Markiza telerano

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Markiza telerano

Príspevok od používateľa Kiwi »

Pozrite si dnesne Telerano v archive Markizy. Odporucam. :D :D :D \:D/ \:D/ \:D/
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa matob »

konkretne? :)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa Kiwi »

Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa matob »

:lol: to som sa dovtípil.. ale co konkretne mam v tom telerane ocakavat, kto alebo co tam je?
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa Kiwi »

No ten pstros. :D
Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa matob »

jezisi.. :lol:
a ja že už robili nejaku prezentáciu ohľadne distribuovaného počítania.. alebo čo..
ten pštros ma ani nenapadol.. (ani fyzicky ani psychicky).. ze si toho myslel
:mrgreen:

btw isiel mi trochu na nervy.. keby vkuse do mna dobal.. tak neviem :D
Obrázok
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa gabberattack »

Nuz, nasiel som toto forum ohladne Markizy, tak to tu bachnem.

Pozrel som si vcera (uz je po polnoci) spravy Markizy, chcel so vidiet nieco ohladne Peta Sagana, lebo som cital, ze vyhral zelene tricko. Problem je v tom, ze som nemohol uverit, ako tie televizne noviny vyzeraju - to su take vzdy, alebo to bola len vynimka? Si pamatam TV noviny este ked som bol doma, divali sme sa na ne cela rodina, lebo boli skvele. Tento vygrcok, co som videl vcera, normalne nechapem, ako to niekto s IQ >100 moze vobec sledovat. Ti moderatori pouzivaju slangove hovorove vyrazy uplne bezne, niektorym som ani nerozumel, ten, co bol vyslany do Pariza komentovat odovzdavanie cien to tam preberal, akoby klabosil so susedom cez plot o tom, co videl vcera v televizore, ked si bol vypit v krcme, vyjadrovacie schopnosti tych ludi tam boli pod urovnou stredoskolaka. Chcel som sa pozriet na ine vydania TV novin, privitala ma webstranka Markizy - same blikajuce reklamy kade-tade po ploche, dolu celoplosna reklama na online ruletu, fotky celebrit, kde kliknem, tam same blikajuce stvorce vedla seba a vrchol bolo, ze ich produkcia vyzaduje nejake heslo cez Voyo.

Mam jedinu otazku: To Kedy Sa Markiza Tak Zhovadila?

Ved uroven tej TV je horsia, ako niektorych podradnych Americkych stanic.... uz len chyba, aby pustali zabavne programy, kde su videa ako sa ludia navzajom kopu do rozkrokov a vsetci v publiku sa na tom smeju.... nie je to uz nahodou aj u nas?

http://www.youtube.com/watch?v=r_4jrMwvZ2A
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Gabber, nastastie ti neviem odpovedat, pretoze TV uz niekolko rokov nemam, ale existuje na to jednoduchy recept - nemat TV, nepozerat TV, neklikat na web TV. Naozaj to funguje, setri to ohromne mnozstvo casu, a nema to vobec ziadne negativne dosledky, naopak, setri to neurony a nadoblicky [nemusia produkovat noradrenalin]. :)
Uplne mi staci, ked si obcas precitam tie vacsinou velmi chabe clanky co sa nachadzaju v novinach (sme.sk, pravda.sk, ine nemam ani odvahu otvarat - a bohuzial je takmer jedno ci sa v nich jedna o popularizacne vedecke clanky alebo absurdne brain stormingove spravy o Syrii), a z toho co pises, vidiet, ze TV = newspapers^3.

Btw, cestou do roboty som vidaval velke billboardy o tom, ze JOJ dobieha/predbieha v sledovanosti Markizu, takze tam by pravdepodobne mohla byt predsa len skryta odpoved na tvoju otazku. Nezabudaj, ze priemerne IQ populacie je definovane ako 100, a navyse median na Slovensku by som tipoval, ze je dvojcifreny... No a dvojcifernemu IQ predsa lahodia blikajuce stvorceky s celebritami... Takze ja by som v tom videl uplne logicku konzistenciu. Aj ked bohuzial nepotesujucu.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ved ja TV nepozeram, preto som bol prekvapeny tym kontrastom co som si pamatal Markizu spred par rokov a teraz.
Mam doma cez 100 kanalov vratane ceskych a slovenskych, ale posledne som ju zapol mozno pol roka dozadu - neviem, ci by som tu TV nemal zrusit...
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Markiza telerano

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Markiza isla hrozne dole vodou. Uz sa to neda pozerat. Bodka.
Napísať odpoveď