wireless klavesnica a mys

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

wireless klavesnica a mys

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Neviete kolko v tom vydrzia baterky?
V mysi su dve AA a v klavesnici dve AAA.
Ci si mame dokupit do zasoby alebo staci o mesiac?
Konkretne ide o set Logitech EX100.
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: wireless klavesnica a mys

Príspevok od používateľa Kiwi »

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: wireless klavesnica a mys

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Super, dik:

Battery Requirements:

Keyboard:

* Requires 2 AAA alkaline batteries.
* Expected battery life is up to 6 months.

Mouse:

* Requires 2 AA alkaline batteries.
* Expected battery life is up to 4 months.

Tak uvidime kolko to vydrzi.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: wireless klavesnica a mys

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Ja som si kupil wireless klavesnicu s mysou od logitechu pred cca 2.5 rokmi, a co sa tyka vydrze baterii tak to nebolo zle - mys vydrzala menej, ale aj tak to bolo minimalne dva mesiace (samozrejme zaviselo od frekvencnei pouzivania, dva mesiace to boli pri kazdodennom parhodinovom pouzivani).
Ale priznam sa, ze dlhodobo mi to aj napriek slusnej vydrzi prave pred asi mesiacom prestalo vyhovovat, a tak som si kupil uplne basic najobycajnejsiu klavesnicu za 8 eur a som s nou viac happy ako s tou bezdrotovou - sice je tam kabel ale nemusim riesit baterie, nemusim riesit to ze ci mam v dohlade vysielac, a navyse klavesnica je mensia, lahsia a teda paradoxne sa mi s nou lahsie manipuluje..
ale toto je to samozreme uz subjektivna vec, nechcem ti Slavko pokazit radost s darceku :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: wireless klavesnica a mys

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Duro Kotulic Bunta napísal:Ja som si kupil wireless klavesnicu s mysou od logitechu pred cca 2.5 rokmi, a co sa tyka vydrze baterii tak to nebolo zle - mys vydrzala menej, ale aj tak to bolo minimalne dva mesiace (samozrejme zaviselo od frekvencnei pouzivania, dva mesiace to boli pri kazdodennom parhodinovom pouzivani).
Ale priznam sa, ze dlhodobo mi to aj napriek slusnej vydrzi prave pred asi mesiacom prestalo vyhovovat, a tak som si kupil uplne basic najobycajnejsiu klavesnicu za 8 eur a som s nou viac happy ako s tou bezdrotovou - sice je tam kabel ale nemusim riesit baterie, nemusim riesit to ze ci mam v dohlade vysielac, a navyse klavesnica je mensia, lahsia a teda paradoxne sa mi s nou lahsie manipuluje..
ale toto je to samozreme uz subjektivna vec, nechcem ti Slavko pokazit radost s darceku :)
No praveze tato co mam je velmi mala, mensia ako co som mal drotovu. A vysielac dosiahne od PC az k stolu pred TV takze mozem hrat hry na 40" LCD 1920x1080 co je napriklad pri leteckych simulatoroch brutal fasa, len ten joystick je drotovy, ale jeden kabal sa da, to neni taky problem ako 3.
Zatial som velmi spokojny a stalo to nejakych 23 euro.
Napísať odpoveď