Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucate?

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

98% vsetkych filmov, ktore som kedy videl, nestalo za vela. Ale Alien je jeden z dvoch mojich top filmov, za ktorymi je naozaj prepracovanejsia myslienka ako by sa na prvy pohlad mozno zdalo. Alien je z biologickeho pohladu velmi realisticky a doveryhodny.
Aj preto sa velmi tesim na film Prometheus, a musim sa priznat ze pri zvacsa chabej urovni dnesnych filmov sa velmi zriedkavo tesim na cokolvej z produkcie showbusinessu. Toto je big vynimkou (a snad nebudem sklamany :) ).
http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvG ... AAAAAAACAA

EDIT: este podstatny dodatok - novy film reziruje Ridley Scott, rovnako ako povodneho Aliena v 1979-tom. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Honza »

Sakra, to by mohlo být dobré. Možnái 3D verze by stála za to.
Jsem zvědavý, jak to namíchají. Minimalismus Aliena (po stránce dialogů i akce), který dával amximální prostor atmosféře dokreslovanou hudbou. Nebo to bude hodně akční?
Každopádně díky za tip, doufám ze bude follow-up post.
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa MeX »

Skus toto (ak si este nevidel):

The Revelation Of The Pyramid (katastroficky, skor dokument)
Sphere (sci-fi, film)
The Abyss (sci-fi, film)
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

MeX napísal:Skus toto (ak si este nevidel):

The Revelation Of The Pyramid (katastroficky, skor dokument)
Sphere (sci-fi, film)
The Abyss (sci-fi, film)
Dik za tipy MeX, sferu a abyss som videl (sferu dokonca aj cital), prvy tip si pozriem...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ahojte, takze som bol na Prometheovi.

Musim povedat, ze som mal zmiesane pocity. Vysvetlenie povodu votrelca a Space Jockeya z Alien bolo podla mna dobre a logicke, v tomto som mal z filmu dobry dojem. Takisto technicke a reziserske spracovanie bolo vyborne a nadpriemerne - aj z toho pohladu bol film velmi dobry. Co ma vsak velmi - a nemilo - prekvapilo, boli detaily scenaru a deja. Tolko nelogickych veci a nerealneho spravania sa postav som nevidel ani v niektorych B ckovych filmoch (ako priklad uvediem nedavny B-ckovy horor 'Thaw', ktory bol co sa tyka logickych dier lepsi a pacil sa mi), a velmi, VELMI ma prekvapilo, ze Ridley Scott tociaci pokracovanie perfektneho filmu (jedneho z mala, ktory nemal naozaj ziadne logicke diery) nakruti film, ktory je tych dier uplne plny.
Nechcem vam prezradzat dej filmu, takze nebudem hovorit prilis konkretne, ale bohuzial dej filmu je spracovany ako keby pre teenagerov - naivni 'holywoodski' vedci, ktori sa spravaju ako lahkovazni teenageri a vobec nie ako skutocni vedci akych by taka draha vyprava vyslala (napr. si na cudzej planete podavaju dolu prilby bez toho, zeby mali vysledky analyz biokontaminacie), dalej uplne zbytocne nelogicke sceny, ktore su len na efekt a neprispievaju k deju samotnemu, dalej postavy sa spravaju az pricasto tak, ze tomu clovek neveri, zeby realna postava v danej situacii takto naivne a hlupo reagovala (a nejednalo sa o 'emocionalne skraty' ci 'tlak okolnosti', ktory by tie postavy k takemu spravaniu motivoval). A bolo tam velmi vela logickych nekonzistentnosti, ked nastalo nieco, co bolo v rozpore s logikou (napr. sa stratil niekto, kto mal spojenie so zakladnou, ktora mala detailne zmapovany objekt, takze sa v reale stratit vobec nemohol, atd).

Pritom to neboli vo viacerych pripadoch nejake detaily, ktore clovek doma po parhodinovom rozmyslani a rekapitulovani deja objavi (hoci aj takych bolo vela) - boli to castokrat veci, ktore bili do oci, a uz v kine som si hovoril, ze "coze? To naozaj chcu aby som uveril ze takto sa ten clovek zachoval?"

Vravim, nechcem prezradzat dej, takze moja sumarizacia filmu je nasledovna:
1. Graficke spracovanie - vynikajuce
2. Myslienka a celkovy napad pribehu - vyborny
3. Konkretne detaily deja - velmi slabe, na urovni naivnych B-ckovych filmov obsahujucich mnoho logickych nekonzistentnosti, zbytocnych scen sluziacich len na ozivenie filmu, a nerealistickeho spravania sa postav (clovek potom neveri tomu co vidi a nedokaze sa zbavit pocitu, ze sleduje len filmovy vytvor scenaristu a nedokaze sa dostat do deja, ktory by bol realisticky - prave toto bolo hodnotne na Votrelcovi, a tomuto filmu to uplne chyba).

Neviem ako sa to mohlo stat - evidentne je scenar produktom znacne slabeho scnearistu, ale ved reziser je ten kto scenar schvaluje a kto ho realizuje - ako mohol Ridley Scott nevidiet ci byt spokojny s tym mnozstvom slabych miest v scenari?
Ja dufam, ze ked uvolnia director's cut, tak to bude lepsie, len problem je, ze niektore z tych nelogickych hluposti bolo tak zjavnych a primarnych, ze osobne si neviem predstavit ako by nejake doplnkove reziserove scenky dokazali logicky odovodnit tie nelogicke veci. To bude tazke - ale aj tak este verim, ze Ridley este nie je senilny a svoju verziu filmu udrzi aj logicky konzistentnu.

Takze na film urcite odporucam ist, je to myslienkovo a esteticky velmi dostojny nastupca prveho Aliena - ale pripravte sa na to, ze pribeh nebude presvedcivo podany a nebudete verit ze postavy by sa vzdy spravali tak ako sa spravaju - v tomto je to o dva levely horsi film ako Alien. A to napriek tomu, ze herci podla mna hrali velmi kvalitne a (do tej miery ako im to nekvalitny scenar dovolil) presvedcivo.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa gabberattack »

Ja som cital, ze povodne to chcel RS natocit uplne inak, ale producentske studia (tie, co to platili) si vyziadali zmeny a dosadili tam svojich neschopnych ludi, ktori poskrtali a pomenili kopec veci, takze z toho vznikol tento vygrcok, ktory sa neda povazovat za dobry film, ktory by clovek urcite musel vidiet, ako bol napriklad Votrelec. Mozno si ho pozriem, ale do kina nan urcite nepojdem, lebo nechcem podporit nenazrane filmove spolocnosti, ktore diktuju reziserovi, ako ma film vyzerat.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ano, je to smutne, ked sa film ma tocit tak aby co najviac zarobil, a scenaristov nenajima reziser. V tomto bol vraj velmi 'odolny' Kubrick. Na druhej strane, Scott ten film vlastne povodne vobec nechcel tocit, chcel ho iba produkovat - ale kedze studio chcelo aby to tocil prave on, tak suhlasil, s tym, ze sa musi prerobit scenar. Takze manevrovaci priestor tam mal - ak by so scenarom nesuhlasil, mohol odmietnut tocit.
Kedze vsak suhlasil, tak to mal natocit podla podrobneho scenaru - a ten nebol dobry. Tak preco suhlasil?

Takze nezhadzoval by som vsetko na nahravaciu spolocnost, Scott mohol suhlasit, az ked bude dobry scenar.

Inak normalne v takychto kultovych pripadoch by asi bolo lepsie, keby sa urobila velka medzinarodna zbierka fanusikov, vyzbieralo sa 250 milionov dolarov, ktore Scott povodne ziadal (a dostal ovela menej), a natocil by film ktory chce on a fanusikovia, a nie to co chce nejake nahravacie studio. Kazdy kto daroval do zbierky by potom mal navstevu kina zadarmo.
Podla mna 250 milionov by sa pri prequel tak kultoveho filmu ako bol Votrelec urcite vyzbieralo, ved teraz zarobi urcite ovela viac, takze ak by len kazdy druhy ci treti clovek co teraz na film ide dal tych par eur/dolarov, tak sa vyzbieraju. No ale tak to bohuzial nefunguje...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Honza »

Diky Duro za komentar.
Film jsem pred par tydny videl. Nejprve jsem shledl znovu klasiku Alien, pak Prometheus, nyni jeste koukam na Aliens, aby mel srovnani.

Prometheus se mi myslenkove na makrorovine velmi libil, technicky vyborne odvedena remeslana prace, ale konkretni detaily maji trhliny. Mel jsem pocit, ze misty se nesmi moc premyslet, ale spise koukat a vzpominat na klasickeho Aliena.
Super film pro pametniky (kteri si tim chteji Aliena pouze pripomenout a trochu rozsirit), asi velmi pristupny film pro teenagers (kteri nemaji cas a trpelivost na puvodni Alien(s)), ale trochu zklamani pro fajnsmekra.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Natrafil som na zaujimavy pocin - polhodinove scifi, zaujimavy je najma sposob financovania (cista zbierka, vysledok je free for download). Prebieha zbierka na druhu epizodu...
http://vodo.net/l5
(pripadne to iste aj na http://www.youtube.com/watch?v=padMOR9iZMM )
Paci sa mi to najma po tych neprijemnych komercnych tlakoch, ktore dost nemilo poznacili Scottovho Promethea..

A ked uz sme uz kratkych scifi filmoch, pacil sa mi aj tento (hoci do toho kratkeho deja sa vtesnali i tri dost zasadne nelogickosti - ale pri prizmureni oka sa vsetky daju prehliadnut, pretoze by sa to dalo upravit tak aby tam neboli a pritom myslienka a pribeh by pretrvali neporusene [a ak si to pozriete, tak nie, medzi tie nelogickosti nepatri anglictina] ):
http://www.youtube.com/watch?v=wVY1sAKSIzk


------
A ked uz tu po dlhom case pisem, tak za posledny rok a pol sa mi podarilo pozriet este dve veci:
Looper - o cestovani v case. Velmi zly film, drahy a efektny, ale ak mate radi logiku, tak ten film je vysmech zdraveho rozumu, je tam niekolko zasadnych veci, v ktorych si film odporuje sam sebe, to znamena popri zopra chybach, ktore sa daju odmysliet a upravou pribehu odstranit, je tam aj niekolko chyb, ktore sa ziadnym sposobom nedaju vysvetlit, pretoze v roznych castiach fllmu su si uplne nelogicky protirecive a pribeh by sa po ich naprave rozpadol. Jeden z najhlupejsich filmov, ale som kedy videl. Samozrejme, po grafickej stranke super. Ale aj tak ma zarazilo, ako takyto extremne nelogicky bullshit moze mat na imdb 7.4.

Inception - tak tento film sa mi pacil, aj ked som mal nizke ocakavania (hviezdne herecke obsadenie, a tema uz dost otrepana, matrixovska). Napriek tomu, ze tema je dnes uz tuctova, tak ma ten film napriek jeho dlzke nenudil (kvoli tej dlzke som ho mal na HDD asi rok kym som mal cas si ho v klude v noci pozriet :) ), bol logicky premysleny, vlastne aj dost originalny, a je to presne ten film, nad ktorym premyslate este par dni, a na ktorom nenajdete ziadne zavazne dejove ci logicke chyby, skor naopak. Pekny film, aj na efekt, aj na kvalitu scenara.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Uz davnejsie som videl jeden sci-fi film, ktory ma musim priznat nadpriemerne zaujal. Konkretne ide o
Timecrimes

Film pre mna vtedy uplne neznamy, nazov dost nevabny, rozpocet velmi nizky, tema uplne otrepana (cestovanie v case), navyse este s negativistickym suffixom "crimes" - mal som teda velmi rezervovany pristup a ocakavania. Ale bol som velmi prekvapeny - ukazalo sa, ze je to jeden z najzaujimavejsich filmov, ake som videl. To, co usetril na efektoch, totiz vyvazil logikou pribehu. Nie je sice uplne nepriestrelna, ale patri k malo filmom, kde je scnear a obsah pribehu najdolezitejsim aspektom filmu a logicke chyby prakticky chybaju.

Ak teda mate chut na film s kvalitnym pribehom, odporucam.
- nizkorozpoctovy, ale napriek tomu vobec neposobi amatersky
- tema otrepana, ale napriek tomu prekvapujuco originalne spracovana
- scenaristi si dali velmi zalezat, niektore zdanlivo logicke chyby nie su chybami
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Podarilo sa mi pozriet si dalsie dva sci-fi:

Europa Report.
Film o pilotovanej vyprave na Jupiterovu Europu. Necakal som vela, ale film ma pozitivne prekvapil. Bola pouzita uz trochu otrepana 'found footage' koncepcia, ale tym, ze boli vyuzite palubne kamery, vyzeralo to autenticky a nie umelo alebo nevhodne. Pribeh bol pomerne jednoduchy, ziadne prekvapive zvraty, ale vcelku rozumny a nie vykonstruovany. Triky primerane a realisticke, nic prehnane. Mimozemskej formy zivota malo, asi tak, ako by to bolo aj v realite.
Cize ak mate chut na vcelku prijemny sci-fi, mozem odporucat.
Keby neboli niektore logicke chyby, dokonca by som povedal, ze by to bol vysoko nadpriemerny film, tie chyby vsak neboli az take zavazne, takze takto ho hodnotim ako film mierne nadpriemerny.

Konkretne objektivne chyby su nasledovne (ak ste film nevideli a chcete si ho pozriet, citajte toto az po jeho pozreti):
===spoiler===
- hydrazin na skafandri nemoze byt dovodom nemoznosti navratu do pretlakovej komory, pretoze hydrazin ma teplotu topenia 2 st. C a teplotu varu slabo cez 100 st. C - keby sa teda astronaut natocil smerom k slnku, hydrazin z jeho skafandru by sa vo vakuu (cize nulovom tlaku) velmi rychlo odparil, resp. sublimoval, podobne ako ine kvapaliny.
- potrebovat opravit baterie pomocou vystupu do kozmu je nepravdepodobne. Kazdy dizajner by takyto modul umiestnil dovnutra tak velkej lode.
- urobit vystup do otvoreneho kozmu bez toho, ze by mal astronaut samostatny manevrovaci system alebo (ak manevorovaci system nema) bol priputany k lodi istiacim lanom, je uplne nerealisticke a hlupe
- ked pristali na Europe, tak sa v pristavacom module pohybovali ako keby tam bola pozemska gravitacia 1g. To je samozrejme nezmysel, kedze Europa ma este mensiu gravitaciu ako nas Mesiac.
===koniec spoileru===

Druhy film, co som si pozrel bol drahy Oblivion.
Film zacinal velmi dobre, a musim povedat, ze este v polovici som si hovoril, ze je to na hollywoodsky vysokorozpoctovy film vynimocne dobre aj co sa tyka kvality pribehu a dodrziavania logiky. Samozrejme vyborne specialne efekty, pekne vykreslenie postkatastrofickeho sveta po technickej aj netechnickej stranke, pribeh zaujimavy a nie lacno predpovedatelny.
Postupne sa to ale zacalo kazit - veci ako napr. svetlo pouzivane na zbrani (mimozemska technologia predsa urcite nebude pouzivat primitivne fotony viditelneho svetla aby osvetlila nocny teren a prezradila polohu majitela zbrane, ale bude pouzivat prinajmensom infracerevne videnie ako uz dnesna armada). Nepouzivanie ziadnej ochrany pred radiaciou ci chemickym znecistenim je tiez nepravdepodobne a nezmyselne. To su vsak veci, ktore si clovek trochu odmysli a az tak by nevadili. Co vsak pribeh totalne znicilo, bol zaver. Tak hlupy zaver inak vcelku obstojneho filmu som uz velmi dlho nevidel. Naozaj som zostal uplne prekvapeny, necakal som, ze 120 milionovy film moze skoncit tak stupidne, naivne, teatralne a uplne nerealisticky.
===spolier===
Ved uznajte - mimozemska inteligencia, ktora porazila a prakticky vyhubila ludstvo, a ktora dokaze detegovat male zmeny v biometrickych ukazateloch cloveka, nedokaze zistit, ze v sarkofagu do jej centralnych priestorov privezu inu osobu ako chcela? Uplne ine telesne proporcie atd... A ak by povedzme aj ten sarkofag nejakym sposobom blokoval senzory (co by uz i ta inteligencia urcite vyhodnotila ako riziko hrozby, ktoremu by sa lahko vedela vyhnut), tak aj tak je nemozne, aby nezistila, ze jej doviezli aj jadrovu naloz (ktora predsa emituje miernu radiaciu), a - ked uz zistila, ze ju oklamali - nechala im bez problemov niekolko dlhych sekund na stlacenie tlacidla detonatoru. Absolutne smiesne, neveril som, ked som videl, ze ich v zlomku sekundy neznicila svojimi lietajucimi droneami.. A este sa Cruise s kolegom teatralne tvarili, ze "tak my ti to teraz spocitame, ty zla mimozemska inteligencia, teraz stlacime toto tlacidlo, pretoze nasa bomba je sice trochu primitivna a musime ju odpalit velkym cervenym tlacidlom pre nevidiacich, ale ty nam v tomto ukone aj tak nijako nemozes zabranit, a ono to potom vybuchne a znici ta". :) Hlupe a smiesne, ako pre skolkarov.
===koniec spoileru===

Takze ak si chcete pozriet vizualne efektny film s pekne vykreslenou atmosferou a dokonca aj prekvapivo dobrym (hoci nie logicky bez chyb) pribehom OKREM ZAVERU, tak si Oblivion pozrite. Ale upozornujem, ze koniec je neskutocne hlupy a nerealisticky, takze na konci je potrebne bud vypnut mozog alebo sa stat osemrocnym dietatom, pretoze inak hrozi spadnuta sanka od nemileho prekvapenia :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
branjo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Jan 15, 2013 11:00 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa branjo »

Okrem uz tu spomenutych sa mi pacia:

- Solyaris (pozor, nezanemit s touto nie velmi vydarenou kopiou Solaris, ktoru si ale pre porovnanie tiez mozes pozriet)
- A Clockwork Orange (odporucam aj knihu)
- Delicatessen
- Gattaca
- Wings of Fame (toto mozno nezadaris do zanrov o ktore mas zaujem :?: )
- A.I. Artificial Intelligence
- The Fifth Element
- Edward Scissorhands (toto mozno nezadaris do zanrov o ktore mas zaujem :?: )

A potom samozrejme rozne Matrixy, Star Wars a Sprievodcovia galaxiou, ktore si uz urcite videl :)
For Science and Shrubberies! Since January 13 2000.

Obrázok
shafa
Príspevky: 391
Dátum registrácie: So Nov 08, 2008 1:11 am

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa shafa »

Mozna uz to tu bylo, ale vcelku stoji za zkouknuti (ale je fakt, ze to je spis fantasy...)
Nocni hlidka

A rozhodne jeste klasika od Strugatskych -
Piknik u cesty

Napeti je tvorene atmosferou a okolnostmi, ne potoky krve...
I kdyz je fakt, ze Stalkera jsem opravdu ocenil a pochopil az po precteni knihy. Kazdopadne knihu je vhodne precist treba i po shlednuti filmu, protoze film prozrazuje min a je to tim takove napinavejsi, tajemnejsi a clovek furt nejak nevi, ktera bije ;-)

Piknik u cesty je zfilmovan dost emocionalne a naladotvorne, spis extremne silna lyrika nez epika. Dej asi nema cenu hledat.
Kdyz ma clovek neco malo v krvi, zazitek z techto filmu to fakt dost umocni a stoji to za to. Ale to je jen osobni zkusenost...

EDIT:
tak si rikam, ze ani jeden z nich neni ani katastroficky, ani "opravdove" sci-fi, ale treba nekoho zaujmou...
If someone asked me to choose between Metallica and Megadeth, I would say SLAYER...
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa Honza »

Duro Kotulic Bunta napísal:Uz davnejsie som videl jeden sci-fi film, ktory ma musim priznat nadpriemerne zaujal. Konkretne ide o
Timecrimes
+1, stoji za to :D
Používateľov profilový obrázok
branjo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Jan 15, 2013 11:00 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake sci-fi / katastroficke filmy (nie serialy) odporucat

Príspevok od používateľa branjo »

Vcera som si pozrel Idiocracy - lahka oddychova komedia, ktorej dej mi pripomina SK realitu. Ak ste nasli nieco zaujimave na Vrtiet psom (Wag the Dog), tak sa Vam aj tento film moze pacit :)
For Science and Shrubberies! Since January 13 2000.

Obrázok
Napísať odpoveď