Co je to za firmu ?

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Co je to za firmu ?

Príspevok od používateľa Kiwi »

Co je to za firmu ? Oplati sa s nimi spolupracovat, alebo je to zase nejaky
system ako obrat ludi o peniaze ?
http://www.all4biznis.com/pravidla.php
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Co je to za firmu ?

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Nepocul som, nepoznam. Kazdopadne ceny maju podla vsetkeho dobre (mozno az prilis :) ), sortiment vyzera byt podozrivo siroky, ale ak objednas na dobierku, tak kym ti to nepride tak nezaplatis.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Co je to za firmu ?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Ani nahodou by som tam nezadal svoje udaje. Vyzera to uz na prvy pohlad ako katalogovi oyebavaci:
- Firma existuje od 15.8.2009, vid Obchodny register SR
- Chyby v pravopise
- "Všeobecné obchodní podmínky" (to ma byt po slovensky?!) obsahuju cudne nejasne klauzuly o cenniku, ale cennik som nenasiel nikde.
- Dalej je tam zaujimavy clanok 4: "All4biznis si vyhradzuje právo zmeniť všeobecné zmluvné podmienky." a za tym "Nové zmenené všeobecné zmluvné podmienky vstúpia do platnosti automaticky po zverejnení na stránke." Tak to je uplne fasa... Co ked napriklad jedneho dna zmenia vseobecne podmienky tak, ze vsetci registrovani musia zaplatit rocny poplatok 999999 EUR... pripadne ze musia do 3 dni prepisat vsetok svoj hnutelny i nehnutelny majetok na firmu vsetkoprepodnikanie???
- Este jedna perlicka z clanku 11: "V prípade využívania služieb All4biznis bez písomnej zmluvy ukončenie spolupráce nastane okamžikom využívania služieb All4biznis klientom."
... Uz nevladzem, a ani nevidim dovod to dalej analyzovat... radim ruky prec od toho!

A co konkretne vlastne ponukaju? Nejako som na to neprisiel...
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Co je to za firmu ?

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ty mas ale casu na studovanie.. :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Re: Co je to za firmu ?

Príspevok od používateľa Palo M. »

Takito podvodnici ma fakt rozculuju. Ja som zatial nemusel osobne riesit ako sa zbavit vyhrazajucich sa hajzlov, ale na internete je popisanych vela pribehov... a taki podvodnici su podla mna velmi nebezpecni, pretoze zneuzivaju komplikovanost dnesnych zakonov na to, aby pripravili nic netusiacich nevinnych ludi o znacne peniaze. Na takych hajzlov by som nevahal pouzit aj stredoveke mucenie, lebo svojimi tahmi vedia obetiam vyrobit zo zivota peklo. A to myslim v Cechach nejaky chlapik dokonca odpicol nigerijskeho velvyslanca, lebo prisiel o cely majetok vdaka "nigerijskym listom" a potom mu zjavne z toho preskocilo... a to si tak trocha za to mohol sam, lebo kazda obet nigerijskych listov si musi byt vedoma toho, ze ide do necestnej akcie.
Napísať odpoveď