Zopár tipov

Ak máte akékoľvek pripomienky, názory, kritiku a pod.ohľadom nového fóra - toto je to správne miesto kam s nimi.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
matob
Príspevky: 934
Dátum registrácie: Št Dec 13, 2007 11:16 pm
Bydlisko: Pezinok

Zopár tipov

Príspevok od používateľa matob »

pri surfovaní som natrafil na toto:
http://www.bc-team.org/index.php

celkom sa mi ich stránka zapáčila, dobre vyriešili ten member list, tiež priamy odkaz na boinc wiki a vôbec celkovo to majú dosť prehľadné =D>
teda aspon podľa mna :wink:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
miloso
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi Jún 01, 2007 9:21 pm

Re: Zopár tipov

Príspevok od používateľa miloso »

tiež by som privítal zoradiť projekty podľa zamerania a abecedy + oddeliť zrušené, ukončené a pozastavené, lebo človek sa nahľadá kým nájde čo chce. Nehneváte sa že som to okukal od čechov :) že nie
Obrázok Obrázok
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Zopár tipov

Príspevok od používateľa MeX »

Projekty boli zoradene skor podla dolezitosti, v niektorych existujucich projektoch nie je prakticky nikto aktivne zapojeny a "mat forum" len preto aby existovalo na to je forum Ostatne projekty. Neviem, mozno by mohli byt zoradene aj abecedne, ale myslim ze ten pocet, ktory je tam teraz nie je velky a dovolim si tvrdit ze za par sekund najneskor najdes co hladas. A ak nie, potom je projekt v Ostatnych projektoch alebo vobec k nemu forum neexistuje a je dobre ho zalozit.

Co sa tyka ten spominanej nemeckej stranky, tak vlastne cela stranka je forum, co sa mi nezda uplne "koser".
Napísať odpoveď