi aj na Markize) - podobne ako Lost, nie ciste scifi, tak ako aj Heroes.
Ak ma niekto rad upirov tak True Blood - celkom mily serial.
No a chystam sa na FlashForward - mam zo 8 dielov, este som nevidel.
Vcera som zacal kukat V 2009 - remake klasickeho pribehu "V" - prvy diel popisny a pekne spracovany, uvidime co bude dalej.
No a v neposlednej rade zaujimave detektivne veci ako Dexter a Lie to Me - podla mna o triedu lepsie ako CSI.
Pre zeny mam v ponuke okrem Desperate Houseviwes aj tieto veci - Lipstick Jungle, Grey's Anatomy, Private Practice, Melrose Place 2009 (tiez remake klasiky) no a v neposlednom rade 90210 (tiez remake) a Gossip Girl - ale to su skor pre postpubertalne alebo velmi mlado sa citaice nase polovicky.
No a House MD je klasika, na to som skoro zabudol.
Celkom dobra oddychovka je aj Las Vegas - krimi/romantika.
No snad si nieco vyberies #-o
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa Honza »

Díky za typy.

Asi mi z toho vychází Babylon 5 jako Sci-fi a případně Dexter, když bych chtěl změnit žánr.
House MD je klasika, rád jsem se díval, ačkoli zprvu mě to nechytlo a chvilku trvalo, něž jsem chytil jejich hantýrku.
Lost jsem odkoukal tuším 3 série, pak jsem přešel na Prison Break (v té době pouze 1 série).
S odstupem času se dívám i na staré seriály - například komplet X-Files.

SG-U beru jako rezervu - teprve se to rozjíždí a chtěl bych to sledovat v celku, tj. až to bude dotočené (rozuměj uploadnuté)
Co dávaj v telce mě nezajímá, koukám pouze na originály. A pokud na to stačí moje english, tak nemusí být ani titulky nebo stačí jenom en titles. Když už u toho trávím volné večery, ať to má nějaký význam.

Mimochodem, snad budu mít tento týden BluRay páličku nastálo. 50GB DL stojí kolem 3 stovek a hodit na jednu placku komplet X-Files nabo komplet SGA není špatné. V případě HD jsou nároky vyšší, ale tam se jedna serie vejde na jednu vrstvu. Vím, na pevný disk je to stále levnější a pohodlnější...tohle už je sběratelský počin. Přece na to nebudu pálit jenom zálohy dat, když už platíme výpalné...
ikvar
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 10:21 am

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa ikvar »

Co vidite na Babylone? Snazil som sa, pozrel som vela casti ale nie a nie tomu prist na chut. Proste sa mi to zda velmi velmi slabucke po vsetkych strankach. A nieje to o tom zeby som bol zhyckany z novych kvalitnych serialov... :) Videl som vsetky startreky a vselijake ine starinky na ktore nemozem povedat nic zle.

Ak mozem odporucit nieco na co nepadla rec:
Big Bang Theory - genialna komedia :)
Defying Gravity - celkom zaujimavy scifi z blizkej buducnosti... ale vypada to na predcasne ukoncenie...

A mierne odlisny zaner...
Jericho
Terminator - The Sarah Connor Chronicles
Kyle Xy (skor uz asi pre tych mladsich ;) )
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa slavko.sk »

ikvar napísal:Co vidite na Babylone? Snazil som sa, pozrel som vela casti ale nie a nie tomu prist na chut. Proste sa mi to zda velmi velmi slabucke po vsetkych strankach. A nieje to o tom zeby som bol zhyckany z novych kvalitnych serialov... :) Videl som vsetky startreky a vselijake ine starinky na ktore nemozem povedat nic zle.

Ak mozem odporucit nieco na co nepadla rec:
Big Bang Theory - genialna komedia :)
Defying Gravity - celkom zaujimavy scifi z blizkej buducnosti... ale vypada to na predcasne ukoncenie...

A mierne odlisny zaner...
Jericho
Terminator - The Sarah Connor Chronicles
Kyle Xy (skor uz asi pre tych mladsich ;) )
Jericho a Terminator TSCC som zabudol.
Som prekvapeny ze sa ti B5 nepacil ked sa ti pacil StarTrek. Podla mna ma B5 velmi dobru hlavnu dejovu liniua skvelych predstavitelov hlavnych postav, taky J'Kar a Londo Mollari, ved to su postavicky za vsetky drobne, ako aj ... ta zenska co hra francuzku v Lost teraz, nespomeniem si na jej meno. Aj Kapitam bol cool. Sa mi to pacilo.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa Honza »

slavko.sk napísal:Podla mna ma B5 velmi dobru hlavnu dejovu liniua skvelych predstavitelov hlavnych postav, taky J'Kar a Londo Mollari, ved to su postavicky za vsetky drobne, ako aj ... ta zenska co hra francuzku v Lost teraz, nespomeniem si na jej meno. Aj Kapitam bol cool. Sa mi to pacilo.
Zcela souhlasim, tento tyden jsem B5 dokoukal.
Hlavni dejova linie ma nebyvalou hloubku i sirku. Z pocatku to muze vypadat, ze to nema drive, ale neni tomu tak.
Nakonec jsem ocenil, ze hlavni postavy jsou vyzrale (herci/herecky kolem 40 let), je tam bohatost charakterovych typu, postavy nejsou cernobile ci jednorozmerne, naopak se vyviji a rostou s dejem, serial neni bezcasovy atd.

Do B5 by se clovek mel ponorit, neni to povrchni oddychovka.
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa matob »

Mňa v poslednej dobe chytili:
:arrow: The big bang theory
:arrow: V
:arrow: Lost
:arrow: Flash forward
Obrázok
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa PavolR »

A co serial sanctuary. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Lost - Nezvestní

Príspevok od používateľa Honza »

Diky za tip.
Ted si asi sjedu Prison Break (videl jsem jenom jednu serii ci jak) a potom asi Sanctuary.

Radsi koukam serialy trochu komplet...
Napísať odpoveď