Nastvaty sused z DNV

Diskusia nezaraditeľná ani do jednej z kategórií

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastvaty sused z DNV

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Necitas pozorne co pisem - cigan s podobnym zdravotnym problemom ako mas ty nebude prizivnik, pretoze ma na svoju odkazanost na stat objektivnu pricinu.
Nie som rasista, ktory odsudzuje cloveka podla rasy, som iba clovek, ktory nestrpi aby svojou pracou zivil prizivnikov ktori nechcu pracovat a nerobia nic preto aby pracovat mohli, naopak, robia vsetk preto aby vycucli zo statu co najviac (a ver mi ze niektori priznivnici sa vedia velmi dobre orientovat v zakonoch aby dostali co najviac). Bodka.

To, ze 90% prizivnikov su nahodou zrovna cigani nie je moj problem, je to ich problem a asi to bude kulrutnymi a inymi rozdielmi - to ma nema co zaujimat, kedze nie som rasista. Mna zaujima aby som nezivil niekoho kto si to nezasluzi (cize niekoho, kto sa vedome a umyselne nechava zivit ostatnymi).
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
Kiwi
Príspevky: 2072
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 4:18 pm
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastvaty sused z DNV

Príspevok od používateľa Kiwi »

No vedome a dobrovolne znuzivaju zdroje vsetci obezni, alkoholici, fajciari, ini latkovo a nelatkovo zavisli atd.
Potom idu zbytocne peniaze na lieky, ktore by sa dali vyuzit na vyskum inych liekov, ktore su nutne.
Ale ani ta "2." a skupina liekov by nebola nutna, ak by sme zili v zdravsom prostredi, bez exhalatov z dieselovych
a zazihovych motorov, bez obalovej techniky, bez konzervacnych latok, bez metabolitov liekov v odpade a pod.
Takze co je vlastne "vedome a dobrovolne" ?
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastvaty sused z DNV

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Kiwi, zbytocne to zahmlievas. Alkoholik etc. nie je prizivnik dovtedy dokedy pracuje a odvadza dane statu a pracu spolocnosti. To, ze sa tym postupne prepracovava v spolocenskej hierarchii dole, je uz ina vec. Kazdy moze padnut, problemom sa to stava vtedy, ked je niekto je dole a vyhovuje mu to.
A samozrejme napr. fetak ktory sa nesnazi liecit, je prizivnik, a treba ho supnut do odvykacieho tabora. Ak to nepomoze, tak nech sa predavkuje a bude pokoj. Medzi bunkami sa to vola apoptoza.

Spolocnost je statisticky utvar, takze akceptuj konecne statisticku definiciu ze prizivnik je ten, kto dostava od statu viac ako odovzdava, a robi to tak dobrovolne a nevyvija ziadnu aktivitu smeruju k tomu, aby odovzdaval viac ako dostaval, za predpokladu, ze mu v tom nebrania objektivne priciny ako napr. nim nesposobena choroba etc. Je na tom snad nieco nejasne?
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Napísať odpoveď