eRepublic/eSlovakia

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Poznate eRepublik? Co si o nej myslite?

Nemam zaujem o nic, vsetko je to strata casu (eRepublic, Facebook, BOINC...) :-)
2
15%
Som velmi zaneprazdneny, ledva stiham citat forum.boinc.sk.
5
38%
Nepocul som o tom este, skusim a uvidim.
1
8%
Viem o eRepublic, ale nezaujala ma.
3
23%
Pripojim sa tam obcas a pozriem, co je nove.
0
Žiadne hlasovania
Som staly hrac, som tam takmer kazdy den.
1
8%
Kvoli BOINC a eRepublic ani nespim. :-)
1
8%
 
Celkom hlasov: 13

gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

eRepublic/eSlovakia

Príspevok od používateľa gabberattack »

Nerad spamujem na vlastnom fore, ale dostali sme sa do dost tazkej situacie na eRepublic. Je to virtualna online hra na skutocny svet - pracujete, trenujete, kupujete, predavate, volite, bojujete, komunikujete s ostatnymi ludmi - zaberie denne mozno 10 minut. Problem je, ze ortodoxni komunisti a Madari sa zacali stahovat hromadne na Slovensko a v buducich volbach hrozi, ze prevezmu kontrolu nad krajinou. Kto ma rad online hry, nech skusi tuto a pomoze udrzat Slovensko pohromade - takisto je to dalsia moznost ako propagovat boinc.sk - to sa posnazim spropagovat reciprocne za tuto propagaciu na ich fore. :-)
Pre novacikov je uzitocne sa zaregistrovat simultanne na eSlovakia fore, kde su navody, odpovede na otazky, zivy chat a vsetko ostatne.
Zo zaciatku mi tato hra pripadala jednotvarna, no po case ma to chytilo. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: eRepublic/eSlovakia

Príspevok od používateľa Palo M. »

Hmmm... Slovensko tam ma 386 obcanov, Hungaria 18508. A firma prevadzkujuca server je rumunska...
Tvoj plan v takychto podmienkach nevyzera realisticky...
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: eRepublic/eSlovakia

Príspevok od používateľa gabberattack »

Nuz, Madari nas zvalcovali, ako si predpokladal. No mame zopar spojencov, ktori nam pomohli ziskat aspon Stredne Slovensko naspat. Preto teraz treba co najviac Slovakov, aby sme ziskali zvysok uzemia naspat Madarskej okupacie. Kto moze venovat 5 minut denne obrane Slovenska, nech sa zapoji - link je v mojom prvom prispevku.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: eRepublic/eSlovakia

Príspevok od používateľa Palo M. »

Nie, nie. Posli to radsej Hranolovi. Ten to pouzije v EU, ked este raz Madari vytiahnu "temu nevpustenia". Ako konkretnu ukazku, o co tym Madarom ide :-). Potom sice na prikaz EU pojde dole cely server... no ale ved doyebeme Madarov, nie? :mrgreen:
Ved tie kuy zabrali aj Heilongjiang, to by som mal manzelke nahlasit...

P.S.: Robim si srandu. Ta hra ma skratka neoslovila. Neviem, preco by som mal hrat hry, ktore sa snazia napodobnit realisticky tento skur... ehm, tento svet. Mam toho plne zuby aj bez takych hier. Radsej mam hry, ktore nie su realisticke. Aby som si oddychol a zabavil sa. Filmy takisto.

P.P.S.: V ponimani velkych narodov sila znamena pravdu. Vela sa teraz rozprava o pravach malych narodov, ale nie je to viac ako sum listia vo vetre. Takto nejako to povedal nejaky politik (neviem uz ktory) niekedy po skonceni 1. svetovej vojny. Historia dala tym slovam za pravdu a takto svet nadalej funguje. Dokonca si to dovolim parafrazovat: V ponimani demokracie sila znamena pravdu... atd. No a ta hra to pekne ukazuje - pri takom pocte Madarov ste len to listie vo vetre, zanedbatelna mensina. Tak si to tam demokraticky uzite...
Napísať odpoveď